Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Arkadaşlar, Uber lift için konuşuyorum. Bu işlerde kazanılan para üzerinden gelir vergisi ödüyorsunuz. Bu işi bir side job olarak yapmıyorsanız bu vergiler canınızı acıtır. Ayrıca social security için den geliriniz üzerinden aynı gelir vergisi gibi ödeme yapıyorsunuz. Bu Amazon işi de benzer bir işe benziyor. Size tavsiyem başka bir şirkette düzenli bir işte çalışmadan sadece bu işleri yapıyorsanız kazancınızın bir kısmını vergi için ayırın. Yıl sonunda daha rahat olur.

• Bekar ve asgari ucretin 4 kati kazananlar ozellikle dikkat etmeli. Cok cocuklu ve ucuucuna kazananlar uste vergi iadesi bile alacaklar.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

AMERİKADA Kİ KİŞİLER KOŞUN KOŞUN AMAZON FLEX TÜM EYALETLER İÇİN ALIM YAPIYOR BİTMEDEN KAYIT YAPTIRIN

• @ayvalik10 onemli olan eyaletler degil sehirler istedigi kadar eyalet icin acsin yasadigin sehir icin acmiyorsa bi onemi kalmiyor.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Rookie siteye girip baktın mı

• Yok havadan oyle konusuyorum @ayvalik10 baktim tabi ki her zaman kontrol ediyorum ama sen benim dedigimi anladin mi once onu soyle ben diyorum ki eyaletlere acabilir bulundugun sehirde yoksa onemi kalmiyor malum burasi Amerika eyaletler de sehirler arasi mesafeler baya uzak olabiliyor.

• Houston için açılmış ama sistem hata veriyor.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Rookie müneccim değilim sizin hangi şehirde olduğunuzu varsa şehriniz başvuru yaparsınız yoksa beklersiniz dallas açıldı mesela @kivo ona başvuru yapmasın mı illa da planoyu nu beklesin hoş ihtiyacı yok zaten yorgunluktan ayakta duramıyor

• Ben zaten müneccim olduğunuzu söylemedim @ayvalik10 ama konuşmanız aşağıda kalmadığınızı gösteriyor ben sadece insanlara yanlış bilgi verilmesin diye yorum da bulundum siteye girip baktın mı tarzı üslupla cevap yazmanız hiç hoş olmamakla birlikte üslubunuza da çeki düzen vermenizi rica ederim.

• 1 ay oldu halen background check devam ediyor ALMOST DONE yazıyor varmı aynı durumu yaşayan?

• Background check ilk olurken 1 bafta kadar surer ama sonrakilerde maks saattler icinde bitmesi gerek.

• @caglaror mail attım cevap olarak background yapan bölüme ileticem denildi ondan sonra 1 hafta sonra tekrar mail attım dönüş olmadı.

• Banned

@kaptan arada uygulamayı aç bak. bizim hanıma da aynısı oldu uzadı da uzadı sonra bir gün açtı "Aaaa blok veriyor" dedi 🙂 Mail falan gelmedi "Tamamlandı" diye

• @mhepekiz hemen hemen her gün açıyorum uygulamayı uzadida uzadı neyse başka çarem yok bekliyorum

• Amazon flexi hangi eyaletlerde yapılıyor

• ⭐⭐

@Kedicik1616 Şuraya ve şuraya bi bakın derim.

• @Edelweiss Acaba bölgeler sabit olmuyor mu? Mesela Dallas ta kesin var olarak bilinirken bu listelerde Dallas yok, biz ona göre bir eyalet seçip bu işi yapacaktık

• ⭐⭐

@Kedicik1616 Amazon Flex uygulamasını indirip kontrol edebilirsiniz

• @hasbelkader, içinde söyledi: Amazon Flex Delivery

Arkadaşlar, Uber lift için konuşuyorum. Bu işlerde kazanılan para üzerinden gelir vergisi ödüyorsunuz. Bu işi bir side job olarak yapmıyorsanız bu vergiler canınızı acıtır. Ayrıca social security için den geliriniz üzerinden aynı gelir vergisi gibi ödeme yapıyorsunuz. Bu Amazon işi de benzer bir işe benziyor. Size tavsiyem başka bir şirkette düzenli bir işte çalışmadan sadece bu işleri yapıyorsanız kazancınızın bir kısmını vergi için ayırın. Yıl sonunda daha rahat olur.

Ayni durum delivery islerini ve garsonluk falan gibi bahsisle yapilan meslekleri de kapsiyor ama insanlar tax file yaparken ne kadar dogru bildirimde bulunuyorlar, orasi bir muamma! Normalde her turlu yasal gelirin vergilendirilmesi lazim.

• Abi bu flex delivery arabaylami dagitiliyor ?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

126

40.6k
Users

4.4k
Topics

423.2k

| | | |