Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

Forum Müdavimi Olup "Green Card" veya "Amerika'da Yaşam" Konulu Youtube Kanalı Olanlar

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ayvalik10 diger baslikta herkes begendigi kanallari paylasabiliyor sayin @ayvalik10 , ama bu basliga sadece forum uyeleri kendi kanallarini yaziyorlar; o nedenle listenin daha az olmasi normal. Ama sahsen benim icin bu baslik daha degerli 🙂

• Merhaba. Ben Ali Biyik. Amerika’da Massachusetts eyaletinde yasiyorum. Green card sahibiyim. Amerika'ya yerleştim. Sadece kendi yasadiklarimi aktardigim bir youtube kanali actim. 36 yasindan sonra Abd’ye yerlestim. Umarim size faydali olur. Simdiden herkese tesekkur ediyorum.

• Merhabalar, Amerikada bende videolar çekmeye başladım elimden geldiğince bir şeyler yapmaya çalışıyorum. Abone olarak bana destek olursanız çok mutlu olurum. Şimdiden herkese çok teşekkür ederim.

view_as=subscriberbağlantı metni

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Ali-Bıyık kanalinizin linkini bir kere paylasmaniz yeterli.

• Merhabalar,

2006 yilinda work and travel programi ile tanistigim ABD'de 2016 yilinda kizimin dogmasiyla 2019 yili kasim ayindan beri de ogrenci vizesiyle bulunmaktayiz. Ayni zamanda 2021 GC talihlilerindeniz. Hem ABD'deki tecrubelerimi paylasmak hem de girisimcilige meraki olan insanlara Silikon Vadisi'ni anlatmak izin ben de bir youtube kanali actim.

Eger ziyaret eder ve de abone olursaniz cok mutlu olurum.

Her sey gonlunuzce olsun

Senol Ozer

• @Senol-Ozer

• Arkadaslar merhaba! Esimle birlikte YouTube kanali actik, asiri amatoruz ama bir sekilde icerik uretmek istiyoruz 🙂 Eger Amerikayla ilgili merak ettiginiz bir konu olursa bizimle paylasabilir misiniz, bize de icerik konusu ciksin 🙂

Simdiden Tesekkurler,

• **Selam Guzel dostlarim. Cogu insanin hayali Amerika'ya gelmektir. Bu hayale sahip olarlandan biri de bendim. 2010 yilinda baslamisti benim seruvenim. Ilk basvurumda kazanip, 2011 yili ocak ayinda adimimi atmistim ozgurlukler ulkesine. Bu ocak ayi icerisinde Amerika'ya adimimi atali tam anlami ile 10 yil olmus. Dile kolay 10 yil. Insallah Amerika'ya gelme ozlemi icerisinde olan butun dostlarim bu hayallerine en kisa surede kavusur ve ozgurluklerin tadini doya doya yasar.

Ben Amerika'da bir kac ay once YouTube kanali actim. Konseptim Walker Konsepti ve bu konsept dunyanin her bir yerinde cok merak ediliyor. Insanlar gitmek ve yasamak istedigi yerlerin caddelerini sokaklarini karis karis bu videolar sayesinde gore biliyorlar. Ben de bu durum uzerine kanalimi actim ve izlenmelerim iyi duzeyde. Siz degerli dostlarimi da kanalima bekliyorum.

Sevgi, ask ve sans her daim yaninizda olsun..!**

• Amerika ile alakali video lar cekmeye bende basladim arkadaslar. Hepinizi beklerim kanalima, her turlu soru ve gorusleriniz benim icin onemlidir!

• Bu amerikaya gelince youtube kanali acmak sart mi? Bakiyorum Ilkay Zaman denen gereksiz bile TR den izlenmeyince tekrar kalkip amerika ya gelmis market gezmeye..Insan sasiriyor gercekten!

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Betfair39, içinde söyledi: Forum Müdavimi Olup "Green Card" veya "Amerika'da Yaşam" Konulu Youtube Kanalı Olanlar

Bu amerikaya gelince youtube kanali acmak sart mi? Bakiyorum Ilkay Zaman denen gereksiz bile TR den izlenmeyince tekrar kalkip amerika ya gelmis market gezmeye..Insan sasiriyor gercekten!

🙂 Youtube kanali acmayanlari dovuyorlar diye biliyorum ben 🙂

saka maka, boyle kisisel girisimler guzel; ama gercekten amac faydali olmaksa yeni gelen arkadaslar daha cok orijinal icerik uretmeli. Herkesin yaptigi seyleri yapmak veya daha once defalarca yapilmis seyleri bir daha yapmak cok da faydali olmuyor sanki 🙂

• @crazycells, içinde söyledi: Forum Müdavimi Olup "Green Card" veya "Amerika'da Yaşam" Konulu Youtube Kanalı Olanlar

olmaksa yeni gelen arkadaslar daha cok orijinal icerik uretmeli. Herkesin yaptigi seyleri yapmak veya daha once defalarca yapilmis seyleri bir daha yapmak cok da faydali olmuyor sanki

Baska ulkelerde marketlerde elde kamerayla gezmek ata sporumuz olucak boyle giderse 3-5 seneye 🙂

• @Betfair39, içinde söyledi: Forum Müdavimi Olup "Green Card" veya "Amerika'da Yaşam" Konulu Youtube Kanalı Olanlar

Bu amerikaya gelince youtube kanali acmak sart mi? Bakiyorum Ilkay Zaman denen gereksiz bile TR den izlenmeyince tekrar kalkip amerika ya gelmis market gezmeye..Insan sasiriyor gercekten!

🙂 Duygularıma tercüman olmuşsun.

• @Betfair39 @crazycells

Youtube kanali acmazsan Vatandasligin iptal olur dediler, actik bizde benim bi sucum yok 🙂

• merhaba arkadaşlar bende youtube videoları çekmeye başladım, abone olup destek verirseniz çok sevinirim.

• ⭐⭐

Baktım başlık bana uyuyor. Bende bir tane video atayım istedim. Aslında basit bir kanalım daha önceden vardı. Ama içerik yazılım üzerine idi. İş arama sürecinde belki kendimi daha iyi ifade etme konusunda yardımcı olur diye bir şeyler koymayı denemiştim. Sonuçta mülakatlar zamanla kısıtlı.

Cem Yılmaz'ın bir konuşmasında izlemiştim.
    İnsanlar birilerinin kendi ellerinden tutmasını bekliyor. Artık buna gerek yok. Koy videonu, bir yeteneğin de varsa kalabalık kitlelere ulaşman hiç de zor değil.
    Tabiki benimde amacım ABD de market fiyatları falan çekmek hiç bir zaman olmadı.
    Bundan sonrakilerde yazılım alanında olacak ama ister istemez ABD tecrübeleride buna eklenecek.
    Selamlar

• Herkese selam,

Benim de bir youtube kanalım var. Linki şöyle bırakayım.

Genel olarak Austin şehrinden videolar atıyorum:)

• @meilo, içinde söyledi: Forum Müdavimi Olup "Green Card" veya "Amerika'da Yaşam" Konulu Youtube Kanalı Olanlar

Herkese selam,

Benim de bir youtube kanalım var. Linki şöyle bırakayım.

Genel olarak Austin şehrinden videolar atıyorum:)

Tebrikler Hakan... Guzel paylasimlar yapmaniz dilegiyle....

Kanal acan tum arkadaslara kolayliklar diliyorum...

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

133

40.6k
Users

4.4k
Topics

423.2k

| | | |