Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

Forum Müdavimi Olup "Green Card" veya "Amerika'da Yaşam" Konulu Youtube Kanalı Olanlar

• Böyle bir başlık var mıydı bilemedim? (Burada böyle bir başlık varmış, hatta içi de dolu 🙂 ) Ama yoksa burada bir liste tutmakta fayda olabilir diye düşünüyorum.
    Gönderileri sadece kanal linki, kanal sahibinin adı (nicki) ve çok kısa bir açıklama ile gönderirsek takibi daha kolay olur.
    Bu arada, youtuber arkadaşlardan bir ricam var, soru-cevap (video altı yorumlar kısmı) bölümünde verdikleri bilgilere (buradan edindikleri veri ise) lütfen forum bağlantısı eklesinler. Bu hem forumun bilinirliğini artıracaktır hem de eksik/hatalı bilgilerin tamamlanması, teyit edilmesi ve düzeltilmesini sağlayacaktır.
    Örneğin bazı videolarda "GC talihlisi ile tüm aile birlikte ve tek seferde girmek zorunda!" gibi cevaplar verildiğini gördüm. Cevap verince ardından forumu refere edip hem vebalden kurtulursunuz hem de GC gibi insanların hayatını değiştiren konularda bilgi paylaşmanın en güzel örneğini sergilemiş oluruz.
    Evet kim başlıyor?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@jammel sayin @jammel , arkadasin forum uyesi oldugunu zannetmiyorum 🙂 Bu konunun amaci forum uyesi olanlarin kendi kanallarini tanitmasi idi sanirim, diger konu icin (diger youtuber'larin kanallari icin) su konuya bakabilirsiniz:

https://yesilkartforum.com/forum/topic/171/abd-deki-turk-youtuber-tavsiyeleri

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Benim über-amatör bir kanalım var. Henüz yeni başladım. Ağırlıklı olarak meslektaşlarımı ilgilendiren videolar var.

Göçmen Hemşire:

• Ben ortaya karışık bir şeyler çekiyorum...

• @semavi Merhaba, kanalınıza dün abone oldum, anlatımınız mükkemmel sadece ve rahat. Kısa videolar ve net ifadeler olması çok güzel bence. Orada ki yaşantınızda tüm kolaylıklar sizinle olsun. Umarım bizde sizlerin kervanına katılırız artık DV2020 sürecinde. Bu arada otomobiller benim içinde ciddi bir hobi.

• @semavi Forum Müdavimi Olup - "GC & Amerika'da Yaşam" Konulu Youtube Kanalı Olanlar içinde söyledi:

Ben ortaya karışık bir şeyler çekiyorum...

Abone oldum ben de:) @knnrn Bey'i de takibe aldım:)

• @semavi severek izliyorum uber lift ve çocukların dil öğrenmesi okul uyuymu ile ilgli videolarınızı bekliyoruz.teşekkürler

• Merhaba Arkadaşlar, Benim de Amerika hakkında bilgiler verdiğim bir kanalım var.
    Green card süreci, Amerika'da yaşam ve Uber/Lyft hakkında bilgiler veriyorum.

Kanal linki:

• Bu kadar çok video çektiğimden haberim yoktu :))

• Bilgi sahibi oldugum konularda cekmeye devam edecegim... Konu onerileri geliyor ve onlarida cekmeye calisiyorum...

Malkoc Omer ve Kenan... Ellerinize saglik sizlerinde...

Forum kulturu olanlarin youtube da olmasi guzel oluyor... Gercekten sirf hava atayim, izleneyim diye ugrasan insanlarin cizdigi amerika profili pek yok 🙂

Burasi cok ciddi avantajlari ve cok ciddi riskleri olan bir yer... Ama yol yordam bilindigi takdirde, turkiyeye ya emeklilikte ya da tatil icin donulur...

• @Malkoç-Ömer , aynen baya video varmış ve nokta atışı olmuş konular. takipteyim. @knnrn , takipteyim. detaylı içerikler bekliyoruz vaktiniz oldukça.

• @malkoç-ömer Bay Area konusunda başka video yok, daha doğrusu bilgi aktaran video yok. Eline sağlık.

• Selamlar,

Green card çıktığı günden bu yana süreci başından itibaren her detayı paylaştığımız youtube kanalımız var, tüm deneyimleri paylaşmak için bekleriz:)

Kanal Adımız: Evrim Tayanç

• Herkese merhaba,

GC ciktigini ogrendigimiz ilk gunden beri en büyük rehberimiz bu forum ve YouTube kanalları.

Biz de insanların hayatına dokunabilmek deneyimlerimizi paylaşmak ve bir nebze olsun rehberlik edebilmek adina A' dan Z'ye Amerika YouTube kanalimizi açtık.

Youtube:

Instagram:

Facebook:

Takipte kalın...

Tesekkurler.

• Kanalımda bende elimden geldiğince hem Amerika hakkında bilgiler vermeye çalışıyorum , hemde şantiyeler ve yaptıgım gezileri paylıyorum, abone olun arkadaşlar.

• Merhabalar 7 mayis 2019 tarihinde bu sansi bende kazandim ve yasadiklarimi anlattigim bir instagram sayfasi actim kendim bu tarz sayfalar takip edip faydalaniyorum sizde isterseniz takip edebilirsiniz @green__card kullanici adim 2 tane alt cizgi var.. biz 4 kisilik bir aileyiz ds260 formumuzu gonderdik tecrubelerimi paylasiyorum bol sanslar...

• @enbarium merhabalar bizde sizi artık takipteyiz

• ⭐⭐

@semavi Forum Müdavimi Olup - "GC & Amerika'da Yaşam" Konulu Youtube Kanalı Olanlar içinde söyledi:

Bilgi sahibi oldugum konularda cekmeye devam edecegim... Konu onerileri geliyor ve onlarida cekmeye calisiyorum...

Malkoc Omer ve Kenan... Ellerinize saglik sizlerinde...

Forum kulturu olanlarin youtube da olmasi guzel oluyor... Gercekten sirf hava atayim, izleneyim diye ugrasan insanlarin cizdigi amerika profili pek yok 🙂

Burasi cok ciddi avantajlari ve cok ciddi riskleri olan bir yer... Ama yol yordam bilindigi takdirde, turkiyeye ya emeklilikte ya da tatil icin donulur...

Katılıyorum, forum kültürü olanların kanalları diğer birçok kanala göre daha takip edilesi olabiliyor.

Son cümleye de özellikle katılıyorum. 😉

• @nilfersev cok tesekkur ederim😍

• Kendi eklemeden ben ekleyeyim 😃 Forum üyelerimizden @kivo 'nun (bu kivo o kivo'mu bilmiyorum. kivo kendi hesabını silmiş sanırım) youtube kanalı

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

101

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |