Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

bir haftalık kazancını video da paylaştılar. Bu kişi amazon yüklerini çekiyor

1.jpg

2.jpg

• Burada bile tır şöförü arayan varmı diye soran var. Hani ehliyeti aldığın gibi iş hazırdı.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

• ⭐⭐⭐⭐⭐

davulun sesi uzaktan hoş gelir peki davul yaklaştıkça bu ses hoşunuza gitmeme başlar aynı şekilde bu videoda da sektörün kişi olarak sana yaptığı olumsuzlukları anlatıyor.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

• Güncel olarak Tır şöförleri NET olarak ne kadar kazanıyor ?

• ⭐⭐

Net kazanç kimse veremez. Verilen rakam 8-15k arası. Çünkü mil başına ücret alınıyor ve yük bulamama, araç arızası, hava koşulları vb. sebepler nedeniyle kazanç azalıp artabiliyor.

• Tır şöförü olmanın maliyeti ( kurs eğitim vb) aşağı yukarı ne kadara mal olur ?

• @Megatron Benim youtube'tan gördüğüm kadarıyla Can Harmanşah adındaki bir Türk arkadaşımızın Tır Ehliyet Okulu var, dilersen ona özelden ulaşabilirsin.

• ⭐⭐

@Megatron Can harmanşah var instagram üzerinden iletişime geçebilirsin sanırım dayton tarafındaydı kursu aylık 169$ ile ehliyet alabilirsiniz diye reklam yapıyordu geçtiğimiz günlerde.

• Güzel kazançlar yapıldığı söylenen, bir kaç kişi haricinde herkesin +10K kazandığını duyduğum bir iş kendisi. Fakat araştırma yaptığımda'da kazançların son zamanda yarı yarıya gerilediğini duyduğum bir iş, eğer araç kendinizin değilse benzin dahil masrafınız'da olmuyor, ama tabi ona göre ücrete alıyorsunuz duyumlarıma göre şuan mil başı 0.50-0.75 cent arası, Kendi tırın varsa +1,5 dolar kazandıklarını öğrendiğim bir meslek. Yapılır mı bilinmez ama düşünülür bence.

• ⭐⭐

Bir tır sahibinin YouTube kanalı var turktrucker diye. Ondan izlediğim videolarda 10k+ kazanç çok zor diyordu. Ortalama haftalik kazanç 1.7-2.2k arasiymis. Yine yüksek bir kazanç doğrudur ancak genel olarak 1 ay çalışıp 1 hafta tatil yapıyorlar. Sürekli bu kadar süre ailenden ayrı kalmak ne kadar insanı zorlar onu iyi tahlil etmek lazım. Bekarlar için çok sıkıntı olmayabilir ancak evli ve çocuklu kişiler için büyük sorun teşkil eder diye düşünüyorum. Bekarlar için ayrı bir artısı ev kirasindan da kurtulmuş olurlar iyi para biriktirirler. Birde izlediğim videolara göre yemek konusu büyük sikintiymis. Bildiğiniz çöp yiyoruz diyorlardı.

• Tırcılık hakkında yakın zamanda yapılmış en iyi sohbetlerden biri. Fatih Yıldırım'ı uzun zamandır takip ediyorum uçtulu kaçtılı örnekler değilde mantıklı, sağlam temelli şekilde anlatıyor tırcılığı. Benimde Amerika hayalimde tırcılık var bakalım..

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Bir mülakat en başından en sona kadar nasıl yapılıyor anlatımlı bir video. Umarım bu video bu işe başlamak isteyenler için yardımcı olur.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

north dakota tarafına gidenler için kaza deneyimi yaşayanların anlattıkları lütfen dikkatli sürün. Bu kişiler şanslı idi

Kaza anı

kaza sonrası

• This post is deleted!

• Merhabalar Yesilkart okuyucuları,
    Ben Birkan, aşağıdaki özelliklere sahip bir CDL-A (HNT) sürücüsüyüm:

• Hazmat dahil tüm endorsment'larına sahibim ve TWIC kartım var. Fast Kanada'ya başvurdum.
    • Box street truckta 2 yıllık deneyimim var ve okulda 3 ay tır sürdüm. Amazonda çalışırken yarda trailer ve dock güvenliği eğitimi aldım.
    • OTR, bölgesel ve yerel sürüş gibi tüm türlerde çalışabilirim.
    • Dry van, flatbed, tanker, car hauler gibi tüm tır tiplerinde çalışabilirim.
    • FMCA11 sürüş 14 saat kuralına uyarak esnek uzun saatler çalışabilirim.
      Yeni bir sürücü olsam da, Türklerden çok şey öğrenebilirim yani sizinle çalışmak istiyorum.
      Eğer bu özellikler işinize yararsa, lütfen benimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Özel mesaj yoluyla bana ulaşabilirsiniz ve sizi hemen arayacağım.
      Teşekkürler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@Suche forumda ilan dolu gidip başvuru yaptın mı bence sana gelmelerini bekleyeceğine sen gitmelisin.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

ilk seferine çıkan bir tırcının 1 ay boyunca kazandığı parayı bu kadar açık dürüst açıklayan yoktur

• Herkese selamlar,

FL'de bu hafta CDL Permit'i aldım ve benim de merak ettiğim bazı sorular vardı, burada yanıtlayayım.

Class A için 3 teste girdim ve diğer bütün testleri alabilmek için öncelikle General Knowledge testini tamamlamanız gerekiyor. Ardından istediğiniz bütün testleri aynı gün içinde üst üste alabiliyorsunuz ve bir gün içinde her bir testi sadece iki kere alma hakkınız var. Written test'leri istediğiniz kadar alabilirsiniz, bir sınırlama yok. Sadece her gün alabileceğiniz test sayısı 2.

Biraz çalışmayla rahatlıkla geçilecek bir test ve B1 düzeyinde İngilizce yeterli olacaktır anlamanız için. Green Card gerekliliği Florida'da yok. Green Card'ı beklerken de CDL alabilirsiniz.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

115

40.1k
Users

4.3k
Topics

419.9k

| | | |