Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐ Yasaklı

bu yorum biraz çivileyici absurd ve arabesk olmadımı sizce

• ABD ye giriş yapınca Türkiye'ye gelip gitmek konusunda sorun yaşanıyormu, bunu sormak için başlık baktım bulamadım. ABD de 5-6 ay yaşayıp ssn card alıp, 3 haftalıgına türkiyeye gelebilir miyim, ABD girişimde deport veya sorgu yaşarmıyım. Böyle bir sorunla karşılaşmamak için 3 hafta uzun bir süremi veya tr ye gitmem için belgelenebilir bir sorun mu olması lazım yoksa Kafama göre tr ye gelip ABD ye tekrar gidebilirmiyim

• Yasaklı

@atilla, içinde söyledi: DV2019 bekleme odası

ABD ye giriş yapınca Türkiye'ye gelip gitmek konusunda sorun yaşanıyormu, bunu sormak için başlık baktım bulamadım. ABD de 5-6 ay yaşayıp ssn card alıp, 3 haftalıgına türkiyeye gelebilir miyim, ABD girişimde deport veya sorgu yaşarmıyım. Böyle bir sorunla karşılaşmamak için 3 hafta uzun bir süremi veya tr ye gitmem için belgelenebilir bir sorun mu olması lazım yoksa Kafama göre tr ye gelip ABD ye tekrar gidebilirmiyim

Normal koşullarda hiçbir sorun olmaz...

• ⭐⭐⭐

• Merhabalar,öncelikle süreci mülakata taşıyan herkese son aşamada başarılar,bekleyen herkese de iyi şanslar.Benim sorum şu mülakat için istenen belgelerde mali geçim kaynakları bölümüne istinaden bankadaki hesaplarımıza ek olarak arabamızı da gelir kaynağı olarak göstereceğiz. Bunun için gerekli belgeler nelerdir ? Kaskom yok trafik sigortası ve noterde verilen satış belgesi var,bunlar yeterli olur mu yoksa farklı bir belge götürmemiz gerekiyor mu?

• ⭐⭐⭐

@coolblazer Türkiye sigortalar birliğinin kasko değer listesinden aracınıza uygun olan sayfanın çıktısı ve ruhsat ile aracın değerini belirtebilirsiniz. Kaskonuzun olmasına gerek yok çıktıyı almak için.

• @keysnambır çok teşekkür ederim 🙌

• ⭐⭐⭐

• @keysnambır sorun değil Google amca sağolsun,hallettik. 😀 Sağolun tekrardan ,sürecinizde başarılar 🙏🏻

• ⭐⭐⭐

@coolblazer teşekkürler, size de 😃

• nihayet biletimi aldım, THY ile 5 ağustos new york, 6 ağustos times meydanı

• @atilla, içinde söyledi: DV2019 bekleme odası

nihayet biletimi aldım, THY ile 5 ağustos new york, 6 ağustos times meydanı

iyi yolculuklar, yeni hayatınızda mutluluklar... darısı bizlerin başına...

• ⭐⭐ Yasaklı

Randevu mailleri gelmeye basladımı arkadaslar -Eylül için

• @Calibraturbo, içinde söyledi: DV2019 bekleme odası

Randevu mailleri gelmeye basladımı arkadaslar -Eylül için

Gelmeye baslamis (http://britsimonsays.com/2nls-starting-to-be-sent-for-september-2019-interviews/). Bekliyoruz bakalim, insallah bu hafta icinde herkese gelir.

• ⭐⭐ Yasaklı

geldi geldi yoksa bir bidon soguk su

• Eylül için randevu maili alan var mı ? Umutlar tükeniyor maalesef, gelen giden yok.

• merhaba, biz henüz mülakat tarihi alamadık, case 27xxx mail attım fakat cevap gelmedi, siteden de baktım süreç devam ediyor yazıyor, ama telefonla arayıp mülakat tarihi alanlar var, benim sorum şu, eşimin kardeşi amerika da bizim adımıza arasa sorun olur mu, bilgi verirler mi, yada benim yerime arasa amerika numarası çıkar problem olur mu 🙂

• ya watsapp grubunda biri telefon ettim öğrendim 12 eylül dediydi 🙂 daha yeni açıldılar, ben gelecek olan kişilere bugün yarın ve yarından sonar müjdeli haberlerin gelmesini bekliyorum... ne diyelim ya kısmet artık...

• @fes1983 dosya numarası doğum tarihi bilgilerini verebilirse cevaplarla , nereden bilecek kimin kim olduğunu 🙂

• @arkben whatsup grubu numarası nedir, bende gireyim. Ben de bir telefon açayım madem Kentucky 'e.

Benzer Başlıklar

• 6
  • 4
  • 22394
  • 4
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

97

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |