Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Arkadaslar, şubat ucin gecen aylara gore bir artis olur mu sizce cut-off'ta?

• @muhammetnzr DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

Arkadaslar, şubat ucin gecen aylara gore bir artis olur mu sizce cut-off'ta?

İnşallah olur ama bence olucak

• Umarım olur ve bütün numaralar current olur.

• Yeni bülten aciklandi eu 10000 haydi bakalim bizim hayaller suya dustu artik bu aydan sonra bana sira gelmesi icin bi mucize olmasi lazim her ay 3k ortalama artmasi lazim ki oda su durumda mumkun degil gibi gorunuyor.. o degilde afrikadakiler kafayi yemistir herhalde gecen aya gore sadece 700 artmis :Sss

• Bunlar rakamları yükseltirler diye düşünüyordum EU bölgesine velhasıl tam tersine dönmüş

• ŞUBAT AYI 10.000 AÇIKLANDI. BENİM CASE 24.800. BANA SIRA GELMEYECEGİ BELLİ OLDU, BU MACERADA BURADA BİTTİ. TÜRKİYE'DE KADERİME TERK EDİLDİM. 8 AYDIR BEKLİYORDUM, KÖTÜ OLDUM RESMEN

• ⭐⭐

@jammel kaç bin de bitecek tahmininize göre?

• Moralim cok bozuk gitmeyi bir kere kafaya koydumu bir insan geri donusu cok zor oluyor..

• @lordbolton en fazla 2.200 artmıştı. En fazla her ay kaç sayı aciklanabilirki. 2 bin artsada benim gitmem zor

• @jammel senin sansin yuksek bize gore sen boyleysen biz napalim bilmiyorum...

• ⭐⭐

@jammel yani 12 binde kapatacaklar mı her ay kaç kişi alıyorlar ki

• Gecen aylara nazaran şubatı neredeyse yarısına indirmişler, saka gibi

• ⭐⭐

@nevergiveup geçen yıl 25 bin de kapandı diye biliyorum... bence şansınız var

• Benim içimde garip bu rahatlık var sanki bütün rakamlar current olucak

• @dila-yesiloren-cörüt umarim dediğiniz gibi olur, olumlu düşünmekte çok onemli

• merhaba sayın @jammel moralinizi boşuna bozup motivasyonunuzu kaybetmeyin. her ay ortala 2200 artıyor. geçen sene vize bültenine benzer bir tablo. bence sizin numaranıza sıra gelecek. son rakam 25000-26000 arası birşey olacak. sadece tahmin. inşallah herkes current olur ve hayallerine kavuşur. saygılar.

• Moral bozmak için çok erken. Daha 7 bülten var arkadaşlar.

• @emre inşallah

• benim anlamadığım 12k lara kadar mail gelmiş ama acıklanan rakam 10k yani diğer ay bile zar zor gelir bu rakama bende sanıyorum ki 12k lara kadar mail gelmişse bu ay herhalde büyük bir sıçrama olucak... tam bir hayal kırıklığı umarım yoğunluktan dolayı rakamları az acıklamışlardır belkide yıl sonu yıl başı olduğu içindir bilmiyorum ama bu gidiş devam ederse geçen seneyi bile mumla ararız.

• ARNAVUTLUK : 2503 KİŞİ
    RUSYA : 3,641 KİŞİ
    UKRAYNA : 4,025 KİŞİ
    ÖZBEKİSTAN : 3,461 KİŞİ

TOPLAM = 13,630 KİŞİ (SECİLEN 30K KİŞİ İÇİNDEN SADECE 4 ÜLKENİN TOPLAMI)

BU ÜLKELERDEN YÜKSEK ORANDA KAZANAN VAR PEKİ GİNE FORUMDA BİR YERDE GÖRMÜŞTÜM ÜLKE KOTASI DİYE BİR ŞEY VAR KAÇ KİŞİDEN SONRA ÜLKE KOTASI DEVREYE GİRİYOR VEDE NE ZAMAN GİRİYOR YOKSA ÖYLE BİRŞEY YOK MU UKRAYNADAN KAZANAN 4 BİN KİŞİ EĞER NUMARALARIDA KÜÇÜKSE HEPSİ VİZE ALIYOR MU ?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

173

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.4k

| | | |