Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• vala bu olay üniversite tercihlerine öss puanına benziyor 😃 green card kazanıp kazanmama olayi öss puanı gibi kazandıktan sonraki sürec tercih yapma gibi 😃 ikiside birbirinden zor . ben kazanmadan önce daha rahattım kazandım daha heyecanlı ve stresliyim 😃 case no 24xxx

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@takip evet, basvuru video'sunu da bugun basvurular acildiktan sonra cekip post edecegim.

• @takip Kazandıktan sonra da iş bitmiyor, o yüzden bu kadar takılmayın, hele birde case no bizim gibi yüksek ise kazandığınıza bile sevinemeyip ortalıkta bir yerde kalıyorsunuz. Başvuruyu yapın ve hayatınıza devam edin. Sonuçta gidişatına etki edebileceğiniz bir durum da değil. Nasip denilen durum bu olsa gerek 🙂

• photo tool a tıkladığımda fıg cropper adında dosya inidiriyor. fotoğrafı kırpmamıyorum ne yapablirim?

• @onur16 bir hata olmalı. benim chorme tarayıcıda da aynı durum söz konusu. Photo tool flash ile çalışan bir uygulama o nedenle .swf uzantılı bir dosya indiriyor. normalde onu indirmemesi çalıştırması gerek.
    başka bir tarayıcıda deneyin. Firefox da da aynı sorun var.

Microsoft EDGE de sorun yok. İnterenet Explorer de sorun yok.

• çok teşekkürler edge de o sorun olmadı. 🙂

• arkadaşlar photo tool da fotoğrafı kırptığımda netlik bozuldu bi sıkıntı olur mu sizin fotograflarda da oldu mu

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@onur16 bir problem olmaz. fotografin, standart ozellikleri saglamasi yeterli.

• eğer fotoğraf uygun değilse forumu submit edemiyoruz değil mi ? Bilen var mı

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@onur16 uygun derken? Fotografinizin uygunlugunu anlayamiyor oradaki online tool, sadece teknik ozelliklerini kontrol edebiliyor. Eger siz eminseniz , cekinceniz olmadan gonderebilirsiniz 🙂

• Anladım. Teşekkürler 🙂

• Merhaba arkadaşlar benim takıldığım danışmak istediğim bir sorum var.. bu konuda yardımlarınızı bekliyorum

Eşim hamile doğuma üç ay var bu noktada ben green card başvurusunda ne yapmalıyım oldu ki kazandık bebeği kayıt etmediğimiçin sıkıntı yaşarmıyım..nasıl bir yol izlemeliyim

• @canerb DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

Merhaba arkadaşlar benim takıldığım danışmak istediğim bir sorum var.. bu konuda yardımlarınızı bekliyorum

Eşim hamile doğuma üç ay var bu noktada ben green card başvurusunda ne yapmalıyım oldu ki kazandık bebeği kayıt etmediğimiçin sıkıntı yaşarmıyım..nasıl bir yol izlemeliyim

Eğer kazanırsanız ds 260 formunu doldururken çocuğunuzu eklemeniz yeterli olur şuan için bebek henüz doğmadığından dolayı eşinizi ve kendinizi yazmalısınız bol şanslar

• Selam

Az önce bi yakinim icin basvuru formu girdim ama onay sayfaaini print almak isterien yanlislik kapattim. Ve numari alamadim.

Tekrar nasil ogrenebilirim?

• @pilot23 sanırım şimdi alamazsınız.
    ancak sonuçlar açıklandığında Confirmation Number girme ekranında numara girme kısmının altında Forgot Confirmation Number diye bir seçenek var. oradan tıklarsanız 1-2 şahsi soru ile alabilirsiniz.

• ya arkadaş kafayı yiyeceğim, gc başvuru sayfasına girdiğimde sadece check linkleri var başvuru sayfası & link yok? benim bilgisayarda mı bir şey var? @smesut @crazycells

• @eenuysal Begin Entry butonuna tıklayınca sayfa açılıyor ama bilemedim.

• @iskenderp az önce eski bilgisayardan bağlandım da Begin Entry vb yoktu, başvuru açılmadan önceki hali vardı, kapandı endişesi ile panikledim, kendi bilgisayarımdan denedim sorun yok, açıldı... Bi an adrenalin tavan yaptı kusura bakmayın @crazycells @smesut

• Başvurduk bakalım bekliyoruz artık mayısa kadar zaman zor geçecek gibi 🙂

• @eenuysal neyse geçmiş olsun diyelim.
    bazen önbellekte kalan sayfa gelebiliyor bu şekilde.

Ön bellek temizlemek veya başka bir tarayıcıda açma çözüm oluyor.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

81

40.8k
Users

4.4k
Topics

425.3k

| | | |