Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Hep bir hayaller umutlar korkular karamsarlıklar. Nasıl hissediyorsunuz. Trump da akıllı durmuyor. dv2019 ile ilgili gelişmeleri birbirimizle paylaşalım. Benmi çok heycanlıyım bilmiyorum zaman geçmiyo 🙂

Sonuçların açıklanacağı tarih 15 Mayıs

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@takip Bol sans dilerim sayin Takip 🙂 DV2019 yonergesi aciklaninca okuyup bir basvuru video'su hazirlayacagim. Basvurmadan video'yu bekleyin 🙂 Malum, her yil ufak tefek degisiklikler olabiliyor.

FY2019 icin son gun (DV2019 ve 2019 mali yilinin son gunu)
    Ankara

2019 finansal yillinin son gunu.
    Gocmen vize kotalari bu tarihe kadar harcanabilir. 1 Ekim'den sonra yeni finansal yil baslar ve vize kotalari sifirlanir.

• Bu mükemmel olur inan @crazycells başvuru sonuçlandıktan sonra birde ds260 videosu olursa ne mükemmel olur hani , Tadından yenmez. 🙂 Tahmini yönergeler ne zaman açıklanır. Başvuru ayındamı ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@takip Yanlis hatirlamiyorsam, gecen yil olcukca kisa bir sure kala aciklanmisti yonergeler... 2 hafta kala idi sanirim, dolayisiyla Eylul ortasini beklemek gerekebilir. Zaten basvuru Ekim ayinda basliyor, dolayisiyla yeterince zaman olacak.
    DS260 video'su da gelecek yakinda 🙂

• @crazycells Mulakat gunu hangı bılgılerı guncelleyebılıyoruz forma aıt ?

• Hazır konu açılmışken, 2018' de kazanan fakat case numarası benim gibi yüksek olanlar 2019' a başvuru yapmayı düşünüyorlar mı?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Sayin @mehmet , boyle bir guncelleme yapmaniza gerek yok. Genelde konsolosluk cok onemli olmadikca (Green Card'in gidecegini adresi, ya da pasaport bilgilerinizi etkilemedigi surece) bilgilerinizi degistirmenizi istemiyor. Bilginize. Ama isterseniz mulakat oncesi forumu actirip istediginiz bilgiyi guncelleyebilirsiniz.

• @Takip bizde siz gibi bir umut bir karamsarlık içinde beklemekteyiz..
    Umarım üstesinden gelemiyecegimiz değişikliler olmaz. 2019 çekilişi başta biz 😊 olmak uzere gerçekten isteyip,ihtiyacı olanlara çıkması dileklerimle..

• 27 gün 22 saat kaldı dv 2018 i bir hafta ile kaçırdım. Bunda da aynısı olmasın diye hergün takip ediyorum 🙂

Resmi olmayanlar bu hafta zarfında resimini çektirebilirler. Daha bunun açıklanma süresi var pfff.

• @takip Bende geçen senede sizin gibi takip ediyordum. Maalesef çıkmadı artık kaçıncı başvurum onu bile hatırlamıyorum. Umarım çıkar. Trump çekilişi iptal etmez inşallah. Ederse de daha zorlu bir süreç bekliyor olacak maalesef.

• bu başvurularda İptal olacağını sanmıyorum ama bu çekilişten sonra tüm süprizlere hazırlıklı olmalıyız.
    @hasanangin dilerim cidden isteyen hepimize çıkar.

Keşke başvuru ücretli olsa 50 100 dolar. Bu işi cidden isteyen kişi gider.

• @takip haklısın bir başvuru ücreti olsa iyi olurdu en azından niyeti ciddi olanların şansı artardı

• sevgili arkadaşlar yeri burası değil ama greencard bekleme odası baslıgına yazmayı uygun gördüm hata ettiysem affola.
    bugün itibariyle işssiz kaldım nedenmi işsiz kaldım hemen yazayım; hırsız, uğursuz, namussuz ve yan yatıp gelmediğim için işten çıkarıldım halbuki kimsenin rıskında, eşinde kızında gözüm yoktu bana bağlı 8 personeli daima bir arada tutmaya çalışarak namusumuzla dürüstlüğümüzle verilen görevleri yerine getiriyorduk fazlasınıda üzerine ekliyorduk malesef istenmeyen kişi ilan edildik.
    Süprizmi oldu benim için hayır şaşırmadım nedenmi cünki daha öncede 2 defa çıkarılacaksın denildi bana bende hay hay üst yönetim böyle uygun gördüyse kabul ediyorum kimseye huysuzluk çıkarmam yiyeceğimiz ekmek bukadar bu benim ne ilk işim nede son işim olur benim için sorun yok dediğimde benden sorumlu kişi her seferinde geri vites yaparak yok yok der konuyu kapatırdı sanırım beni yalvaracak yada ağlayıp sızlancak sanıyordu bu ücüncü sefere tazminattır kıdemdir kullanmadığım yıllık izinlerin toplam ücretini gözlerine kestirdi ve en sonunda işime son verildi 🙂 üzülüyormuyum kesinlikle üzülmüyorum niyemi bunları sizinle paylaşıyorum görün istedim gerceği sizlerde ne halde oldugumuzu ve ne sartlar altında çalıştığımızı biliyorsunuz 34 yaşındayım şimdiye kadar çalıştığım bütün iş yerlerinde aynı nedenden ayrılmam olmuştur.
    arkadaşlar yaratacaksanız yada işinizin devamlılığı için hırsız olun, uğursuz olun, milletin eşinde kızında gözünüz olsun, tembel olun sürekli yalan söyleyin hak hukuk bilmeyin ki işsiz kalmayın. (ciddi değilim 🙂 her zaman dürüst bir insan olun )
    başvuru için son 26 gün 2 saat umarım hepimizin gönlüne göre olur belki benim içinde bir işaretti diyeceğim tabiki greencard çıkar diye işsiz bekleme yede niyetim yok hata etmiş olurum.
    Sevgi ve saygıyla selamlıyorum sizi.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@dmg cok gecmis olsun sayin Dmg, maalesef dediginiz tarzda -hak etmeyenin yukseldigi, hak edenin sistemden elendigi- bir yaklasim, tepeden tirnaga Turkiye'de hakim olmaya basladi... Cekiliste bol sans dilerim.

• @crazycells iyi dilekleriniz icin tesekkur ederim crazy 😉

• @dmg geçmiş olsun, umarım her şey gönlünüzce olur. Kazanan yine siz oldunuz merak etmeyin.

• @iskenderp tesekkurler sayin iskenderp sizede simdiden yeni hayatinizda basarilar dilerim

• @crazycells acaba yönergelerin videosunu nereye koyacaksınız bir bloğunuz vs. var ise takip etmek isterim. Gerçekten gitmeyi isteyen herkese bol şanslar inşallah bizde bu şanslı kişilerden biri oluruz

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@gözde evet, yesilkartforum.com ana sitemize blog ve ilan/duyuru kisimlari da ekleyecegiz. Bu konuda teknik calismalar hala devam ediyor, sitemiz bu sekliyle hazir olana kadar videolara forum uzerinden ya da youtube kanalimiz uzerinden ulasabileceksiniz. Youtube kanalimiza sayfanin en altindaki linkten abone olabilirsiniz.

• @crazycells facebooktan forum sayfasını takip ediyorum şimdi youtube da abone oluyorum hemen teşekkür ederim .

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

110

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.0k

| | | |