Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• 13000 olucak çıkanlarda geri dönücek 🤣 şaka maka umarım herkese çıkar

• Bence 26 binleri görür bu sene current olur heralde 😊

• ⭐⭐

Acil yardımınıza ihtiyacım var ais kaydımı yapmak için hesap olusturuyorum ama kaydınız var deniliyor acaba turist vizem vardı onunla alakalı olabilir mi?

• ⭐⭐

Ais kaydımı hazır olmadı uyarısını alınca 08503902884 numarasından arayarak halletmeye calıstım fakat görevlide hazır olmadığı uyarısını alınca benden esee_contactus+tr+ı[email protected] adresine pasaport numaram, eposta adresim,ad-soyad, doğum tarihim, ve kentucky den gelen randevu e maili mi taratıp yollamamı istedi. Konu kısmına da case number ı yazıp ais kaydı hazır görünmüyor uyarısını düşmemi istedi..

• @hockeyumpire2 biz de böyle yapmış ve bizim dosyamızın hazır olduğuna sadece case numberın önüne (sanırım 3 taneydi) sıfır koymamız gerektiğine dair bir cevap almıştık maile. Sonrasında girişi yapmıştık.

• ⭐⭐

@the-black-eagle tesekkür ederim bilgilendirmeniz için. Sanırım cevaplarını bekleyip halledeceğim.

• arkadaslar is yerinden izin alamadim.15 gun rapor alip saglik muayenesine ve mulakata gitsem aldigim rapor karsima cikarmi olumsuz yonde...19xxx

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@nahya123 DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

arkadaslar is yerinden izin alamadim.15 gun rapor alip saglik muayenesine ve mulakata gitsem aldigim rapor karsima cikarmi olumsuz yonde...19xxx

Göçmen vize ve sağlık kontrolü açısından soruyorsanız, hayır, herhangi bir şekilde sorun çıkmaz.

• @knnrn tskler cevabiniz icin ins cikmaz karsima sonucu gormeden 6 yillik emegi cope atmak istemiyorum cunku tazminat hakkim yok .

• @nahya123 yıllık izniniz de mi yok. Yıllık izninizden girin.

• ⭐⭐

@the-black-eagle merhaba dediğinizin aynısı oldu ve bize de basına sıfır koyarak deneyin diye. Siz online olarak mi olusturdunuz yoksa telefonda mı?

• döküman mailinde pasaport isteniyorya tüm belgeler pdf olacak pasaportumuda pdf mi yapmam gerek resim çeksem yeter dimi.

• @the-black-eagle yillik izin de yok.mecbur rapor alcam.rapor sorun olurmu onuda tam bilmiyorum

• @tekinistanbul jpeg veya pdf formatı kabul ediliyor. Ama hepsi pdf olsun isterseniz internet üzerinden jpeg to pdf olarak çevirebilirsiniz.

• @cancakicitr teşekkürler. dökumanları gonderirken, konu kismina case numara yazicam, metin kısmına ad soyad dogum tarihi kategori dv diversity ankara şeklinde yazıcam sonra dökumanları ekleyip yollayacagım dogrumu dvlotteryde kazandıgimizi gosteren bilgileri oldugu gibi altalta yazicam dogrumu ? ekyecegim birşey varmı

• Doğrudur @tekinistanbul

• @yalta tesekkur ederim. umarim biran once gelir dokuman mailim saclarim beyazlayacak

• Selam, 19xxx kcc mail geldi ancak hala randevu maili gelmedi varmi 19xxx olup randevu maili gelem yada gelmeyen ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@yasss7 DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

Selam, 19xxx kcc mail geldi ancak hala randevu maili gelmedi varmi 19xxx olup randevu maili gelem yada gelmeyen ?

Suradan takip edebilirsiniz:

• @hockeyumpire2 online ve yelefon farkını anlamadım. Pcden kendimiz oluşturduk. Telefon bankacılığı gibi aranıp oluşturuluyorsa bilemem 😊

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

99

40.2k
Users

4.3k
Topics

420.1k

| | | |