Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@grslarc Sayin @grslarc , hickimseye saldirmadan sadece idari islem surecinizin bitmesini beklemeniz gerekiyor.

Merak etmeyin, eger dediginiz gibi bir durum olsaydi, Fraud Prevention Unit size ulasip ek belge isterdi veya size ek sorular sorarlardi. Sizin su an yasadiginiz normal bir surec, sadece sabirla bitmesini beklemeniz gerekiyor.

Birilerinin sizi ne icin sikayet ettiginizi dusunuyorsunuz? Eger biri sizi sikayet ettiyse, bu konuda konsolosluk sizden belge veya bilgi isterdi. Boyle bir durum yasadiniz mi?

Dediginiz kisi zaten aylar oncesinden facebook grubundan cikmis, forumda da oyle biri yok. Siz facebook grubunda atistiktan sonra neden kendisine tekrar yazma gereksinimi hissettiniz? O kismi tam anlayamadim. Sizi rahatsiz eden kisileri engellemelisiniz ki sizi ve yazdiklarinizi goremesinler.

Eger facebook grubunda siz yazdiktan sonra, size mesaj gondermisse farkli bir yerden gormus demektir. Cunku dedigim gibi uzun bir sure once gruptan ayrilmis birinin gruptaki yazilari gormesi mumkun degil.

Dilerseniz bana facebook profil linkini ve ekran goruntusunu gonderebilirsiniz, olaylarin nedenini sorusturup boyle bir durum varsa kendisini gruptan banlariz tabii ki. [email protected] adresine email gonderebilirsiniz. Sadece ben gorecegim emailinizi, bilginize.

• ⭐⭐

@mustafacil açıklanmadı visa bullettin ? nasıl 23 bınlerde 🙂

• 23bin içinde numaram ama bana gelmedi henüz evrak maili.

• @hockeyumpire2 DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@mustafacil açıklanmadı visa bullettin ? nasıl 23 bınlerde 🙂

Current olan numarayı değil de evrak istem maili gelen numaraları sormuş arkadaş. Evrak istem maili önceden geliyor ya. Heyecandan karıştı herhalde sizde 🙂 Bu arada motivasyonu tekrar kazanmaya başlamış görünüyorsunuz, ne mutlu size.

• ⭐⭐

@aysegul ben dünden razıyım ama eşim istemediğini söyledi yine yıkıldım. 🙂 bılmıyorum ne olacak 🙂

• @hockeyumpire2 hayırlısı olsun, eş durumu önemli, inşallah onun da aklına gönlüne tekrar düşer hayırlısıyla tabiki 🙂

• ⭐⭐

@aysegul insallah amin, bildiğim tüm duaları ediyorum 😊

• bu ay hiç beklenti paylaşılmadı? verilen vize sayısı ile ilgili bilgi veya analiz...

• Mayıs ayı bülteninde çok fazla bir sıçrama yapacağını sanmıyorum sınırlı bir ilerleme olucaktır vb de. bunun nedeni de önceki aylardan gelen yığılmalar olucaktır. Sıra gelir mi gelse bile ne olur gidilir mi gidilmez mi kafamda deli sorularla bir kaç ay daha geçicek ve sonra biticek bu sitres en çokta bu sitresin biteceğine seviniyorum.

• @nevergiveup yığılma olsaydı ayın 10 unda 1-2 bin artışla açıklamıştı. Şuan hala vize açıklanmadigina göre ds260 formunu gönderen ve evrak mailini atan kişi sayısının hesabı yapılıyor olabilir. Benim aklıma bu geliyor. Bence 23 binin altında case açıklanmaz.

• @cemil-yaman 4200 case numarası ready durumunda olduğunu göz önüne alırsak bi yığılmanın olduğu bu veriyle sabit... bi yığılma var bu yüzden düşük bi artış bekliyorum.. umarım ben yanılırım ama durum bu şekilde.

• Yasaklı

@crazycells Sayın Ali Cihan bey. Bu kişiyle facebook grup üzerinden atışmadık. Kendisi bana Messenger'dan ulaştı ve hakkımda bilgi aldıktan sonra işi beni kahve içmeye davet etmeye ve daha ilerisine kadar getirince cevap vermeyi kestim. Vay sen misin bana cevap yazmayan, beni ne savcılıklara vermekle ne ABD ve AB konsolosluklarının tümüne uyduruk bahanelerle şikayet etmekle tehdit etmediği kaldı yine Messenger üzerinden ve okunduktan hemen sonra otomatikman silinen mesajlarla. Ve asla kendisine "tekrar yazma gereksinimi" duymuş falan değilim. Bu arada tahminim sürekli nick name değiştirerek sitenize üye oluyor. Bahsettiğim "oh olsun" mesajı bugün de geldi ve yine otomatikman silindi. Ve ayrıca mesajda 3 yıl daha benimle uğraşacağını söylüyor manyak. Ayrıca her gün Face'den zannımca kendi uydurduğu karakterlerle arkadaşlık teklifleri gönderiyor ama hiçbirini kabul etmiyorum elbette. Çattık belaya resmen.

• Yasaklı

@mussober Gerçekten çok tuhaf. Hem vize aldığınızı söylüyor hem de pasaportlarınızı vermiyorlar. Benim karmaşık durumuma çok benziyor. Bu sene konsoloslukta bir takım kategulliler dönüyor gibime geliyor belki Trump etkisidir.

• @hockeyumpire2 evrak maili
    Sorusu na cavap verdim büten ile alakali birşey yok yanliş anlamışsınız sanirim😊

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@grslarc Bu durumda yapmaniz gereken kendisini engellemek olmali. Merak etmeyin, tum hayatini bu amacla yasadigini zannetmiyorum, er ya da gec vazgecer sizi rahatsiz etmekten.

Ben sizin konsoloslukta yasadiklarinizin dogal bir surec oldugunu dusunuyorum, dolayisiyla size tavsiyem konsolosluktan haber beklemeniz. Merak etmeyin, konsolosluk yalan ihbarlari dikkate almaz.

Bana hangi isimlerle size mesaj yazdigini ya da profil linkini gonderebilirseniz bu kisiyle iletisime gecebilirim.

• Yasaklı

@crazycells İlginize çok teşekkürler Ali Bey ama engellemek veya görüntülemek ne mümkün çünkü Messenger'da kimden geldiği görülmüyor ve anında siliniyor mesajlar. Tam bir sosyal medya sapığı anlaşılan. Bu işin uzmanı olmuş anlaşılan. Herneyse ilginize tekrar çok teşekkür ediyor ve zamanınızı daha fazla almamak için bu konuda bir daha sizi rahatsız etmeyeceğimi bildirmek isterim. Ama daha 3 yıl boyunca bu psikopat benimle uğraşmaya devam edecek gibi.

• @grslarc
    Elbet siz dusunmussunuzdur ancak hatirlatmak istedim; hatirladigim kadariyla 6 aylik sikayet suresini gecirmeden savciliga ekran goruntuleri vs ile basvurabilirsiniz.

• Yasaklı

@sharm Teşekkürler efendim ancak savcılığa verilebilecek hiçbir bilgi yok elimde çünkü gönderilen mesajların hepsi okunduğu anda siliniyor.

• ⭐⭐

@mustafacil heyecandan 😊

• April : 21900 numarası aktif olan arkadaşlara hayırlı olsun.
    Bir önceki aya göre beklentilerimizin altında fakat yineden son aylara doğru current olma ihtimali hala çok yüksek olarak görüyorum.

Benzer Başlıklar

• 13
  • 906
  • 4
  • 22394
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

60

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |