Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @caglarcan Yüksek ihtimal eylül ayına mülakat tarihi alırsınız. case numarasının düşük olmasının bir önemi kalmıyor bazı durumlara göre.

• @nwtzki teşekkür ederim, randevu tarihi bekleyen herkes umarım müjdeli haberi en kısa sürede alır.

• @egemen bende 6 mayısta almıştım ama randevu alamadım temmuz için. Bu ay sonunda ağustos için bekliyorum hayırlısıyla. Genel kanı bu ay sonu alacağımız yönünde

• Mülakatlar ayın 2. yarısı 2 aşama şeklinde dağıtılıyor. Birincisi genelde 15-20 arası, ikincisi 25-30 arası. Biz bugüne kadar hiç bir zaman ilk aşamada almadık. O yüzden ayın 25-30 arasına odaklanın mülakat mailleri için. Umarım bekleyen herkesin mülakatı biran önce gelir vizelerine ulaşır.

• @arkben bu çok doğru bir tabir. Başvuru kıstaslarının arasına çelik gibi sinirler vs. gibi şeyler eklenmesi lazım.
    Şaka bir yana, Ağustos mülakatları için biraz çekimser davranıyor olabilirler mi Türkiye için? Muhtemelen oraya 9 günlük kurban bayramı tatili idari izin olarak gelecek.

• Evli kadınlar için e-devlet'te evlilikten önce ve evlilikten sonra olmak üzere 2 farklı vukuatlı nüfus kayıt örneği seçeneği var, eşinin soyadıyla olanda kadının kendi anne-baba kayıtları çıkmıyor ama altta kızlık soyadını da gösteriyor. Onu seçtiğimizde de eşi ve çocuğu çıkmıyor. Hangisini göndermemiz gerekiyor? Talihli eşim bu arada.

• ⭐⭐

@rustynail ikisinide götürün. Biz öyle yaptık. Onlar zaten gereksiz olanı ayırıyor.

• @arnblt teşekkür ederim bilgilendirme için. Mail olarak da ikisini atsak bir sorun olmaz sanırım.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@rustynail DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@arnblt teşekkür ederim bilgilendirme için. Mail olarak da ikisini atsak bir sorun olmaz sanırım.

sorun olmaz, tek bir tane secilecekse guncel olani yani evlilikten sonrakini gonderin. Onda da anne/baba ismi yer aliyor olmali.

• bence de öyle...bu arada ben de evrak maili gelmeden göndermiştim evrakları, o meşhur " records indicate..." maili geldi ama bakıyorum normal sürecinde katılımcılardan "ds 260 form completed..." şeklinde yazıp evrak istiyor... Şu " record indicates...." maili geldiyse completed anlamına gelir mi ? ya ne soracağımızı şaşırdık sanki artık :)) verin mülakat tarihimizi de rahatlayıp 2020 li arkadaşlara full destek olalım...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@arkben DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

bence de öyle...bu arada ben de evrak maili gelmeden göndermiştim evrakları, o meşhur " records indicate..." maili geldi ama bakıyorum normal sürecinde katılımcılardan "ds 260 form completed..." şeklinde yazıp evrak istiyor... Şu " record indicates...." maili geldiyse completed anlamına gelir mi ? ya ne soracağımızı şaşırdık sanki artık :)) verin mülakat tarihimizi de rahatlayıp 2020 li arkadaşlara full destek olalım...

Eger hicbir bilgilendirme emaili gelmediyse, KCC'yi arayip son durumu sorun. Eger eksiklik varsa soylerler, eger eksiklik yoksa ve belgeler isleniyorsa o durumda beklemekten baska yapacak bir sey yok.

• @cancakicitr mülakat için sizinde fazla bir zaman kalmamış herşey tamamdır umarım .. Bir kaza yaşamadan çıkmanız dileği ile.. işiniz rast gitsin.

• @NeverGiveUP çok teşekkür ederim inşallah hepimiz alacağız. Aslında daha evrakları toplamaya başlamadım çünkü çoğu e-devlet üzerinden hallediliyor. Bu hafta sadece mali kaynağımı almayı düşünüyorum kalanları bir hafta öncesinden güncel toparlamak istiyorum. Bekar oluncada çok bir evrak olmuyor 🙂

• @rustynail biz nufustan cıkartıp aldık, 3 sayfa verdiler eşim için. sizinki ile aynı durum bizde de mevcut. 3 sayfayıda goturecegiz.

• ⭐⭐ Yasaklı

Crazycells şefim böyle olması gerekiyormus, hiçdegilse ben bu imkanı degerlendirme konusunda çabamı gösterdim içim rahat. Şuan bu konuyu düşünmüyorum. Bu bile yeter

• @cancakicitr evrak mailinde beyan ettigimiz evraklarin aynisini gorusmeye goturmemiz gerektigini biliyorum fakat siz tekrar e devletten alacaksiniz gibi anladim, dogrumudur? O halde tarih vs degisiyor?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@fatihk DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@cancakicitr evrak mailinde beyan ettigimiz evraklarin aynisini gorusmeye goturmemiz gerektigini biliyorum fakat siz tekrar e devletten alacaksiniz gibi anladim, dogrumudur? O halde tarih vs degisiyor?

Belgeler ayni belge, ustundeki bilgiler degismiyorsa bir sorun olmaz. Zaten tek sayfalik bir belgeden bahsediyoruz.

• selamlar , henüz mülakat tarihi alan yok mu ağustos için ?

• @arkben muhtemelen önümüzdeki hafta dağıtılacak randevular.

• 1 hafta önce evraklarımı gönderdim.Bugun evrak mail talebi geldi.Aynı evrakları mı gönderiyim yoksa tarihi güncellemek adına bugün yeniden indirip mi göndermeliyim?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

87

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |