Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@zuzu90 DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

Merhaba, DS 260 formuna geçmişteki adreslerimi kaydetmeye çalışırken her seferinde süreden dolayı sistem kapanıyor. Her adresi yazdıktan sonra save edersem sorun çözülürmü. Şimdiden teşekkürler.

Burasi "DV2019 bekleme odası" , sorunuzu dogru yerde sordugunuza emin olun.

• Arkadaşlar geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yıl için verilen vize sayısını takip eden var mı? Verilen vize sayısını bilirsek kalan kişilerin mülakat tarihi alıp alamayacakları hakkında bilgi sahibi olabiliriz.

• @barvas merhaba, ben takip ediyorum şuanda mayıs sonu itibari ile Avrupa bölgesi için toplamda 9618 vize basılmış durumda. Avrupa kotasının geçmiş yıllarki gibi 18k olduğunu varsayarsak 4 ay için ellerinde 9k kadar vize basma olanakları var. Eğer işlemlerinizi zamanında tamamlandıysa herkesin mülakat alabileceğini düşünüyorum. Bu yüzden endişe edilecek bir durum yok zaten KCC ellerinde yeteri kadar vize olduğunu varsayarak bülteni CURRENT yapıyor.

• ağustos için mülakat mailleri ayın 15 inden sonra mı gönderilmeye başlanır, bilgisi olan var mı?

• @onrozr mulakatlar ay sonları dagitiliyor . ay ortasında current ve cut off listeleri guncellenyor.

• @cancakicitr bu çok değerli bir bilgi özellikle yüksek case number 'a sahip olanlar için. Teşekkürler. Yüksek numaralarda hole 'ların da bayağı arttığını görüyorum aynı zamanda. Sadece evrak maillerinin düzensizliği ve interview' ların biraz geç set edilmesi bizleri geriyor biraz.

• @rustynail evet bekleme süreci inanılmaz zor. İmzanızda sizin hala evrak isteği almadığınızı görüyorum. Bu konu için KCC'yi aramanızı öneririm malum artık son aylara giriyoruz. Herhangi bir gecikmeden dolayı şansınızı riske atmayın. Beklemek yerine aksiyon almanızı tavsiye ederim.

• @cancakicitr teşekkürler. Eşimin evrak mailini spam sanma ihtimaline karşı aramıştım bayram öncesi, kontroller devam ediyor, henüz size evrak maili gönderilmemiş cevabı almıştım. Normal şartlar altında bu ay evrak maili ve randevu tarihi mi almam gerekiyor case number ve DS260 submit tarihine göre? Eğer öyleyse hangi aya randevu alabiliriz?

• @rustynail bu durumda mülakatınız eylül ayında olcak demek.

• @rustynail , @nwtzki 'nin dediği gibi mülakatınız eylül ayına planlanır. Artık ağustos mülakatları alacaklar bellidir aşağı yukarı ve onlara gün atanır. Sizin daha mailiniz gelmediği için ağustosta alma ihtimaliniz yok

• Arkadaşlar yeni bülten açıklanmış, yine CURRENT 🙂 Yeni bilgi olarak Mısır ile Nepal de artık bu bülten ile current olmuş.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@cancakicitr DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

Arkadaşlar yeni bülten açıklanmış, yine CURRENT 🙂 Yeni bilgi olarak Mısır ile Nepal de artık bu bülten ile current olmuş.

Boyle bir bultenden sonra, forumdaki tum DV2019 talihlilerinin vize almasini bekliyoruz ve umuyoruz.

• @nicat asgerlik durum belgesi adli sicil kaydı doğum belgesi nüfus kayıt örneği e devletten PDF pasaport on yüz belgesi tarayican taratip PDF olarak

• Selamlar herkese,

Bende uzun zamandır forumu takip ediyordum, üyelik olusturma, onay vs. zaman aldı, ancak sizlere yazabiliyorum.
    Umarım herkes dilediği gibi sorunsuz bir süreç yaşar.

• @cancakicitr @nwtzki teşekkürler cevaplarınız için. Peki ne zaman evrak maili gelir? Tahmininiz nedir?

• @rustynail bence artık evrak maili beklemeden evraklarınızı atın çünkü evraklarıda gönderip onay almanız için 1 aydan kısa bir süre kaldı temmuz 14 gibi artık 2019 sürecinin son mülakat alacak kişileri belli olur. Bu yüzden biran önce hareket geçin. Arayın, mail atın, belgeleri gönderin.

• Yasaklı

Bugün itibarıyla hem benim hem eşimin kredi kartı onaylandı.

• ⭐⭐ Yasaklı

Babamı ıkna ettım pasaport aldırdım ve demin ds 260 ı yolladım Umarım sıra gelir. case no 2450.. Bazı yerlere eksik bilgi vermek zorunda kaldım umarım sorun olmaz. en sondaki barkod gibi görüntünün ekran goruntusunu aldım. Çok muhim birşey heralde?

• @rustynail yorumlara katılıyorum, evrakları - pasaportun fotolu sayfası, aile üyelerini de gösteren vukuatlı nüfus belgesi, adli sicil belgesi (eğer belirtilmesi gereken mahkeme kaydı vs gibi hususlar varsa onlar da) ve gereken kişiler için askerlik durum belgesi- göndermelisiniz. Pasaport haricindekiler e-devletten alındığı şekliyle gönderilebilir.
    Kaç kişi için vize talebi yapılmışsa, her bir kişi için ayrı bir pdf dosyası oluşturup isimlerini de dosya adı olarak verebilirsiniz. evrakları subject kısmına dv lottery sayfasındaki case numberınızı yazarak , mailin gövdesine de
    tarih , case no , asıl talihlinin isim ve doğum tarihini yazarak [email protected] adresine göndermelisiniz. Zaten bildiğiniz şeyleri söylediysem de kusura bakmayın, yardım amaçlı iyi niyetime verin. kolay gelsin.

• @arkben Nufüs kayıt örneğini gönderirken aile seçmemiştim, eşim ve kendim için “kişi” seçerek yaptım ve doküman onayı geldi. Bununla ilgili bilgisi olan varmıdır, daha sonra sorun yaratır mı? Gönderilen mailde sadece “birth certificate” diyor, detay belirtilmemiş.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

61

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |