Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@ilight0196 DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@crazycells Teşekkürler cevabınız için Ali bey. 🙂 Ben bu işi es geçeceklerini zannetmiyorum ama yine de bir şansımı deneyeyim. Mailde sanırım özel olarak yurtdışına çıkanlar için belirtiyorlar:

-Police certificates for applicants 16 years of age or older" from all required countries."� If a police certificate will be sent directly to the Embassy or Consulate, submit to KCC a copy of the receipt showing you have applied.� �

Tırnak içerisinde kullandığım ifadeyi herkeste kullanamadıklarını zannediyorum.

Bu arada acaba sabıka kaydını başka bir kurumdan (Örneğin ECRIS) alabilir miyiz?

Hayir, sadece istedikleri sekilde almalisiniz:

Siz yine de elinizdeki belgeleri gonderin, verecekleri cevaba gore hareket ederiz.

• ⭐⭐

Merhaba arkadaslar case number 21xxx banada e mail gelmiş. Formu okuyunca gelen kutusunda göremedim ama istenmeyen posta kısmına düşmüş aman dikkat edin. İstenilen evrakları eşim ve benim için pdf yaptırıp yollayacağım. Esimin askerlik kanıtınıda mı yollamalıyım?

• Merhaba arkadaşlar bir sorum olacak vukuatlı nufus kayıt örneği için üç seçenek var,
    1- kişi kayıt örneği sadece benim bilgilerimi gösteren
    2- aile kayıt örneği benim, eşim ve çocuğumun olduğu
    3- nüfus aile kayıt örneği benim, anne, baba eşimin ollduğu

Bunlardan hangisini göndermeliyim. Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim

• @hockeyumpire2 öncelikle hayırlı olsun.. cizelgeyi guncellemeyi unutmayin lutfen

• Ben 1 ay önce ds260'ı gönderdim ama KCC'den gelen giden yok daha )). Geç olsun da güç olmasın.

• @emre merhabalar evli ve çocukluların 2.yi seçmesi gerekiyor

• ⭐⭐

@nevergiveup iyi hatırlattınız tesekkür ederim. İlk fırsatta 🙏

• @mel teşekkür ederim.

• ⭐⭐

Selam arkadaslar: tabloda kcc den gelen e mail tarihini ekledim. istenilen pasaport un on yuzu, dogum belgesi, adli sivil kaydi ve esimin askerlik durum kagidini vukatli ve barkodlu olarak e-devlet uzerinden pdf olarak indirdik. bu arada criminal record yani adli sicil kaydinda dil secenegi oldugu icin ingilizce indirdik. pasaportlarida camscanner app programindan telefondan cekerek pdf olarak yaptik ve hepsini e mail attik. artik current olmayi bekleyecegiz. hepinize bol sans dilerim.

• @emre sorduğum sorunun cevabını buldum. Daha önceki yazılarda bir çok kez bahsedilmiş. Acele ile hareket edilmemesi gerektiğini bir kez daha anladım.
    Harika bir forum, kurulmasında emeği geçen kişilere teşekkür ederim. Forum üyesi %99 yakın bir kısmı benim gözlemlediğim kadarıyla karşılık beklemeden birbirlerine katkı sağlamak için uğraşıyorlar. Yaklaşık 9 aydır forum üyesiyim, birçok şey öğrendim. Hepinize saygı srlamlar😊

• Biz hala beklemedeyiz. Bize mail gelmedi.

• Merhabalar, bizim de numaramız 15XXX'de evrak maili dün gelmiş. Hemen yanıtladım. Bilgilerinize.

• @redcka en kısa sürede gelecektir eminim. Sabırla beklemek lazım

• @yalta yukarılarda @crazycells tarafından paylaşılmış bir link var. Mail tarihini o dosyadan güncelleyebilirsin. Arkadaşlar bi şekilde istatistik oluşturmaya çalışıyor. Her aşamada güncellemen herkes için yararlı oluyor.

• @The-Black-Eagle excel'e ilk veri girenlerden biri bendim ancak biri tutup girdiğim verileri silmiş yada değiştirmiş. Ne yazık ki artık istatistiğe katkıda bulunasım kalmadı.

• @yalta arkadaşlar belirli aralıklarla listeyi numara sırasına göre diziyor. Belki seninki de yukarı alınmıştır. Bir yanlışlık olmuşsa bile 5 dk nı ayırıp tekrar girersen seviniriz 🙂

• @yalta hata olmuştur hocam. çok kıymetli bilgiler bunlar. destek olabilirsen seviniriz.

• Maillerin gelme hızı tamamen sizin numaranızla, current olma durumunuzla ve sonra DS-260 formunu erken veya geç submit etmenizle alakalı bir durum. DS-260 submit yapmayı bekletirseniz, numaranız küçük olsa da mail size geç gelecektir. Bu sene baya ağırdan ilerliyor süreç ama çoğu kişinin numarası küçük olduğu halde geç submit ettiği için hala mail bekleyenler de var onu fark ettim yazmak istedim. Amerika'daki arkadaşlar bizim gibi çalışmıyorlar, raftaki dosyayı bile almaları 10 dk sürüyor, ds formları bekletmeden yollayın derim, hala bekletenleriniz varsa..

• ⭐⭐

@redcka istenmeyen postalarınızı check ediniz. Ben gelen kutusunda göremeyince istenmeyen postalarda cıktı..

• @hockeyumpire2 üstelik en istenen posta 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

131

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.2k

| | | |