Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Cut off guzel sayilabilir

• Bence de iyi geldi.. @dreambig şişirdin dün beni ya 🙂 Bak keyfim yerine geldi hala Aralık için şansım var gibi hissediyorum.
    4400 iyi rakam bence.. Geçen ayın şokunu atlattık biraz.

• geçen senenin bir benzeri de olabilir. sayın @civilengineer_83 de söylediği gibi artarak da devam edebilir. bende olumlu düşünüyorum. hadi hayırlısı bekleyip göreceğiz.

• sayın @mhepekiz kesinlikle aralık olacaktır. gidişat onu gösteriyor. 🙂

• bana çok düşük geldi rakam . dv 2018 de kazanan sayısı çok fazla diye düşük açıklanıyordu . bu sene kazanan sayısı düşük olmasına ragmen yavaş ilerliyor.

• @mhepekiz DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

Bence de iyi geldi.. @dreambig şişirdin dün beni ya 🙂 Bak keyfim yerine geldi hala Aralık için şansım var gibi hissediyorum.
    4400 iyi rakam bence.. Geçen ayın şokunu atlattık biraz.

rakamı görünce hemen aklıma sen geldin. senin 6600 altında ise aralıkta sıra gelir. bana ocak ta gelecek. herkes için hayırlısı olsun.

• @yekta dogru soyluyorsun abi ben onu gozden kacirdim bu sene daha az secilim var .bidahaki ay 7 k ya yaklasir gibi

• @yekta bence düşük değil. gayet iyi bir rakam geldi. hiç bir yılda kasım bültenin yapılan artış bir öncekinden fazla değil. ilk defa öyle oluyor.

• ocak ayinda bir istatistik aciklaniyormus ona göre dv2019 gidisati az cok belli oluyormus, hangi istatistik oluyor bu bilen birisi varsa aydinlatabilirmi beni ?

• @dreambig hocam önceki senelerdeki rakamlara bakarsanız 8 binler 9 binleri görüyor . bilmiyorum benimkisi sadece öngörü . umarim herkes gider .

• @ca213 istatistik dedikleri ds 260 dolduranlar sayısı mı acaba ? eğer oysa evet az çok belli olur . dv 2018 in dezavantajı yüksek case nolu arkadaslar vardı . ön göremedikleri için yavaş ilerledi bülten 2018 de . bu sene ise max 30 bin gördüm . ama kazanan bukadar azken neden hala bukadar yavas ilerliyor benim aklıma o takıldı .

• Bu sayıları gördüğünüz linki atabilir misiniz acaba?

• @yekta belki ilerki aylarda ucar ama 29bini bulurmu onu bilmiyorum, normal sartlar altinda 29k gayet iyi bir numara aslinda 2018 haric önceki senelerde hep current olmustur simdi benim sorunum 40binin arasindan 29bin olsaydi iyi derdim ama 30binden 29bin olunca son siralardaki konumundayim son siralardakiler genelikle visa bulletinin current oldugu zaman kurtariyor hep o yüzden kafam biraz karisik su anda bekleyip görücez artik.

• @dreambig yok benim 6900ü görmem lazım 🙂 Ondan beni de Aralık yakalamaz gibi. İhtimal yok mu var.. Ama 2500 açıklamaları lazım 🙂

• Bize yol göründü Kasım için darısı bekleyen tüm arkadaşlara

• Geçen sene ile ayni gidecek gibi süreç. Umarım ilerleyen bültenlerde süreç hızlanır.

• arkadaslar ds260 formunu dolduracmda pasaport cikartmadim formu doldurduktan 2.3 ay sonra cikarsam sorun olurmu ve cikartdiktan sonra formu actirip pasaport bilgilerini girmemiz sartmi yoksa mulakata giderken mi goturucegiz bide bir ay sonra dogacak olan cocugum icinde pasaport cikartacakmiyim.

• Merhaba dostlar. Kesin mülakat tarihleri için mail ne zaman gelir acaba? bi fikri olan var mı?

• @israfil case numarası yüksek olanlar için biraz sıkıntılı

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

66

40.7k
Users

4.4k
Topics

424.0k

| | | |