Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• luisana kıyılarını vurmaya başlamış

https://i.imgyukle.com/2020/08/27/ubNaKU.jpg

• Gunun en onemli haberlerinden birisi Birlesik Arap Emirlikleri ve Bahreyn'in Israil ile normallesme sureci. Trump buyuk bir gol atti ve ozellikle ABD'de yasayan Yahudilere hitap eden buyuk bir secim calismasi yapti.

• ABD'de TikTok ve WeChat Pazar gununden itibaren download yapilamayacak.

• abd yüksek mahkemesi baş yargıcı ruth bader ginsburg 87 yaşında ölmüş. abd ayvayı yedi(böyle söylüyorum zira kendisi azılı bir demokrat ve özgür dünya savaşçısıydı )zamanında görevini bırakmadığı için şimdi onun koltuğuna trump ve cumhuriyetçi senato atama yapacak. ve supreme courttaki denge cumhuriyetçiler lehine bozulacak. bundan sonrası için abd deki göçmenlerin inandıkları şey ne ise o yardımcıları olsun.

yerine en güçlü adaylardan biri teksaslı cumhuriyetçi ted cruzmuş...latinolar daca çocukları vs yandı diyebiliriz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@DustyBlue, içinde söyledi: Haberler

abd yüksek mahkemesi baş yargıcı ruth bader ginsburg 87 yaşında ölmüş. abd ayvayı yedi(böyle söylüyorum zira kendisi azılı bir demokrat ve özgür dünya savaşçısıydı )zamanında görevini bırakmadığı için şimdi onun koltuğuna trump ve cumhuriyetçi senato atama yapacak. ve supreme courttaki denge cumhuriyetçiler lehine bozulacak. bundan sonrası için abd deki göçmenlerin inandıkları şey ne ise o yardımcıları olsun.

yerine en güçlü adaylardan biri teksaslı cumhuriyetçi ted cruzmuş...latinolar daca çocukları vs yandı diyebiliriz.

Cok kotu bir haber.

4 yil once ayni durumda muhafazakarlar 1 yila yakin yargic secimi yaptirmayip (sanirim Ocak veya Subat'ta diger yargic vefaat etmisti ve baskanlik secimleri yine Kasim ayindaydi) baskanlik secimini bahane etmisti ve yeni secilen baskan yeni uyeyi atamali demislerdi, bakalim simdi ne yapacaklar... Bence klasik iki yuzluluklerini gosterip hemen birini atamaya calisacaklar... Trump'in gideceginin onlar da farkindadir...

• @crazycells, içinde söyledi: Haberler

@DustyBlue, içinde söyledi: Haberler

abd yüksek mahkemesi baş yargıcı ruth bader ginsburg 87 yaşında ölmüş. abd ayvayı yedi(böyle söylüyorum zira kendisi azılı bir demokrat ve özgür dünya savaşçısıydı )zamanında görevini bırakmadığı için şimdi onun koltuğuna trump ve cumhuriyetçi senato atama yapacak. ve supreme courttaki denge cumhuriyetçiler lehine bozulacak. bundan sonrası için abd deki göçmenlerin inandıkları şey ne ise o yardımcıları olsun.

Cok kotu bir haber.

4 yil once ayni durumda muhafazakarlar 1 yila yakin yargic secimi yaptirmayip (sanirim Ocak veya Subat'ta diger yargic vefaat etmisti ve baskanlik secimleri yine Kasim ayindaydi) baskanlik secimini bahane etmisti ve yeni secilen baskan yeni uyeyi atamali demislerdi, bakalim simdi ne yapacaklar... Bence klasik iki yuzluluklerini gosterip hemen birini atamaya calisacaklar... Trump'in gideceginin onlar da farkindadir...

4 yıl önce o seçimi yaptırmayan senatör şimdi tam tersini savunuyor sebebi de bu sene senato ve başkan aynı partidenmiş atamanın nesi yanlışmış. siyasilerin arsız ve yüzsüz olması türkiyeye özel değil durumu yani...marcus aurelius'un stoacılığından zerre yok yeni roma imparatorluğunda.

• ⭐⭐

Cekirdegi aldık Trump - Biden, acık oturumunu izliyoruz 😂 gözümüz bir Fatih Portakal arıyor 😂

• ⭐⭐⭐⭐

@HockeyUmpire2 portakal suyu ve kolalar benden Esin .

• Güzel haber ; 2 Ekim'de Harç ücretlerinin artırılması kararı durdurulmuş...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@BelmaSarvan, içinde söyledi: Haberler

Güzel haber ; 2 Ekim'de Harç ücretlerinin artırılması kararı durdurulmuş...

bunu nerde okudunuz? twitter'da ve USCIS'in sitesinde hala 2 Ekim'de ucretler degisecek olarak gorunuyor.

Bu arada harc ucretleri arttirilmiyor, bazi formlarinki artarken, bazilari da azaliyor. 🙂 ikisi de var yani, ama cogunda kucuk bir artis var 🙂

https://yesilkartforum.com/forum/post/154967

• @crazycells Avukat Remzi Gülenç Kulen var hem İnstagram'da hem YouTube kanalında duzenlı takıp edıyorum artık.Onun sayfasında okudum bu sabah...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

nijerya'nın DV Loterry çekilişininden çıkarılma kararı

abd hükümeti aldığı kararla nijerya'yı dv lottery çekilişinden çıkarttığını duyurdu. bu kararla, sadece nijerya dışında doğmuş ya da evebeyleri nijerya dışında doğmuş kişiler çeşitlilik vizesine katılabilecekler.

offical web site
    farklı bir kaynak

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@gucarslan bu aslinda yeni bir haber degil, son 5-6 yildir yok diye hatirliyorum.

Zaten Banglades ve Nijerya ikisi cekilise basvuru yapan herkesin yarisini olusturuyorlardi 🙂 dolayisiyla iki ulkenin uygunlugunu kaybetmesi cekilis sistemini rahatlatmistir 🙂 bir anda basvurular %50 azaldi 🙂

Gecmis 5 yilda 50.000 veya daha ustu sayida gocmeni ABD'ye gondermis olan ulkeler o yil icin cekilise dahil edilmiyorlar. Hesap her yil yeniden yapiliyor...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@crazycells, içinde söyledi: Haberler

@gucarslan bu aslinda yeni bir haber degil, son 5-6 yildir yok diye hatirliyorum.

Zaten Banglades ve Nijerya ikisi cekilise basvuru yapan herkesin yarisini olusturuyorlardi 🙂 dolayisiyla iki ulkenin uygunlugunu kaybetmesi cekilis sistemini rahatlatmistir 🙂 bir anda basvurular %50 azaldi 🙂

Gecmis 5 yilda 50.000 veya daha ustu sayida gocmeni ABD'ye gondermis olan ulkeler o yil icin cekilise dahil edilmiyorlar. Hesap her yil yeniden yapiliyor...

kaynak sitedeki haber tarihi yeni olduğu için yeni bir haber olarak algıladım sanırım 🙂
    hesaplama durumunu da öğrendiğim iyi oldu. güzel bir detay bu, teşekkürler.

• ⭐⭐⭐

İskenderun’a ve tüm Türkiye ye geçmiş olsun. Olaysız günümüz geçmiyordu. Artık gündüzümüz ayrı gecemiz ayrı olaylı. Hiç huzur kalmadı😞

• Gecmis olsun Izmir ve Ege bolgesi!

• Malesef Viyana'da terror saldirisi.

• ⭐⭐⭐

Hayırlara çıksın gözlerime inanamadım 🎊🎉🎊🎉🎊🎉🎊

• Hayirli olsun! Cok isabetli ve gec kalmis bir karar.

Benzer Başlıklar

• 12
  • 5
  • 4
  • 4
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

76

40.7k
Users

4.4k
Topics

424.3k

| | | |