Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@Hosko @Cemal-Kalın ile hemen irtibata geçer misin çünkü senin durumun aynısı ondaydı.

• @ayvalik10 simdi sordum. onun henuz case no aktif olmamış.

• @Hosko Aralığın kaçında gönderdiniz, "Congratulations records indicate" e-mailinin size gelmesi yakındır

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Hosko senin mülakat tarihi için sistemi kontrol ettin mi

• @Muhtaradana ben daha evraklari göndermedim

• @ayvalik10 hayir nasil kontrol ediyorduk? Evrak gondermeden olur mu ki

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Hosko evrak göndermen için sana mail gelmedi galiba ki evrak göndermedim cevap yazmışsın. İşte ben seni neden cemale gönderdim çünkü ona da mail gelmemişti. O benim numaram current olmasına rağmen evrak gönderme maili gelmdi diye mail atmıştı hemen arkasından evrak gönderme maili geldi ondan sonra hemen onay maili geldi şimdi mülakatını bekliyor.

• @ayvalik10 bana istek gelmedi ben de mail attim onlar da cevaben evrak isteme maili attilar ama numarama gore ocakta mulakata girmem gerekti ama hala evrak topluyorum. Ocakta mulakata giremicek duruma düştüm. Yonlendirdiginiz kisiyle önceden konuşmustuk onun henüz case no aktif olmadi dedi. Benim sorum numaram aktif olmasina ragmen sonraki aylarda mülakata girebiliyor muyuz bir sorun oluyor mu? Cok uzun oldu kusura bakmayin tesekkur ederim 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Hosko sen evrağı gönderidğin aydan sonra hangi ay geliyorsa o ay hemen sana mülakat tarihi çok yoğunluk yoksa verilir. Tabiki de girebiliyorsun.

• @Hosko siz ne zaman göndermeyi planlıyorsunuz,şu an gönderseniz muhtemelen şubat ayınada mülakat tarihi alamazsınız

• @ayvalik10 anladim merak ettigim buydu cok tesekkurler.

• @Muhtaradana merhabalar az önce tebrik maili geldi. link göndermişler ama sanırım yoğunluktan ya da internetten kaynaklı link açılmadı. şimdi ne yapmam gerekiyor 🙂

• Mail onayı alanlar varmı arkadaşlar evrakları göndereli 8 hafta oldu hala bir ses yok case numaram 32 binlerde mulakata ne zaman çağırırlar ki ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@nryoz senin numaran current olmadıkça seni mülakata çağırmazlar. Senin numaran da nisan - haziran aylarında current olacak o zaman mülakat tarihin gelir. Ayrıca evrak maili bu current olacak zamana kadar beklersin. Hemen gelecek diye bir şey yok.

• @hope34 tebrik ederim, hayırlı olsun
    Şu anda hiç bir şey yapmanıza gerek yok, sadece önümüzdeki bültende case numaranızın aktif olmasını bekliyeceğiz, bülteni takip etmek için ⬇⬇⬇

• Tekrardan Merhabalar, dün itibariyle askerden geldim ve mülakat tarihimin maili ile karşılaştım. 6 Ocak günü tarih verilmiş, tüm süreçte yardımlarınız için çok teşekkür ederim:) @crazycells @Muhtaradana @ayvalik10
    Fakat yine de birkaç soru ile darlayacağım sizleri. https://tr.usembassy.gov/tr/visas-tr/contact-immigrant-visa-section-tr/ adresine DS formumun tekrar açılması için mail attım aynı zamanda süreçte evlendiğim için eşim için de DS açmalarını istedim. Ayrıca kısa bir süre olduğu için mülakat tarihinin ertelenmesini rica ettim çünkü oldukça yoğunum bu aralar. Mail attığım adres ve taleplerim ile ilgili bir sorun var mı sizce?

• @Muhammed-Eyüp-Yavuz hayırlı olsun askerlik bitmiş😊
    Eğer dosyanız Ankara konsolosluğuna gelmiş ise ve siz tüm bilgileri eksiksiz ve doğru girerek iletişime geçmişseniz ds260 formunuz açılacaktır, eğer henüz dosyanız Ankara konsolosluğuna gelmediyse, KCC ile iletişime geçin diyeceklerdir

Eğer ds260 formunuz açılırsa, add applicant kısmından eşinizi ekleyip, eşiniz adına bir ds-260 formu doldurmanız gerekecek
    +kendi ds260 formunda ilgili kısımları değiştirmeniz gerekir

Son olarak mülakat tarihinizi ertelettiremezsiniz

• @Muhtaradana Teşekkürler hocam, bedelliydi hızlı geçti:)

• @Muhtaradana Teşekkürler hocam, DS'i her sene yüzlerce kez dolduruyorum öğrencilerim adına bir de eşim için doldururum:) O halde görüşmeye girmezsem ya da sağlık muayene raporu olmadan girersem ve muayeneyi sonra olup eksik evrak olarak gönderirsem 6 Haziran'dan sonra ABD'ye giriş yapabilir miyim? İş yüzünden de biraz geç gitmek istiyorum. Kafada deli sorula ahahahaha

• @Muhammed-Eyüp-Yavuz

6 ocaktaki mülakatınızda işlerinizi düzenleyerek katılmanızı tavsiye ederim, eğer katılamazsanız, sanırım mülakat tarihinden 24 saat sonra neden katılmadığınızla ilgili bir form doldurmanız gerekiyor(bu işlemi nasıl yapacağınız mülakat tarihi yaklaştığı zaman size gelen bir email de anlatılıyor)

Peki daha sonrasında yeni bir mülakat için ne yapılması lazım, bu işte en sıkıntılı kısmı bence, yeni bir mülakat tarihi için 1 ay sonrayada 3 ay sonrayada gün verebilirler, bu tamamen konsolosluğun yoğunluğuna ağlıyor, bir kişinin mülakatuna katılmayacağını bilmesi lazım ki konsolosun size yeni bir mülakat tarihi verilsin

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

78

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.3k

| | | |