Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @jessejames evet var, yabancı ülke tercümeli-arşiv kaydı içeren seçeneklerinden sonra dili İngilizce seçerek bu belgeyi temin edebilirsiniz

Siz evrakların güncelini(yabancı ülke polis kayıtları durabilir) alarak tekrar gönderin, sonrasında KCC yi arayın 10 gün içerisinde onay almanızı bekliyorum

• @Muhtaradana sistemde bakım var sabahtan beri nezaman açılır bilmiyorum.Acaba bir ornek varmı sizde ? google dan baktım benim gönderdiğimle aynı.Sadece ben türkçe aldım belgeyi o da onemli olmaması lazım.

• @jessejames e-devletten aldığınız sabıka kaydı eğer Türkçe ise arşiv kayıtlı değildir, yalnız dediğiniz gibi muhtemelen Türkçe olanında onaylıyacaktır(hatta bir arkadaşın onaylandığını hatırlıyor gibiyim, ama arşiv kayıtlı göndermeniz gerekiyor normalde ) Türkiye sabıka kaydınız Türkçe olması mülakatta sıkıntı olur sadece, siz yarın yada pazar günü tekrar almayı deneyin, pazartesi KCC nin çalışma saatleri içerisinde de evraklarınızı tekrar gönderirsiniz

• @Muhtaradana Teşekkürler ilginiz için.Sabıka kaydı ve vukaatlı nufuskayıt belgesini değiştirip gönderecegim umarım case no current olmadan onay maili gelir.

• @jessejames
    Burada ayrıntılı anlatılmış⬇

DV2020 Mulakat Deneyimleri https://yesilkartforum.com/forum/post/94177

• Merhaba 35.000 lerde olanlara ne olacak sıra gelmeyecek mi ? Ya da ne zaman gelecek

• ⭐⭐⭐

@Emre-Topçuoğlu, içinde söyledi: DV2020 bekleme odası

Merhaba 35.000 lerde olanlara ne olacak sıra gelmeyecek mi ? Ya da ne zaman gelecek

Muhtemelen önümüzde ki ayın bülteninde numaranız aktif olacaktır. Her şey yolunda giderse Haziran ayında mülakata girersiniz.
    Bol Şans

• @bolatmali Teşekkür ederim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@jessejames, içinde söyledi: DV2020 bekleme odası

Herkese selamlar. Bana da şimdi kcc den mail geldi evraklarınız eksik diye.Ve ben hangi belgenin eksik olduğunu anlayamadım.
    Gönderdiğim belgeler.
    Pasaport biometric sayfası
    Dogum Sertifikası
    Askerlik Durum Belgesi
    4 ulkeden sabıka kaydı
    Başka ne göndermem gerekiyor anlamadım gerçekten.

Su konunun ilk iletisini bir daha okumanizi tavsiye ederim:

https://yesilkartforum.com/forum/topic/2163/dv2020-mulakat-deneyimleri

• arkadaşlar her ay bülten açıklandığında soruyorum tekrar sorucam 🙂 tablonun sürecine göre 50k olanların şansını nasıl görüyorusunuz ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@oktayusa 15 ağustosa kadar kesin bir yorum bekleme

• @ayvalik10 son mülakatlar hangi ayda gerçekleşiyor ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@oktayusa 30 eylül son gün

• Nisan ayı için current olan numaralara yaklaşık olarak ne zamana mulakat tarihi verilir?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@jessejames hiçbir zaman yaklaşık olarak işlemler yapılmaz. Bu ay sonuna kadar sana mülakat maili gelecek. Bu maili beklemek yerine kazandığın adrese girip numaranı yazarsan da sana tanımlandıysa mülakat tarihini öğrenebilirsin.

• Mayıs ayı için visa bullettin açıklandı ve 30000
    Ekran Alıntısı.PNG

• @oktayusa DV2020 ler için 30 Eylül 2020 vize almak için son tarih

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Ahmet-Aydın forumda bir link oradan takip edebilirsin. Çünkü ilk defa açıklamayı 12-13 martta yaptılar. Zaten çok önceden yayınlandı.

https://yesilkartforum.com/forum/topic/580/vize-bulteni-aktif-current-olan-ve-mulakat-tarihi-verilecek-dosya-case-numaralari/157

• @Muhtaradana yeniden herşeyi taratıp gönderdim ve aradım kcc yi. Sebebi bir iki belgede bulanıklık varmış.Dedim bugun gönderdim yeniden taratıp , bugun gönderdiğini göremem dedi.Bu arada numaralarımız current olmuş tebrikler.

• Arkadaşlar tekrar buradan da merhabalar, 24binlerdeyim ve evrak onay maaili aldım. Canı gönülden yardım ve dileklerinize çok teşekkür ederim. Daha önce de sormuştum ancak şimdi tekrar yineliyorum zira durumlar biraz daha kritikleşti dünya çapında Covid sebebiyle.

Ben 1-5 Mart arası iş için Londraya gittim geldim, Allah'a şükür döndüğümdndir evden çalışıyorum ve hiçbir hastalık belirtisi yok.
    Öncelilke sorum şu : Belgeleri gönderdikten sonraa organize olan bir iş seyahati olduğu için onaylanan pasaport sayfalarımda UK vizesi yok, şimdi DS 260ı güncellemek için mail atmalı mıyım?Yoksa mülakatta bu bilgiyi versem yeterli midir? Baakın böyle böyle oldu iş seyahatiydi planlanmamıştı buyrun vizem falan diye?

Başına daaha önce planlanmamış gezi gelen ve bunu mülakatta sorun olarak yaşayan oldu mu?"hani buraya gitmişsiniz aama belirtmemişsiniz belgelerinizde yok" diye.Editlemek mi mantıklı yoksa mülakatta söylemek mi?

Covid sebebiyle UK gezisi başıma bela olur mu? Gerçi sağlık muayenesi her türlü yapıyorlar ama 😞

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

113

40.7k
Users

4.4k
Topics

424.1k

| | | |