Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Ben hala kontrol edemedim bizdeki bu şanssızlıkla Edirne'den öteye geçemeyiz.

• @sadikcagan DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Çıkmadı ama sağlık olsun.başta böyle güzel bir forum hazırlayıp bize değerli bilgiler sağlayan sayın @crazycells e çok teşekkür ederim.forumda çok kaliteli insanlar var.iyi niyet ile herkes birbirine yardımcı olmaya çalışıyor.arkadaşça dostça bir ortam sağlandı.böyle insanların oldu bir forumda bulunmak güzeldi.forumda olmaya devam edeceğim.hayallerimiz Dv2020 ye kaldı.umarım önümüzdeki çekilişte hayallerimize kavuşuruz.tüm forum ailesindeki kişilere ayrı ayrı çok teşekkür ederim.iyiki varsınız.

Üzüldüm gerçekten. Umarım seneye çıkar.

• Sayfa açıldı. Kontrol edemeyenler veya teyit etmek isteyenler giriş yapabilir.

• @gariban üst yaş sınırı yok, arkadaşımın babası 65 yaşında kazandı...

• Arkadaşlar hali hazırda foruma öncesinden zaten üye olmuş olanlardan kaç kişiye çıktı takip edebildinizmi.12 kişi deniyor onlar forumdan mı yoksa kazandıktan sonra üye olanlar ile birlikte olan sayımı.merak ettim. geçen yıllarda yanlış hatırlamıyorsan 4-5 kişi kadardı çünki eğer su an 12 ise sayı yine artmış.

• Merhaba arkadaşlar bi Arkadaşım kazandı numarası 40 binlerde gelme olasılığı var mıdır ?

• ⭐⭐

@recebus Bilgilendirme için teşekkürler

• moralim baya bozuldu sanırım senye başvurumda foruma pek sık uğramıyacağım herkese bol şans sağlıcakla kalın..

• Evet size şimdi açıldı ve o meşhur yazıyı gördüm has not Been selected ben böyle işin ta Neyse imza bölümünü düzenlemek gerek şimdi

• @bioengineer son 20 yılda 40 bin ve üstüne 6 yılda sıra gelmedi,
    kazananların işlemlerine devam edip etmeyeceği, kaç kişilik aile oldukları gibi bir sürü etken var,
    bu yıl ne olur zaman gösterecek, kimse şimdiden "kesin sıra gelir veya gelmez" diyemez...

son 20 yılın EU - CURRENT tabloları

1999 - 2009 https://ibb.co/1rPDpfx

2010 - 2020 https://ibb.co/1Mg8T9M

• Valla artık üzülmeyeceğim. Daha da girmem bu işe. Psikolojimi mahvetti. İster istemez insan hayal kuruyor, plan yapıyor, heyecanlanıyor ve sonunda hüsran. Alırım 10 yıllık turist vizemi hem buranın hem de oranın tadını çıkarırım.

• @ozkan4141 DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Evet size şimdi açıldı ve o meşhur yazıyı gördüm has not Been selected ben böyle işin ta Neyse imza bölümünü düzenlemek gerek şimdi

En hızlı şekilde DS260 formunu doldur. Yeni randevu sistemi bir şanısını artırabilir. başvurularını geciktirenler nedeniyle birazda olsa şansını artırırsın.

• yav arkadaş siz nasıl kontrol ettiniz ben hala siteye giremiyorum

• Şimdi girebildim siteye
    Sonuç: lanet olası federaller

• zaten girip ret yazısını görmeyide istemiyorum 🙂

• @mehmet-js hocam girdiğin sitenin linkini atabilirmisin?

• dvlottery.state.gov
    Yani resmî sitesi

• Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the Electronic Diversity Visa program at this time.

Please verify that you have entered all information correctly. You may re-check the Entry status by clicking on the ESC Home Page link below.

• BU NE DEMEK SEÇİLEMEDİM Mİ? :))

• Şimdi girebildim. Tüm bilgileri girip gönderdim hoooop time out. La durduk yere kalp hastası olacam.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

79

40.2k
Users

4.3k
Topics

420.1k

| | | |