Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• DV 2020 - SEÇİLMEDİ
    DV 2021 - herşey çok güzel olacak (umarım)

• @heleniki abla buldum formulu :))) soy isimle soyadi karismis .. bence seninde oyle
    Oldu . Gir bakalim sonucu banada soyle
    🙂

• @goma o case number e 1000 dolar atarım direk bana çıkması için 🙂 sen hiç has not been selected görmedin glb 🙂

• @yekta soy isimle soyadı karışmış derken soyisim yerine ismini mi yazmışsınız? Senin sonuç ne oldu?

• Kazandim arkadaslar ins herkese cikar ilk basvurum bu simdi surec ocon kazanan arkadaslarla birlikte hareket etmek istiyorum 05368933182 ulasirsaniz sevinirim

• Baktım az önce : ) O iğrenç yazıyı gördüm maalesef. Ne diyim ki hayatta şans çok önemli olmayınca olmuyor.

• Seneye görüşürüz dostlarım benim kumarım biter, umarım hayat benim gibi şanssız insanların yüzüne artık güler hepinize güzel günler diliyorum allahaısmarladık.

• @jesus-christ Jesus sen çekiliş harici başka yollar bul git kardeşim.Görüşmek üzere allaha emanet.

• İSTANBUL, KAGİTAN 34408
    TÜRKİYE onay ekranında ilçe ismi yanlış yazılmış sadece diğer adres doğru ben doğru yazdığıma eminin problem olurmu bide bankada gram altın olarak para var kabul edilirmi

• @yekta DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@heleniki abla buldum formulu :))) soy isimle soyadi karismis .. bence seninde oyle
    Oldu . Gir bakalim sonucu banada soyle
    🙂

selam Yekta girebildim.bende hata B harfini 8 gibi görüyormuşum.sonuç malesef olumsuz 😞 sanırım seninkiler kazandı . @crazycells e yardımından dolayı çok teşekkür ederim

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mortas DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Arkadaşlar merhaba,

10 senedir aralıksız başvuru yapıyorum. Bu sürenin 5 yılı tek başıma 3 yılı eşimle 2 yılıda eşim ve oğlumla birlikteydi. Fakat her seferinde ne kadar aklıma getirmek istemesemde ne kadar hayal kurmasamda ne yazıkki insan kapılıp gidiyor. Ama sonuç her defa olumsuz oluyor. Yaş ufak ufak hiç belli etmesede ilerliyor. Tabi umutlarda, beklentilerde azalıyor bir umutsuzluk kaplıyor insanın içini. Sizlerden Abd'de veya Türkiye'de yaşayan bilgili arkadaşlardan yardım bekliyorum. Yasal olarak ilk kendim daha sonra eşimi ve oğlumu aldırabileceğim veya hep birlikte gidebileceğim farklı bir yol varmıdır. Artık bu çekilişin ülkemizdeki yıl başı büyük ikramiyesinden bir farkı kalmadı. Bilgi vermek isteyen arkadaşlar buradan bilgi verip lütfen bırakmasınlar. Telefondan, internet üzerinden canlı, mail vs. üzerinden gerçekten bilgi ve tecrübeye ihtiyacım var. Kısacası bu ülkede kalmak istemiyorum. Artık kesinlikle gitmek istiyorum.

Ülkemi kötülemiyorum kesinlikle yanlış anlaşılmasın, fakat artık benim için gitme vakti geldiğini hissediyorum. @crazycells post yanlış yerdeyse lütfen gerekli yere taşıyın.

Şimdiden herkese teşekkür ediyorum. Kazanan arkadaşlarıda ayrıca tebrik ediyorum. Bu güzel şansı kesinlikle çok iyi değerlendirmeniz dileğiyle.

evet, bunu farkli bir baslik altinda inceleyelim. Bana birkac gun verin, ben konuyu olusturayim, aklima gelen yontemleri siralayayim, sonra forum uyelerinin katkisiyla konu genislemis olur, uygun mudur?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@proff01 DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Evet geldik bir kuranın daha sonuna! Sonuç gene hüsran.Artık bu orta doğu çöplüğünden kurtulmak için legal yol benim için kalmadı bundan sonrası illegal seçenekler. Yani Turist vizesi...Seçenekler kısaca şöyle;

1-Daha öncede girdiğim bir entry de yazdığım gibi NJ de bir çift var Adana'da görüştük tanıştık ve bana turist vizesi al gel diyorlar.(gideceğiz göreceğiz)
    2-Turist vizesini alıp Boston'da irtibatta olduğum avukatın yanına gidip iltica talebinde bulunmak 2 sene dava sürer dedi bana gerçi bende ki şans ile benim dava 1 ayda görülür ve sınır dışı oluruz oda ayrı konu 🙂
    3-Gene turist vizesi alıp oraya gittikten sonra tırıvırı işlerde çalışarak hayatımı devam ettirirken olursa gerçek bir evlilik olmaz ise anlaşmalı illegal bir evlilik ile kalmak (20bin garanti gidiyor birde 2 sene geçirme durumu var)

Konu ile ilgili @crazycells seninde hem düşünceni almak hemde forumdan tanıdığın abd de bulunan arkadaşları bu konuya tag lemeni rica ediyorum illaki aralarından birileri bu illegal işlere girmiştir veya etraflarında benzeri bir durum olmuştur.
    Yorumu buraya yaptım eğer uygun değil ise sen uygun bir yere taşırsın üstadım. Şimdiden Teşekkürler.

isterseniz hemen yukaridaki iletiyi okuyun. iltica yontemini de konuya ekleyecegim, o konudan devam ederiz, uygun mudur?

• Banned

2020 Kazananları için bir Whatsapp grubumuz var.katılmak isteyenler özelden yazabilir. Şu ana kadar çekilişten kazanan 12 arkadaşımız var

• Eşimede banada çıkmadı.Bu senede hüsran.Dv2021 i bekleyeceğiz artık.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@solakbeyi DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

2020 Kazananları için bir Whatsapp grubumuz var.katılmak isteyenler özelden yazabilir. Şu ana kadar çekilişten kazanan 12 arkadaşımız var

siz kimsiniz? foruma bunu yazmak icin mi uye oldunuz?

• Banned

@crazycells DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Merhaba, bunun için üye olmadım ama okurken 2019 için açılmış olduğunu gördüm. Biz de dün açmıştık bir tane duyuralım dedim. Sorun yoktur umarım.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@crazycells DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Merhaba, bunun için üye olmadım ama okurken 2019 için açılmış olduğunu gördüm. Biz de dün açmıştık bir tane duyuralım dedim. Sorun yoktur umarım.

sorun var maalesef. Forum uyelerinin kendi aralarinda bunu olusturmasini tercih ederiz. Siz bizim forum uyemiz degilsiniz.

Siz kendi blogunuzun reklamini yapmak icin foruma girmissiniz, buradaki arkadaslarin baska bir kaynaga ihtiyaci yok.
    Hareketleriniz daha onceki yillarda foruma dadanan sarlatan danismanlari andiriyor. Bilgilerinizi duzenleyip sizi forumdan cikariyorum.

• Sanırsam kimsenin sabrı kalmadı herkes hemen gitmek istiyor(ben de dahil)ve başka yollar arıyor Ben 3-4 ay önce söylemiştim çogumuza çikmayacak baska yollar bulmamız lazım diye artık bu konuda adımları atalım ve fikirlerimizi paylaşalım kimsenin moralini bozmak istemem ama bu şekilde çogumuz gidemeyiz .

• Benimde bazı fikirlerim var ilgili konu açılinca paylaşacağım tabi ki greencard kadar kolay degil maalesef.

• HAS NOT BEEN SELECTED yazısını ilk defa gördüm esimede banada cıkmadı maalesef saglık olsun 2021 beklicez artık (:

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

97

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.0k

| | | |