Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Her saat benim gibi manyak varmı diye yesil kart foruma bakmaktayım heyecandan karnıma ağrılar giriyor bi yandanda %1.5 şanslık bir şeye umut vermemek geliyor vallahi ne yapacağımı bilmiyorum ama evde dört dönüyorum orası kesin 😃

• Şimdi de gerçekler...

Aslında bu forum da ki herkes birbirinin rakibi sayılır değil mi?

Alçak gönüllülük yapmayın.

Herkes bir karşısında ki kişiye, forum arkadaşına çıkmasını istiyor değil mi? Ne kadar garip...

Oysa ben bana çıkmasını istiyorum... Eski bizans filmlerini düşünün. Bir yolcu hanında tahta masaya oturmuş, önümde testi içinde ayran (bip sansür) Elimde kızarmış kuzu budu...

Hunharca ellerimle tutup dişlerimle parçalarken diğer taraftan hain hainn kahkahalar atarken hayal edin beni.... Niahaha niiiiiiaaahahaha...
    😅🤣🙄🤔🤦♂😁😎

Yapcak bişey yok her koyun kendi bacağından asılır 🤣

• @emir600rr DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Her saat benim gibi manyak varmı diye yesil kart foruma bakmaktayım heyecandan karnıma ağrılar giriyor bi yandanda %1.5 şanslık bir şeye umut vermemek geliyor vallahi ne yapacağımı bilmiyorum ama evde dört dönüyorum orası kesin 😃

Doluuuu. Yanlız değilsiniz merak etmeyin 👍🏻😁

• @topraxxx DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Şimdi de gerçekler...

Herkes bir karşısında ki kişiye, forum arkadaşına çıkmasını istiyor değil mi? Ne kadar garip...

Oysa ben bana çıkmasını istiyorum... Eski bizans filmlerini düşünün. Bir yolcu hanında tahta masaya oturmuş, önümde testi içinde ayran (bip sansür) Elimde kızarmış kuzu budu...

Hunharca ellerimle tutup dişlerimle parçalarken diğer taraftan hain hainn kahkahalar atarken hayal edin beni.... Niahaha niiiiiiaaahahaha...
    😅🤣🙄🤔🤦♂😁😎

Sen hain Kostok biz Altar'ın oğlu Tarkan :O)

• ⭐⭐ Banned

7 mayısı saymayıp bırgun eksık soyluyodum gecen haftalarda benı lınc edeceklerdı Xd

• @calibraturbo artık işte o sayıma alıştılar... Bu saatten sonra normal sayıma geçersek ısırırlar bizi... 😎

• @tanti DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@topraxxx DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Şimdi de gerçekler...

😅🤣🙄🤔🤦♂😁😎

Sen hain Kostok biz Altar'ın oğlu Tarkan :O)

Ben o tarkan (Kartal Tibet) olacağıma, ''atıl'' dediği kurt olmayı tercih ederim 🙂 O nasıl bi tipti tarkan 🙂

• @calibraturbo vallahi ederler korkmak lazım ben ne yazarsam 2 kere düşünüyorum baksana adama düşmanım gibi 😄

• @lawlss Kos koca bir 19:00 😃 bekleyeceğiz ne yapalım 7 sine kadar 2 güncük

• @brkgrms Bana çıksın hele seni boşver muhahahaha ben sana kahveni ısmarlarım şaka maka ikimizede çıkarsa bende dallas düşünüyorum bakarız kısmet ise

• Benimle aynı gün mülakata girecek şanslı kişiye çıkışta kahve ısmarlayayım 😂
    O şanslı forumdan birimi acaba? 😛

• @emir600rr cikarsa eger usa ya gittikten ortalama 1 ay sonra 600 1000rr alip 2 3 bin dolara makineyi bozana kadar redline yapicam 🙂

• @everesturkey Neden son ya 😞 Yıldırmayın kendinizi çıkar elbet bir gün..

• @hcanbyrm 2004 2005 600rr'lara bakıyorum 2300 2500 $ cıık birşey olmaz yakarız makinalarııı hele bi çıksın sana arai kask'ta sözüm olsun amerikadan 🙂

• Ahaha hadi bakalim.

• @hcanbyrm Biyografi imzanızda DV2019 Winner diyor gönüllerin winnerımısınız yoksa ne oldu cidden ? gitmekmi nasip olmadı ?

• @heleniki nbr canım

• @mbasoguz Hadi bakalım kocaelinden tek başvuran sen olarak o zaman al o greencardı 🙂

• Benim gibi bir amaç için insanların hayatına değer katmak için gidecek yok mu? Normalde burada girişimciyim Türkiye’de imkanlar el vermediği için sürekli önüme saçma engeller çıktığı için gitmek istiyorum Amerika’da fırsatlar çok daha fazla olduğu için istiyorum. Gözüm arabada onda bunda değil hedef doğrultusunda gideyim yeter 😕

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@dreams_usa atarsa hür general deriz

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

32

40.7k
Users

4.4k
Topics

424.2k

| | | |