Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• hepimize bol şanslar arkadaşlar an itibari ile 3 gün 2 saat kalmış bulunmakta gönlümden geçen gruptan emek veren gerçekten isteyen imkanlarını sonuna kadar zorlayan kişilerin hepsine çıkması... bu sene inanıyorum ki inananların (ki ben hayatımda başka bir şey için bu kadar odaklanmamıştım) hepsine çıkacak önüme gelen tüm totemleri yapıyorum yarın hıdırellez gece dileğimi dileyeceğim ondan sonraki gün ramazan başlıyor hayırlısı ile de ramazan bereketi ile hayallerimize ulaşıyor olacağız şimdiden emeklerinize ve enerjinize teşekkürler ...

• Kısmetse bir dahaki sefere eşimle beraber katılıcaz çekilişe ancak daha vakit olmasına rağmen heyecanı paylaşmak adına bende lotoya dahilmişim gibi hergün gelip yazılanları okuyorum. Dilerim alakasız ve bi deniyim diyenlere değilde gönülden isteyenlere çıkar.

• @heavenblue DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

“DV2020 mulakat deneyimleri” basliginda gorusmek dilegiyle 🙂

🙏

• Herkese hayırlı uğurlu olsun şimdiden 🙂

• Daha önceden de yazmıştım ama cevap veren olmadı. Kocaeli ilinden katılan var mı aranızda ? Yoksa Kocaeli en az katılan il mi? 🙂

• @mbasoguz DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Daha önceden de yazmıştım ama cevap veren olmadı. Kocaeli ilinden katılan var mı aranızda ? Yoksa Kocaeli en az katılan il mi? 🙂

Var hocam var. Eş kontenjanından İzmir de olsam da seçim sonuçlarını İzmit te konutumda takip edeceğim 😎😋😁😁

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mbasoguz herkes izmire ikametlerini aldırttılar ondan görmemişlerdir 🙂

• Eştir o eş eşşş!! 😋😎😁😁

• @mbasoguz Ben Ankara 😂 Mülakatta dışardan gelenler kadar zorluk çekmem muhtemelen. Ankara hakkında sormak istediğiniz birşey varsa yardımcı olmaya çalışırım 😊

• @oradaki DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@mbasoguz Ben Ankara 😂 Mülakatta dışardan gelenler kadar zorluk çekmem muhtemelen. Ankara hakkında sormak istediğiniz birşey varsa yardımcı olmaya çalışırım 😊

Neden Ankara 😎😋 neden mizah der gibi Cem Yılmaz ın. 😎

• Ne güzel iki üç gündür yazan arkadaşlar çoğaldı. Okuyarak vakit geçiriyorum. Yazan tüm forumdaşların ellerine sağlık bu arada. Aranızda çok değerli bilgiler paylaşan arkadaşlara ekstra teşekkür ediyorum. Daha öncesinde posta yolu ile 2003 yılı olması o zaman baş vurmuştum ve o zaman yine posta ile cevap gelmişti kazanamadınız diye. Tabi gel zaman git zaman okul-iş-askerlik-evlilik derken zaman su gibi akıp geçmiş bu yıl yine başvurdum bakalım ne olacak ? Yine üniversite yıllarımda WAT için başvuru yapıp vize mülakatlarına gitmiş ve vizeden onay almama rağmen okul notlarımın düşü olması nedeni ile pasaportum boş kalmış fakat o dönem yeşil bir damga ile kabul edildi diye basmışlardı. Bu yıl umudum çıkması yönünde ve umarım hak eden emek veren değer veren ve kullanacak canı gönülden isteyen tüm arkadaşlarıma çıkar.

• @nazo DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@daydreamer amin... inşallah kızımız 10 yaşında o da benimle bekliyor heyecanla.

Hadi inşallah

• @oradaki DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@mbasoguz Ben Ankara 😂 Mülakatta dışardan gelenler kadar zorluk çekmem muhtemelen. Ankara hakkında sormak istediğiniz birşey varsa yardımcı olmaya çalışırım 😊

Var elbet, öncelikle konsolosluğun adresi. Sonra da sana zahmet konsolosluğa haber ver, forumca geliyoruz mülakata, hazırlıklarını yapsınlar 😉

• @oradaki Teşekkür ederim daha önce 2004-2005 yıllarında Ankara da WAT için mülakata girmiştim. Ara arada iş güç nedeni ile ziyarette bulunuyorum 🙂

• @nicomedian4135 Çok güzel o zaman yalnız değilim 🙂 Neresinde eviniz 🙂 Bir çay içeriz beraber inşallah (mutlu olarak)

• Arkadaşlar herkes in şansını deneme hakkı olduğunu düşünüyorum gidip gitmemekde onların tercihi, gitmesi için gerekli şartları oluşturamamış veya gidipte başarılı olamayıp geri dönmüş olabilir insanlar ama unutmayalım ki her bireyin aynı hakkı taşıdığı sen ben yada bir başkası üniversite okumuş iş hayatında deneyim edinmiş olabiliriz ancak bu özellikleri taşımayan insanların bizlerden daha az hakkettiğini düşünmek yanlış ve anlamsız bi düşünce daha sakin stresten uzak akılcı düşünmeni tavsiye ediyorum.

• @dreams_usa Sen gel çayımı çorbamı iç 😊 adresi ne yapacaksın ben hallettiririm işlerini. Parmak izi içinde çay bardağını bırakman gerekir sadece 😛 @mbasoguz ziyaret ayrı misafirlik ayrı 😊 her zaman beklerim.
    @Nicomedian4135 Oradakine sormuşlar neden Ankara 😂 o da demiş ne biliyim ben 😛Nedeniyle ilgilenmiyorum 😂😂

• @ugurksknbck DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Arkadaşlar herkes in şansını deneme hakkı olduğunu düşünüyorum gidip gitmemekde onların tercihi, gitmesi için gerekli şartları oluşturamamış veya gidipte başarılı olamayıp geri dönmüş olabilir insanlar ama unutmayalım ki her bireyin aynı hakkı taşıdığı sen ben yada bir başkası üniversite okumuş iş hayatında deneyim edinmiş olabiliriz ancak bu özellikleri taşımayan insanların bizlerden daha az hakkettiğini düşünmek yanlış ve anlamsız bi düşünce daha sakin stresten uzak akılcı düşünmeni tavsiye ediyorum.

Gitmeyecek olan, ''dur bi bakayım çıkar mı acaba? Bi şansımı deneyeyim.'' zihniyetiyle başvuran kişilere tavsiyem sayısal, süper yahut bilimum şans oyunu oynasınlar. Gitmeyecek oldukları halde, sırf fantezi olsun diye başvuru yapıp, gitme hayali kuran insanların hakkını yiyenleri ben anlamam @ugurksknbck . Kimse kusura bakmasın!

• @mbasoguz DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@nicomedian4135 Çok güzel o zaman yalnız değilim 🙂 Neresinde eviniz 🙂 Bir çay içeriz beraber inşallah (mutlu olarak)

Aslında ilk evlendiğimde Kaptan dayadım sonrasında evi taşıyın a validenin yanına Kartepe ye geliyorum. Nuhpark sitesi Sapanca Yolu tarafı. 😁Olur neden olmasın. 👊

1. mesaj benim olsun mu ?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

132

40.7k
Users

4.4k
Topics

424.1k

| | | |