Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • Banned

09 Aydın a da az kaldı canım. 🙂

• ⭐⭐

ben telefondan fotoğrafları çektim editle 600*600 yaptım 52kb-256kb arası istiyor 3-4 defa kalitesini düşürdüm, uygun olmayınca kendi kabul etmiyor

• Merhaba ,
    Eşimle birlikte ilk başvurumuz.Yaşımız 40'a yaklaşıyor.2 tontonumuz var.
    İnsan bir umutla bekliyor.Aracımı değiştirmeyi planlıyordum ama hele bir greencard açıklansın ondan sonra diye erteledim.
    Kendimi bu hayale fazla kaptırmak istemiyorum ama kapılmış gibiyimde.
    Mayıs ayı benim için güzel bir inşallah bu senede Greencar Lotteryde kabül görüp mülakat sürecinde de göçmen olmak kısmet olur.
    Hayal etmeden yaşanmıyor.Bizimkiside şimdilik sadece hayal..

• @bfs Hoşgeldiniz, bol şans.

• arkadaslar merhaba
    bende gruba yeni katilanlardanim ,ilk defa bu sene cekilise katildim forumu daha yeni kesfettim
    10 seneye yakindir Cinde yasiyorum
    DV2020 de herkese basarilar diliyorum

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ahmet-arslan-0 hosgeldiniz, size de bol sanslar!

• Umutsuz, hayalsiz yaşanmıyor. Birde günümüz şartları eklenince hergün +1, +5, +10 katlanarak daha çok istiyor insan hayallerine bir an önce kavuşmayı.
    Gel artık be Amerika!! götür bizi buralardan..

edit : 56<Amerika 🙂

• Allah herkezin gönlüne göre versin. #56#Hayaller güzel 😊👍

• inşallah dv2020 mülakat deneyimi konu başlığı altındada yazışırız.7 mayısa pek birşey kalmadı 🙂

• Güzel bilgiler veren bir arkadaşımız. Ben yeni keşfettim, belki tanıyanlarınız vardır 🙂

• Bugün başıma ilginç bir şey geldi paylaşmak istedim 🙂
    Sağlık ocağına bir aşı için gitmiştim. Aşıyı vurulduktan sonra doktor hanım siz Amerika'ya gidecektiniz demi dedi. Ben şok yoo dedim karıştırdınız sanırım. Doktorumla böyle bir muhabbetimiz hiç olmadı bu arada doktoru 2. defa gördüm. Neyse öyle değince aslında dedim Greencard başvurdum belki içinize doğmuştur dedim gülüştük :)))) Kıssadan hisse :))) Bana çıkacak :))))) sanki kazanmışım gibi bir mutlu bir mutlu işe geldim baktım azım kulaklarımda herkes ne oldu diyor.. Biliyorum saçma oldu ama paylaşmak istedim :))) bir daha olmaz söz :)))

• Banned

eşim bu sene hep bana gız amerikalı dye takıldı durdu ilk başvurumuzda pek surat etmişti kestirip atmıştı ben gelmem sen git diye. 🙂 bu sene pek sevecen .. hayırdır inşaAllah. :)))

• ekşi sözlük'te "platoniğin aşırı umut veren sıradan davranışları" başlığı altında 1000'in üzerinde komik entry var. bizlerin durumunu da biraz orada yazanlara benzetiyorum. kafama kuş pisledi kesin piyango bana çıkacak tadında yaşadıklarımız. bu bir yandan çok güzel ve eğlenceli, bir yandan da biraz üzücü aslında. 🙂

• Yani ihtimalimiz ne kadar az da olsa umut bitmiyor işte.
    Bazen öyle ferah oluyorum ki eminim kesin çıkacak diyorum.
    Bazen de öyle buhran oluyor ki gerçekleşme ihtimali "0" olan şeyleri bile düşünürken buluyorum kendimi.
    Olsa da olmasa da hayat devam ediyor...

• Son 55 Gün kaldı, zaman hızla daralmaya başladı. Şafak sıkıştırıyor mu arkadaşlar? 😁

• @likable başvuru yaptıktan itibaren mayıs ayını düşünüyoruz zaten.geçen senede aynı şekildeydim ama çıkmadı.bu sene bakalım.şuan çok sıkıştırmıyor ama mayıs ayına girince başlar 🙂

• @sadikcagan Senle beraber 1 senedir bu forumdayız abi gece 3-4 kere kadar forumda yazardık. Uyuyamadık yaa yine öyle olacak galiba 😁

• @likable doğrudur bir sene olmuştur.günde foruma birkaçkere girip bakıyorum.ahh ahhh hayaller.inş bu sefer çıkar.

• Ülkemiz için şöyle bir istatistik buldum, belki daha önce paylaşılmıştır. Listeye göre en çok 2012 yılında seçilen olmuş.

YIL - KATILAN-KAZANAN - ORAN
    2018 - 406.929 - 4.391 - 1,07906%
    2017 - 316.226 - 2.186 - 0,69128%
    2016 - 245.493 - 1.795 - 0,73118%
    2015 - 254.660 - 3.688 - 1,44821%
    2014 - 259.320 - 3.972 - 1,53170%
    2013 - 228.009 - 1.807 - 0,79251%
    2012 - 176.711 - 3.077 - 1,74126%
    2011 - 181.587 - 2.266 - 1,24789%

• @apex DV 2020 için tahmin edilen katılımcı sayısı 500k-650k arası

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

125

40.1k
Users

4.3k
Topics

419.9k

| | | |