Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐

@labrador o yasa kongreden geçmez yeterli çoğunluk yok. ama ulusal acil durum da da geçebiliyorsa sıkıntı eğer edemiyorsa rahatlayabiliriz. Trump ara seçimlerden sonra bir daha hiç ağzına bile almadı zaten.

• ⭐⭐ Yasaklı

şafak piskevit 80 osmaniye gejejilerr nerdesiniz

• trump ın görevden alınması hakkında haber gördüm.böyle bir söylenti varmış.inşallah doğrudur.adam değişik.green card çekilişini iptal eder diye çekiniyorum.

• @wwinter biz kendimizi motive etmeye çalışıyoruz siz neden içimizi karamsarlaştırıyorsunuz arkadaşlar.

• ⭐⭐

@sadikcagan boş söylenti tantana Trumpın görevden alınabilmesi için kongre de 3/2 çoğunluk gerekir o çoğunlukta yok.

• gecen sene bu forumda 50 kisiye cikar diyordum 2 kisiye cikmisti .. bu seferde umarim 2 kisiye cikar diyeyim 50 kisiye ciksin :))))

• 80 gün kala karartmayın enseyi 🙂 isteyen herkese çıksın, elele halay çeke çeke gideriz.

• Herkese selm,
    başvuru esnasında verdiğimiz bilgileri görme imkanı var mı?
    bir arkadaşım başvuru yaptığı ekranların görüntüsünü alıp saklamış,
    bende bu sebeple merak ettim girdiğimz bilgileri görebilme imkanı varmı dye?

• @sadikcagan DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@wwinter biz kendimizi motive etmeye çalışıyoruz siz neden içimizi karamsarlaştırıyorsunuz arkadaşlar.

Öyle bir amacım olamaz. İlk sene herkes kendine çıkacak gibi hissediyor ama muhtemelen başvuran her 200 kişiden 1’ine çıkacak. Büyük ikramiye çıkması gibi bir durum bu. Sonuç gecesi yıkılmamak için şimdiden acı gerçekliğe dönmek lazım.

• ⭐⭐ Yasaklı

yetmişlere düştük

• Kazananlar zaten sonradan gelip foruma üye oluyor genellikle. İşlerini hallettiklerinde yazmıyorlar unutuyorlar. Yardımcı olan çok çok az kişi var deneyimli.

• @wwinter büyük ikramiyede 20 milyonda bir şansın var green card çekilişinde bildiğim kadarıyla % 0.7 gibi bir oranı var.evli olanlar eşleri ile ayrı ayrı başvurur ise şans iki katına çıkar yani % 1.4 şans. Sonuçta türkiyeden 3-4 bin kişiye çıkacak neden olmasın

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Asıl konuşulması gereken olay 7 mayıstan sonra senin nasıl hareket edeceğindir. Göstereceğin para önemli değil sonuçta 55.000 TL 4 kişilik aile vize almış. Asıl önemli olan çıkması değil asıl çıktıktan sonra ki süreç. Şimdiden DS260 hazır mı sen oraya gidince ne yapacaksın TÜRK ağzıyla söylemeyin HER İŞİ YAPARIM buraya yazmayın bu soruları kendinize sorun. En başta kendi ailenden kopabilecek misin. Diğer fertler ne düşünüyor. Burada mülakat bekleyen o kadar çok kişi var ki yada yeni gidenler onlara sorun çıkmak değil asıl çıktıktan sonra amerikaya girip ilk 10 günü yaşamak. Buradan atmak tutmak kolay. Nede olsa bas tuşlara yazsın. Ondan önce sen bu soruları sorun sonra % deleri yazın. @rasul1995 bak 20 defa başvuru yapmış çıkmamış başkasına 2 defa çıkmış başkası 22 defa başvuru yapmış bazılarına ilk defa çıkmış. Bırakın bu çıkma olasılıklarını siz asıl yukarıdaki yazdıklarımı bir çözün. Çıkmış amerikaya gitmiş ancak eşi gelmemiş daha sonra kayınvalidesi ile birlikte eşi onu duygu sömürüsü ile geri getirtiyor. Şimdi eşi de istiyor gitmeyi ama gidemiyorlar. Şartlar oluşmuyor. BÖyle örneklerde var. Gerçekçi olun biraz

• @ayvalik10 haklılık payın olabilir çıktıktan sonra tabiki süreç kolay olmayacak.ama burda her gün gelecek kaygısıyla uğraşmaktansa kendimizin ve çoluk çocuğumuzun geleceğinden endişe duyar iken orada bir iki sene rezillik çekip sonrasında düzene gireriz.dil yok yer yurt yok oranın hiç bir şeyini bilmiyoruz.bizde gider gitmez ilk günden refah bir şekilde yaşamayacağımızı biliyoruz.burda 50 yılda maddi açıdan yapamayacağın şeyleri orada çoook daha kısa süre içinde yapabiliriz.neyse kendimizi yormaya gerek yok karşıdaki anlamıyorsa ağzımızla kuş tutsak rengini beğenmez.illa bir şeyler bulur.

• @rasul1995 offfff kardeş o ne 20. sefer başvuru.hala çıkmamış.kötü bir durum.bizde 3.-5. başvuruda çıkmıyor diye isyan ediyoruz.ama umudunu kaybetmeden başvuruya devam etmen güzel bence.umarım en kısa sürede çıkarda gidersin.

• @paw-of-eagle DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Ben şu an Houston’da yaşayan Can Abi’yi biliyorum (Can ÇOLPAN). Onlara ilk seferde çıkmış fakat gitmemişlerdi. Birkaç sene sonra 2014’teki başvurularında çıkmış ve gitmişlerdi. Sorunuzun ikinci kısmına pek ihtimal vermemekle beraber, sn. @crazycells’in bir şeyler söyleyeceğini umut ediyorum:)

can çolpan 2008 de de kazanmış gitmemişti.2012 de tekrar kazanıp gitmişti.tahminim youtube sayfasını gereksiz insanların saçma sapan yorumlarından dolayı kapatmıştır.tekrar açtı.trakyadan amerikaya youtube sayfasındaki çisem ablalar onların houston daki eski oturdukları sitede oturuyorlarmış.amerikaya gittikten ikibuçuk sene sonra 30 yıllık kredi çekip villa aldılar can abiler.burda olsa 10 yıllık kredi çekip daire almaya korkuyoruz.çeksek bile öderkende depresyona giriyoruz.demekki gerçekten orası fırsatlar ülkesi.

• Evli biri için zordur bence oraya yerleşme olayı aile sonuçta bide çocuk varsa saha da zordur 20 yaşlar da genç biri daha kolay adapte olur bide tanıdığı varsa yemede yanın da yat kartın ah bee bi çıksa daha ne isterimki ne hayeller var kafada işte :)))))

• @orhancengizk bilgilere ulaşamazsınız benim bildiğim kadarıyla. Arkadaşınız başcuru sırasında almış zaten sonradan göremezsiniz. Hem o sayfayı çekmeye ne gerek var ki doğru mu yazdım diye bakacaksan zaten artık iş işten geçmiş.

• Elimizden geleni yapıyorsak ve kaderde varsa olur olur. Sabir

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

90

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |