Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐ Banned

115 gün 23 saat 33 dk. geçmez zindan. Çikmazsa mehmet pişkin gibi sheqill bir videoyla byebye yapacam heralde

• ⭐⭐

@calibraturbo DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

115 gün 23 saat 33 dk. geçmez zindan

Biz burada o kadar geri sayım yapıyoruz bize çıkmayacak öylesine başvurmuştum gitmeye niyetim yok diyenlere çıkacak kesin 🙂

• ⭐⭐ Banned

aynen youtuber ilkay gibilerin kendileri gibi kolpacı tayfasına cıkar.

• @rüzgar Benimde yaşım sizin ile aynı eşimde benden birazcık daha büyük 🙂 İlk başvuru yaptığımızda sadece ikimiz vardık ve yeni bir yerde yaşam kurup kök salmaktı amacımız ama yıllardır olmadı. Şimdi 4 kişilik bir aileyiz ve amacımız şekil değiştirerek çocuklarımıza iyi bir gelecek adımı atabilmek oldu. Ben hayellerin ve amaçların önüne yaşın geçmeyeceğini düşünenlerdenim. Eğer kendinize ben amaçlarım için herşeyi yapabilirim diyorsanız sizde vazgeçmeyin. Önemli olan ( sağlığınız el verdikçe) ruhunuzun kaç yaşında olduğudur 😉

• ⭐⭐

@volkanu Ben onu kastetmemistim. 🙂 Adaptasyon surecini en kolay atlatip, en kolay uyum saglayacaginiz donem benim vermis oldugum yas araligi. Dedigim gibi hicbir sey icin gec degil. Insan genc hissettikce yasin hic bir onemi yok. Ben yasliliktan soz etmedim. Insan kafa olarak olgunluga ulasinca biseyleri degistirmesi daha fazla vakit aliyor. Bahsetmek istedigim buydu. 🙂

• @edelweiss gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki 21 ile 25 arasında hiçbir fark yok 🙂 en azından benim durduğum yerden öyle duruyor 🙂

Kaldı ki adaptasyon sürecini kolay atlatmanın yaşla alakası olmadığını düşünüyorum, kişilikle alakalı bir durum..

• @famel DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@rüzgar Benimde yaşım sizin ile aynı eşimde benden birazcık daha büyük 🙂 İlk başvuru yaptığımızda sadece ikimiz vardık ve yeni bir yerde yaşam kurup kök salmaktı amacımız ama yıllardır olmadı. Şimdi 4 kişilik bir aileyiz ve amacımız şekil değiştirerek çocuklarımıza iyi bir gelecek adımı atabilmek oldu. Ben hayellerin ve amaçların önüne yaşın geçmeyeceğini düşünenlerdenim. Eğer kendinize ben amaçlarım için herşeyi yapabilirim diyorsanız sizde vazgeçmeyin. Önemli olan ( sağlığınız el verdikçe) ruhunuzun kaç yaşında olduğudur 😉

Çok teşekkür ederim. İnsan haliyle yaş artıkça endişede artıyor. Aslında kurulu bir düzen var kazanımlar var hepsini kaybedip sıfırdan hayat kurmak insanı ürpertiyor. Kızım için ne gerekiyorsa yapmaya çalışıyorum. Bundan dolayı endişelerim var ama denemeye devam edeceğim sanırım ama yıllar geçtikçe hanımı ikna etmek zorlaşacak şimdi bile pek gitme taraftarı değil :))) Çıkarsa şuan çocuk için gidecek ondan eminim bundan dolayı temenni ilk seferde çıkması :)))) Bu sene kimlikleri değiştirdik oradaki resimleri kullanarak gizli başvurdum sonra söyledim kıyamet koptu :))) Kızımız için deyince kabul etti ama ara fazla açılmasa iyi olacak :))))) Gençler daha kararlı ve istekli ne güzel hani derler ya hocam "Genç tabi,kanı deli akıyor" diye o hesap bizim akış biraz zayıfladı sanırım :)))))))))) Bu arada tanıştığıma memnun oldum forumda kendimi tek zannediyordum. Arkadaşlar 20li yaşlardan bahsedip duruyor :))))))))))

• @rüzgar küçük bi kızım var 30 lu yaşlardayım ve hanımı benimde ikna etmem zor oldu hala daha şüpheleri var :)) diyeceğim o ki her konuda aynıyız @rüzgar :))))

• @aayhann DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@rüzgar küçük bi kızım var 30 lu yaşlardayım ve hanımı benimde ikna etmem zor oldu hala daha şüpheleri var :)) diyeceğim o ki her konuda aynıyız @rüzgar :))))

:)))) Hanımlar erkeklere nazaran risk almaktan daha çok çekiniyor sanırım. Forumdaki bayan arkadaşlar kızmayın lütfen :))

• ⭐⭐

@volkanu Asil fark 18 ile 25 yas arasinda. Ben bu aralikta bir yas diliminin daha iyi olabileceginden soz ettim. Ama dediginiz gibi tamamen kisiyle alakali.

• @rüzgar Benim de eşim bu konuda ön yargılı. Bir tarafı gitmek istiyor ama diğer taraftan da ailesinden kopmak istemiyor. Allah yüzümüze gülerde 2020 talihlisi olursak işlerde yolunda giderse 2-3 sene de adaptasyon ve maddi anlamda toplarlanacağımızı düşünüyorum. Ondan sonra her tatil gider geliriz inşallah 🙂 Hanım arkadaşlar biraz daha duygusal yaklaşıyor bu konularda.

• @yapay-zeka merhaba, siz anladığım kadarıyla green card ile gittiniz ama belli bir süre kalmadığınız için hakkınız kayboldu. Bu durumlarda tekrar başvurup çekilişi kazanırsanız kabul ediyorlar mı?

• @apex DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@rüzgar Benim de eşim bu konuda ön yargılı. Bir tarafı gitmek istiyor ama diğer taraftan da ailesinden kopmak istemiyor. Allah yüzümüze gülerde 2020 talihlisi olursak işlerde yolunda giderse 2-3 sene de adaptasyon ve maddi anlamda toplarlanacağımızı düşünüyorum. Ondan sonra her tatil gider geliriz inşallah 🙂 Hanım arkadaşlar biraz daha duygusal yaklaşıyor bu konularda.

Katılıyorum size sormayın benim hanım 6 kardeş allahtan 2 kardeşten tam destek aldım :))) çıkarsa onlardan baskı için yardım alacağım :))) Destekçi şart :))

• @rüzgar Eşim Youtube'da GC ile kazanıp giden ya da orada yaşayan Türk'lerin videolarını izliyor bol bol, iyi tarafları olduğu kadar olumsuz yönlerini de görüyor tabi. Hayat şartları, eğitim, saygı unsurları ülkemize göre çok daha farklı olduğu için şuan iyi yoldayız 🙂 tavsiye derim.. Tek eksiğimiz güzel haberler almak)

• @rüzgar Sizi çok iyi anlıyorum. Tabi ki düzen bozup kurmak çok zor ama! İşte tam bu noktada ki “ama” malesef hayatımızı değiştirmek istememizin sebebi keşke yaşadığımız şartlar farklı olsaydı ve yeniden düzen kurmak zorunda kalmasaydık. Biz bunu 20 sene önce deneyimledik ilk sene çok zordu ama sonra insan alışıyor. Hatta ne kadar sevsemde bir daha Istanbul’da asla yaşamam diyorum. Bunu söyleyeceğimi bana 20 sene önce söyleseydiniz asla inanmazdım. Forumda okuduğum kadarı ile eşler “kadın” düzen değiştirmekten ziyade sevdiklerinden km lerce uzağa gitmekten endişe duyuyorlar. Haklılarda zor bir süreç ama aynı zamanda insanı güçlendiren bir süreç. Yeni bir hayat kurmaya çalışmak rutininizden uzaklaşıp hayatınıza yeni heyecanlar ve mutluluklar katıyor. Sonuçta biz yaşdakilerin ilk amacı çocuklarının geleceği ise bunun için gurbetede katlanılabilir diye düşünüyorum. Umarım herşey isteğiniz gibi olur ve eşinizde sizi destekler. Hepimize Bol şanslar...

• ⭐⭐

@chromium aynen neden hep onlara çıkıyor biliyor musunuz, cevap basit sayıları çok umarım gelecek senelerde daha en baştan diskalifiye olacaklar 50 dolar başvuru ücreti bile yeterli olur..😇

• @apex bize çıksa tatillerde bile gelmem sanırım TR ye 🙂

• ⭐⭐

@lordbolton DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@chromium aynen neden hep onlara çıkıyor biliyor musunuz, cevap basit sayıları çok umarım gelecek senelerde daha en baştan diskalifiye olacaklar 50 dolar başvuru ücreti bile yeterli olur..😇

Valla paralı olsa hayır demem. En azından sadece niyeti olan verir.

• @gözde :))) yok ya o kadar kötümser olmayalım bence. Mutlaka özler insan doğup büyüdüğü yerleri.. Ayrıca yabancılar acayip tadını çıkartıyor ülkemizin. Bende o şansa erişmek isterim açıkçası 😃

• ⭐⭐

@apex DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@gözde :))) yok ya o kadar kötümser olmayalım bence. Mutlaka özler insan doğup büyüdüğü yerleri.. Ayrıca yabancılar acayip tadını çıkartıyor ülkemizin. Bende o şansa erişmek isterim açıkçası 😃

Katılıyorum bir daha asla Türkiye'ye geri gelmem diyemem çünkü ailem ve arkadaşlarım burada onları yılda en az iki kere ziyaret etmek isterim. Türkiye'ye gelmekten başka seçenek kalmıyor haliyle. 🙂

Ayrıca gittik de geri gelmesi kusur kaldı demedim değil şu an :)))

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

88

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.0k

| | | |