Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• This post is deleted!
  • ⭐⭐

Sn. @honesthope , eger kendileri bunun hukuki zeminini hazirlamamis olsalardi bu ise kalkismazlardi. Gorustugunuz sirketin merkezi muhtemelen Turkiye'de bile degil. Ses kaydi almaniz da lehinize bir durum olusturmaz diye dusunuyorum. Araci kuruluslarla is yapan kullanicilarin magduriyetlerine bir cok kez sahit olduk. Tercih elbette sizindir ancak ben kesinlikle araci kurulus ile calismamanizi tavsiye ediyorum.

Mulakatta ise siz istemediginiz surece Ingilizce konusmuyorlar. En azindan bende durum boyleydi. Turkce yaptik gorusmeyi 5 dakikadan az surdu.

• Herkese merhaba platformda yeniyim.Herkese bol şans dilerim.Bu eşimle ilk başvurumuz hadi hayırlısı diyelim.

• ⭐⭐

@gürsu Aramiza hosgeldiniz. Bol sans dilerim. 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@honesthope DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@edelweiss tesekkur ederım ...ama bekleyıp gormekten baska caremız yok cunku mılyon defa sordum..onlarda boyle acıkladı..ve ses kayıtlarınıda aldım telefonumda..taşa carparlar..

paranizi almak icin her turlu yalani soylemekten cekinmeyeceklerdir.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@gürsu DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Herkese merhaba platformda yeniyim.Herkese bol şans dilerim.Bu eşimle ilk başvurumuz hadi hayırlısı diyelim.

Bol sanslar!

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@honesthope DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@edelweiss tesekkur ederım ...ama bekleyıp gormekten baska caremız yok cunku mılyon defa sordum..onlarda boyle acıkladı..ve ses kayıtlarınıda aldım telefonumda..taşa carparlar..

yasal olmayan yollarla elde edilen belge ve kanitlar yasal sureclerde kullanilamiyorlar 🙂 Eger seslerini kaydettiginizi konusmaya baslamadan once soylemisseniz ancak o durumda kullanabilirsiniz.

• ⭐⭐

@c172 Hoşgeldiniz, iyi şanslar diliyorum. Bakalım kacimiz orta doğudan kurtulma biletini alabileceğiz forumda 🙂

• @crazycells madem herkes serbest bızde serbestız..dinsizin hakkından ımansız gelır 😃 olan olduu artık bakacagız ..soylenenler cok da ucarı degıl mantıklı ama durust olmak onemlı...bakacagız ..ısmını buradan paylasırım heryerde ..ama ben o tarz olduklarını dusunmuyorum cunku yasal bir firma..hepımızın hakkında en hayırlısı olsun..Anladıgm kadarıyla türkçe ingilizce konusmak farketmıyor?vay ıngılızce konusuyor helal olsun demıyorlar..:)

• @gürsu Hoş geldiniz bol şanslar...

• @honesthope İyi günler... Usulsüz olarak alınan ses kayıtları sayın @crazycells belirtmiş oluğu gibi hiçbir şekilde delil olarak kabul edilmemektedir. Bu tür kayıtların bilgi verilerek yapılması ve hatta 3 bir kişi tarafından bu durumun onaylanması gerekmektedir. Bu sebeplerden dolayı usulsüz alınan kayıtlar hatta suç bile sayılmaktadır. Haklıyken haksız duruma düşmeniz bile söz konusu umarım sözlerini tutarlar. 😞

• @yalta Teşekkürler.Bilmediğim için sordum mantığı vardır diyerek.Saygılar.

• @sash Bana göre de bilmediğim konuda bilgi almak manasız ve gereksiz gelmiyor.Cevabınız için yine de teşekkürler.

• işin özeti şu , gelişmiş ülkelerde bir düzen , kurallar ve kanunlar vardır , uyarsınız. Sorgulamanın bir faydası yoktur zaman kaybı ve huzursuzluk nedenidir !

• Selamlar millet forumda çok gezemiyorum bu aralar ama Türkiyenin hali gerçekten çok kötü. Daha da kötü olacak. Umarım Türkiye gibi bir kafesten çıkış biletini kazanırız. Herkese bol şans dilerim.

• @hsndmn işimiz sadece o çıkış biletine kaldıysa durumumuz vahim.soğancı deposu basmaya kadar giden akıl tutulmasının yaşandığı bu ülkeden biran önce kaçıp kurtulmak için bu çekilişten başka yollarda aramak lazım.

• @barış iyi gunler.. mantık olmadıgı ıcın hıc bır yerde ..dogrudur haksızı savunmak ıcın elınden gelenı yapabılırler..ama oyle yada boyle bır kanıttır..madem usulsuz bu usulsuzluklerının uretımı yanı programlar nıye yasal ..ayrıca 3 kisi olmadan onlarda telefonlarında ses kayıdı alırlar..neyse umarım temenım guvenımız bosa cıkmaz sozlerınde dururlar oncelıkle hersey cekılıse bakıyor.. ıngılızce konusmanın artısı varmı mulakatta? tesekkurler

• Bu korku kapanında kurtulma umudu ile yine beklemedeyiz.. kafayı sıyyırmasak iyi

• @birumut herseyin bir sorumlusu bir suçlusu olduğu gibi, enflasyonunda sorumlusu bulundu.... :))) soğancılar... Soğan cücüğü kadar beyni olsa bunların, sorumlu değil çözümcü ararlardı...

• @birumut hocam İngiltere Ankara anlaşması ve Fransız yabancı lejyonu da birer alternatif. Mayıs ayı ile birlikte net kararlar alıp icraate dökeceğiz. "Halk" düşmanlarını ekranlarda dahi bir daha görmemek dileğiyle.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

90

40.9k
Users

4.4k
Topics

425.7k

| | | |