Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

acaba avukat tavsiyeleri basligiyla bu basligi birlestirip, bir de ilk iletiye referans sutunu ekleyip, basliktaki ilgili yorumlara yonlendirmeler mi yapsak?

sanirim avukat secerken forum uyelerine daha cok faydasi olur...

• ⭐⭐⭐⭐

@crazycells Muhammed Üzüm. telefon +1 (212) 433-8383. New York NY

• ⭐⭐⭐⭐

@crazycells süper fikir bence

• ⭐⭐⭐⭐

@crazycells isterseniz ben bunu yapabilirim. sadece nasıl yapacağımı anlatırsanız sevinirim😂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@denizci10, içinde söyledi: Amerika'daki Türk Avukatlar Listesi

@crazycells isterseniz ben bunu yapabilirim. sadece nasıl yapacağımı anlatırsanız sevinirim😂

ben hallederim sayin @denizci10 , sanirim basvuru kategorisini not olarak ekleyecegim en iyisi oyle olur, ama oncesinde forumda yakin zamanda aktif edecegimiz "sozluk" eklentisiyle problem cikip cikmayacagini denemem lazim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@btek14 sayin @btek14 eger Tolga Bey'in hizmetlerinden yararlandiysaniz, yorumlarinizi (olumlu/olumsuz) bu basliga aktarir misiniz?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@denizci10 sayin @denizci10 siz de Muhammed Bey hakkindaki yorumlarinizi paylasir misiniz? (hangi kategorideki basvuru oldugunu da belirtin lutfen)

• ⭐⭐⭐⭐

@crazycells ben haritaya işlemeyi yaparım demek istemiştim. tüm avukatları bir haritaya işlenmesini yapabilirim nasıl olacağını anlatırsanız.

• ⭐⭐⭐⭐

@crazycells ben kendisi ile E2 sürecinde çalışmaktayım. hatta 10 dan fazla arkadaşım da var E2 sürecinde kendisi ile çalışan. Diğer avukatlara göre en büyük özelliği yazdığınız veya sorduğunuz her şeye gün içinde cevap verilmesi. Ben ve diğer arkadaşlarımız bu konudan çok memnunuz.

• @crazycells tabiki de seve seve paylasirim. Tolga Bey ile ilk basta kendisi baska birisinin yaninda calisirken tanistik ve dosyamizla (b2'den e2 vizesine donus) a'dan z'ye ilgilendi ayrica tercume islerini de sorunsuz sekilde halletti. surec boyunca kisa surede geri donusler sagladi ve aciklayici bilgiler ile yardimlarini esirgemedi. cizmis oldugu timeline gercekten de dedigi sekilde gerceklesti ve sorunsuz sekilde dosyamiz basariya ulasti.
    daha sonraki zamanlarda kendi ofisini kurup bu yolda devam etti ve cevremizde yonlendirdigimiz kisilerden de ayni geri donusleri aldik, su ana kadar herhangi bir olumsuz yorum duymadim umariz bu sekilde devam eder.

• Herkese merhaba. IRS konusunda ozelliklede tricky bir konuda yardimci olabilecek, tavsiye ettiginiz bir avukat var midir? Bugun gorusmem gerekiyor, o derece acil durum.

• Boşanma ve vawa süreciyle ilgilenen bildiğiniz iyi bir avukat var mıdır?

• @NeverGiveUP hocam merhabaoncelimle gecmis olsun . bende 3 tane brooklyn de yedim dun . Turk ehliyetini kabul etmedi ehliyetsizlikden yazdi birini. Siz bu konuda arastirma yaptiniz mi ? Surec nasil ilerledi ? Bilgi verebilirmisiniz acaba ? Tekrar gecmis olsun

• Herkese Merhaba, listeyi inceledim, düzenleyenlere teşekkür ediyorum, California tarafında (göçmenlik konusunda uzman) avukat önerisi olan var mıdır? Teşekkürler.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@MehmetArikan forumda ki muslu hukuk bürosu ile görüştün mü

• Gaye Ozpinar, pekcok insani, Amerika'daki gocmenlik basvurulari sirasinda, eksik evrak teslimi, yanlis yonlendirme gibi nedenlerle magur etmis olup, bunlar belgelidir. USCIS ve en ust duzey Amerikan birimleri, konuyu bilmektedir. Gocmenlik avukati olarak, insanlari magdur edip, olumsuz sonuclanan hizmeti nedeniyle, ofisini kapatmis ve ardindan sansini doktorada denemeye calismaktadir. Bu ulkeye yeni bir yasam ve idealleri icin gelen insanlara zarar vermis biri. Kendisini, Emrah Altindis ile beraber, Turkiye'de insan haklari ihlalleri savunucusu olarak ifade etmekte, ama Amerika'da insanlarin gocmenlik basvurularinda, onlari nasil magdur ettigini ifade etmemekte. USCIS konuyu belgelerle bilmektedir. Insanlarin, Amerika'daki gocmenllik basvurularinda, kendilerini dogru ve profesyonel yonlendirecek avukatlara ihtiyaclari var. Yanlis eksik yonlendirip, ofisini kapatip, akademik dunyada sansini arayacak sahislara degil. Bilgilerinize.

• USCIS'de bir surece kendim basvurup, sonrasinda surec ilerlerken bir avukattan danismanlik veya direkt yardim hizmeti almam gerekti. Konu sebebi geregiyle yabanci bir avukat yerine turk avukat ile calismak istedim, daha iyi olacagini dusundum. 4 farkli turk avukatlik ofisine ulastim veya ulasmaya calistim. Biri attigim email'i dogru duzgun okumadan, bana soru listesi yollamis sorulardan ilki ne zaman basvurmak istiyorsunuz diye soruyor. Biri surece bizle baslamadiniz o sebeple sizi ucretlendirsem bizle basvuru yapan musterilerden $500 asagi ucretlendiririm dedi (yaptigi indirimle $3000 oluyor). Normalde $200-$300 dolarlik bir is oldugundan ugrasmak istemedi. Biriyle yarim saatlik gorusmeye $200 verdim, 15 dakikada oldu bittiye getirdi. O da ben yardim ederim diyip, 5 gun bekletti yardim etmedi. Sonuncusu email'i okuyup donmedi, muhtemel o da buradan cok para kazanamam diye dusunmustur. Bu bahsettigim 4 avukatlik ofisi o listede mevcut, hepsi de internet sayfasina baksan ne kadar kurumsal dersin. Ticarethane gibiler malesef.

• @baybora Sizin yaşayıpta mağdur eden listedeki avukatların isimlerinde keşke burada yazsaydınız,başka mağduriyetlerde yaşanmamış olurdu.
    Sonuca ulaşabildiniz mi?

• @kartalveat Avukatlarla oyalanmaktan basvuruma red geldi. Belgelerim hazirdi ben kendim de gonderebilirdim fakat uzman gorusuyle yapiyim ki garanti olsun demistim. USCIS'de bana belgeleri beyan etmem icin bir "deadline" vermemisti. Sonuca itiraz yapacagim ama artik avukatlarla degil kendim nasil yapilir arastirarak itirazimi gonderecegim. Isimlerini direkt yazip ifsa etmek istemiyorum ama bundan sonra hicbir turk avukati ile calismam.

• @baybora Geçmiş olsun,empati yaptığımda onlara bende çok kızardım.
    Bu senenin modası olan Chat GPT ye bir danış.
    Bir video içinde konuşmacı olan kişi GPT nin avukat gibi yol gösterdiğini ve savunma hazırladığını söylemişti .O da o savunmayı mahkemeye sunmuş.
    Bu arada,sizi mağdur edenleri belirtseniz iyi olurdu.Başka canlarda yanmasın.

Benzer Başlıklar

• 60
  • 6
  • 5
  • 10
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

110

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |