Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

F2A ve F2B Vize Süreçleri (Green Card sahiplerinin eş ve çocukları)

• @seher-ertaş-karaaslan biz kullandik ve DQ olduk

• @seher-ertaş-karaaslan merhaba sizin dosyanız f2a mı?

• Merhabalar herkese . Randevular yine durdu qaliba . Randevu alan varmı bu aralar?

• @ilkin001 lR1/CRl düzenli randevu vermeye devam ediyor gözüküyor F2A kategorisinden randevu bekleyen hiç yok mu ? Yani aynı hızda mi ilerliyor onu çok merak ediyorum .

• Ben randevu bekliyorum gürcistan konsolosluğundan ama hiç bir haber yok malesef .

• @ilkin001 Gurcistan dan biri mulakata yeni girmis ,PD 2019 Haziran ama DQ tarihini yazmamış F2A kategorisi yani baslamislar vermeye ,siz DQ oldunuz mu ?

• @bologna merhaba ben 28october dq oldum . Dediyiniz bilgiye nerden ulaşdınız ?

• @ilkin001 FB da çok gruba üyeyim yani hangi grupta okuduğumu hatırlamıyorum iki gün önce yazmışti mülakata girdiğini

• @ilkin001 ban de f2a randevu bekliyorum, dq 14 temmuz

• Merhabalar.
    10 Ocak 2022 tarihinde eksik evrak olarak İngilizce tercümesi istenen evlilik cüzdanı ve doğum belgesi (nüfus kayıt örneği) belgelerimizi Uscis'e yüklemiştik.
    10 Ocak 2022 tarihinde belgelerin alındığı bildirimi geldi.
    18 Ocak 2022 tarihi itibariyle tekrar aktif olarak inceleniyor bildirimi geldi.
    19 Ocak 2022 itibariyle I-130 dosyamız Uscis tarafından onaylandı Allah'a şükür.
    Hayırlısıyla, bekleyen herkes bir an önce sevinçli haberlere ulaşır inşAllah.

• @myusuf gözünüz aydın bundan sonraki sureclerinizde hızla ilerler umarim, darısı başımıza

• Merhabalar dq oldukdan sonra yapmamız gereken bir şey varmı? Bu gün avukatımın yardımcısı bir site gönderdi ve burdan girip f2a viza görüşmesi talep etmemiz gerekdiyini söyledi . Siteden personal infoları doldurduktan sonra currently not available yaziyor. Her gün girip denememi ve açıldığında gün seçmemi söyledi. Burdan bakıyorum hiç öyle yapan yok gibi her kes sadece bekliyor kendiliyinden geliyor .

• @ecom, içinde söyledi: F2A ve F2B Vize Surecleri (Green Card sahiplerinin es ve cocuklari)

@myusuf gözünüz aydın bundan sonraki sureclerinizde hızla ilerler umarim, darısı başımıza

Teşekkürler.
    Hayırlısıyla inşAllah sizlerin de güzel haberleri en yakın zamanda gelir.

• @crazycells kafam çok karıştı lR1/CR1 ortalama iki ayda mulakat tarihi alıyor ,F2A mülakat bekleyen yok gözüküyor forumda , konsolosluklar artık kaç adet vize verdiklerini de açıklamıyor kapalı kutu oldu ,şimdi F2a içinde iki ayda tarih gelir mi? Bunlar paralel mi ilerliyor yoksa yine bu kategori durdu mu ?

• Merhaba,
    Cr1 icin adiniza basvuranin amerikan vatandasi olmasi gerek degil mi? Bir kac sitede green card holder da olabilir diye bir bilgi gordum de emin olmak istedim. Cr1 sureci baya hizli ilerliyor bu ara.

• @itsmebb ABD vatandaşı ile iki yıldan kısa süreli evlilik kategorisi CR1 , onların sürec çok net ortalama iki aya randevu alıyorlar , greencardli kişilerin eşlerinin mülakat süresini çözemiyorum, Ağustos ,Eylül ,Ekim aktif olarak randevular verildi sonrasında kimseden ses çıkmıyor

• @bologna cevabiniz icin tesekkur ederim. Biz de daha uscis surecindeyiz 1 yil oldu. Bu cifte standarti anlamis degilim amerika vatandasi olan ve olmayan ozunde hepimiz insaniz ve ailelerimize kavusmak istiyoruz. Umarim en kisa zamanda dq tarihiniz gelir.

• @itsmebb evet bu kadar uzun süreleri anlayabilmek mümkün değil ancak yaşayan biliyor. Umarım hepimizin hızlanır

• Herkese merhaba Dosyam 1 yıldır californiada case statüde yazım değişmiş 21 Ocak 2022 itibariyle aktif olarak gözden geçiriyoruz diyolar bu nedemek bilen varmı sürecim nasıl işler

• @cokbekledik86 bu guncellemeyi tam anlamadım bende örneğin bu guncellemeyi aldıktan kısa süre sonra onay alanlar var yada benim gibi bu guncellemeyi bir yıl önce alıp hala bekleyen var sizin başvuru tarihiniz nedir

Benzer Başlıklar

• 116
  • 27
  • 986
  • 2931
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

97

40.8k
Users

4.4k
Topics

425.3k

| | | |