Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@eeken elinize saglik 🙂

• Merhabalar Herkese iyi haberler alması dileği ile,
    USA Vatandası kardeşim 08/06/2013 te başvuru yaptı Welcome letter 01/20/2021 de geldi.
    içinde NVC Case Number ve Invoicde Number var. My account sayfasına yönlendiriyor. para ödeme safhasına gelemiyorum. NVC evrak göndermekten bahsediyorsunuz. Ben bu konuda ne yapmam gerekiyor. Hala beklemem gereken bir tarih periyodu mu var. bu konuda bilgi alabileceğim veya beni yönlendirecek bir kaynak bulamadım. Ne yapamam gerekiyor işin açıkçası bilemedim. Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.

• my account sayfasına girdiğimde aşağıdaki gibi bir yazı çıkıyor. bir şeyleri eksik mi yapıyorum bilemedim. yardımlarınız için çok teşekkürederim
    "
    "Göçmen vizesi verilmesine ilişkin kanunla öngörülen sayısal sınırlamalar nedeniyle,
    bu dilekçe şu anda daha fazla işleme alınmaya uygun değildir. Ulusal Vize Merkezi
    (NVC), bir göçmen vizesi mevcut olana kadar dilekçeyi elinde tutacaktır. NVC,
    bu dilekçe daha fazla işleme alınmaya uygun olduğunda dilekçe sahibini,
    asıl başvuru sahibini veya sicil avukatını bilgilendirecektir. Asıl başvuru sahibi,
    bu sırada mülkün elden çıkarılması, işten ayrılma veya seyahat düzenlemeleri
    gibi kesin planlar yapmamalıdır.

Due to the numerical limitations on immigrant visa issuance prescribed
    by law, this petition is not eligible for further processing at this time.
    The National Visa Center (NVC) will retain the petition until an immigrant
    visa becomes available. The NVC will notify the petitioner, principal
    applicant, or attorney of record when this petition is eligible for
    further processing. The principal applicant should not make any firm
    plans such as disposing of property, giving up jobs, or making travel
    arrangements at this time."

• @Gurcan-Altan Şu anki vize bülteninde evrak isteme sırası 01OCT07 olarak görünüyor, yani 2007'de başvuranlardan evrak isteniyor. Priority date'iniz 2013lü mü?

Bunun dışında Ceac'ten, mailde adresi var, ücret ödemeleri ve bir çok doküman yüklemeleri var. Bunlar tamamlandıktan sonra da vize görüşmesi için yine vize bülteninde A bölümünde F4 sırasının sizin priority date'e gelmesini bekleyeceksiniz. O da 2007 yılında şu an.

• @eeken CASE NUMBER : EAC13xxxxx ŞEKLİNDE
    nvc: ANK2021XXXX seklinde
    "Bunun dışında Ceac'ten, mailde adresi var, ücret ödemeleri ve bir çok doküman yüklemeleri var."
    ben bunları yapamıyorum. link mevcut ise baylaşmanızı rica edeceğim.
    desteğiniz ve zaman ayırdığınız için çok ama çok teşekkür ederim

• @Gurcan-Altan gelen mailin welcome letter olduğuna emin misiniz? Vize bültenine göre en son 1 Ekim 2007 de başvuranlar welcome letter aldı.Geçen aydan bu yana 5 yıl ilerlemiş olamaz gibi görünüyor. Tabii priority date iniz 2013 olarak anladım ben. Bir de welcome letter ile IVSCA0.. ile başlayan bir numara daha geliyor

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Gurcan-Altan, içinde söyledi: F4 Vize Sureci (ABD Vatandaslarinin Kardesleri)

@eeken CASE NUMBER : EAC13xxxxx ŞEKLİNDE
    nvc: ANK2021XXXX seklinde
    "Bunun dışında Ceac'ten, mailde adresi var, ücret ödemeleri ve bir çok doküman yüklemeleri var."
    ben bunları yapamıyorum. link mevcut ise baylaşmanızı rica edeceğim.
    desteğiniz ve zaman ayırdığınız için çok ama çok teşekkür ederim

su anki vize bultenine gore hala dosyanizin acilmasi icin zaman var, bilginize:

Genelde formlar dosyaniza sira yaklasinca aciliyor... Fakat ilk asama tamamen bitmis ve dosyaniz NVC'ye aktarilmis... Yani artik isin bundan sonraki kisminda USCIS ile isiniz kalmadi.

• @Gurcan-Altan 2007 liler şu an beklemede size sıra ne zaman gelir tahmin etmek çok zor .

• Kasım bülteninde de beklediğimiz gibi değişiklik yok.

• Bu ayki canlı yayında da yaz başına kadar ilerleme beklemiyorum dedi Charlie başkan. 😞 FY2022 yalan olacak gibi. Ekime kadar bizim gruba sıra gelmeyecek gibi görünüyor. Bakalım seneye bu zamanlarda da aynı şeyleri mi konuşuyor olacağız.

• @eeken Ben de sonbahar gibi sıra geleceğini tahmin ediyordum. Tabi tarihler geri gitmezse.son zamanlarda her konuştuğunda tarihler geri gidebilir de diyor. Yılan hikayesine döndü bu iş sanki

• @eeken charlie başkan emekli oldu diye videonun basında soyledi .Gelen gideni aratmasında

• Yine ikerlememiş☹

• Neyseki geri gitmemiş oldugu yerde kalmis

• Yine sıfır ilerleme.

• Bu is baya uzayacak gibi umarım randevu verilmeye başlandığında hizlanirm

• Herkese iyi aksamlar, benim abim bu yil icinde vatandas oldu ve f4 surecini ben ve esim icin baslatmak istiyoruz. Ancak merak ettigim bir detay var. hali hazirda benim 10 yillik abd vizem var. esim icin bir vize basvurusu hazirligi asamasindayiz. Vizeyi sorunsuz alabilirsek, biz ABD 'deyken F4 sureci baslatirsak , nasil bir surec oluyor? yeniden turkiyeye donmeden surece devam etmenin bir yolu var mi? Ve calisma ve oturma gibi bir hak saglanmasi mumkun mu? 
    simdiden tesekkur ederim.

• @e-eylul f4 sürecini başlatıp Buraya dönmeniz ve yaklaşık 15 sene beklemeniz lazım
    Su anda 2007 de yapılan başvurular bile sonuçlanmamis durumda.

• @Emre-Pars yani anladigim, sureci orada baslatmanin surece bir etkisi yok.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@e-eylul, içinde söyledi: F4 Vize Sureci (ABD Vatandaslarinin Kardesleri)

@Emre-Pars yani anladigim, sureci orada baslatmanin surece bir etkisi yok.

hayir, yok maalesef.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

106

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.1k

| | | |