Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @eeken super haber hadi artık gelsin randevular

• @eeken Selam bize de bu gün e mail geldi Abimin tüm belgeleri ok. bizim birth certificate tekrar yüklenmesi gerekiyor, Vukuatlı nufus örnegi alırken aile ve çucukların oldugu belgeyimi yükleyeyelim . Teşekkür

• @oprmngr Ben edevlette nüfus aile ve vukuatlı seçenekleriyle yüklemiştim. Ama çocuğum yok o yüzden farklı mıdır bilemedim.

@crazycells daha detaylı yardımcı olabilir belki.

• @oprmngr biz dediğiniz gibi yaptık. Eşim için kendi e devletinden aldık kendisine ve çocuklara onu yükledim bende kendi e devletimden alıdım yine kendim için yükledim

• @eeken @zeyno Teşekkürler yükleyip yolladım .

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@oprmngr, içinde söyledi: F4 Vize Sureci (ABD Vatandaslarinin Kardesleri)

@eeken Selam bize de bu gün e mail geldi Abimin tüm belgeleri ok. bizim birth certificate tekrar yüklenmesi gerekiyor, Vukuatlı nufus örnegi alırken aile ve çucukların oldugu belgeyimi yükleyeyelim . Teşekkür

En kapsamlisini yukleyebilirsiniz. GC alacak herkesin bilgilerini gondermis olun.

• Doğru belgeyi yükledikten sonra yine 4 ay bekleyecek miyiz acaba kontrolü için?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@eeken, içinde söyledi: F4 Vize Sureci (ABD Vatandaslarinin Kardesleri)

Doğru belgeyi yükledikten sonra yine 4 ay bekleyecek miyiz acaba kontrolü için?

Hayir, genelde cok daha kisa suruyor. Birkac gun sonra evraklari onaylanan da oldu diye hatirliyorum, 2-3 hafta sonra da...

• Merhaba arkadaşlar, bana bugün NVC den mesaj geldi sabıka kaydı evraklari orijinal şekilde yükleyin ve tercüme ettirin öyle yükleyin diyor normalde ingilizce dilinde çıkarttım yüklemiştim e devlet ten , birde 14 yaşından büyük kızım içinde sabıka kaydı belgesini istiyor , bu bağlamda bir hareketlilik var bilgi vereyim dedim, ( bu konuyla ilgili tercubesi olan varmı, bilgi verebilirmisiniz)@crazycells

• 14 yaşından büyük oldugu için nvc adlı sicil kaydı istiyor, adliyede 15 yaşından küçüklere adlı sivil kaydı vermiyor, e devlet şifresi de alamıyoruz ne yapacağım bilmiyorum

• @orhan-gazi Merhabalar ben belgelerimizi yüklediğimde benim kızımda 14 yaşından büyüktü. Onun için adli sicil kaydı istememişlerdi. Hatta belgelerimizi onaylandı. Neden böyle bir değişiklik yaptılar acaba?

• @Zeyno Bendede kızimim ilk başta istemediler, bizimkileride Türkçe adlı sicil+ tercüme istiyorlar diğer evraklar ok lendi

• @orhan-gazi Eşim ve benim adli sicil kayıtlarını e devletten İngilizce olarak almış ve yüklemiştim. Kızınız için olan durumu bir NVC ye mi sorsanız acaba?

• @Zeyno buradan cozemezsek bizim danışman Amerika'da ona sorduracagim

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@orhan-gazi, içinde söyledi: F4 Vize Sureci (ABD Vatandaslarinin Kardesleri)

Merhaba arkadaşlar, bana bugün NVC den mesaj geldi sabıka kaydı evraklari orijinal şekilde yükleyin ve tercüme ettirin öyle yükleyin diyor normalde ingilizce dilinde çıkarttım yüklemiştim e devlet ten , birde 14 yaşından büyük kızım içinde sabıka kaydı belgesini istiyor , bu bağlamda bir hareketlilik var bilgi vereyim dedim, ( bu konuyla ilgili tercubesi olan varmı, bilgi verebilirmisiniz)@crazycells

Vize surecinizi imzaniza tasimalisiniz. Ilgili konuyu imzamda bulabilirsiniz.

Daha once suclu bulundunuz mu, ya da ceza aldiniz mi?

Adli sicil belgenizde arsiv kayitlari var mi?

Mulakata Ankara'da mi gireceksiniz?

• @crazycells teşekkür ederim , herhangi bir sabıka kaydim yok, ingilizce arsivli olarak gönderdim,
    Vize görüşmesi ankara

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@orhan-gazi, içinde söyledi: F4 Vize Sureci (ABD Vatandaslarinin Kardesleri)

@crazycells teşekkür ederim , herhangi bir sabıka kaydim yok, ingilizce arsivli olarak gönderdim,
    Vize görüşmesi ankara

size gonderilen emaili bana forward'lar misiniz?

[email protected]

yazilan genel cumleleri sizin dosyaniza ozel yazilmis sanmis olabilirsiniz...

• belgelerimi 10 aralikta yuklemistim, bugun onay geldi. Sanirim randevular cok gecikmeyecek. Herkesin hakkinda hayirli olsun!

• @crazycells mail attım

• @orhan-gazi selamlar benim kızımda 15 yaşında biz kızım için adli sicil göndermedik. o şekilde onaylandı kızım

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

82

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |