Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Saniyorum bu site sectiginiz bolgede yasayan, sucu ispatlanmis kisileri adreslerinde gosteriyor. Her renk farkli bir sucu ifade ediyor. Ev alma surecinde degerlendirilebilir bir site.
    Ingilizcem cok gelismis degil, yanlis yorumluyorsam duzelteyim.

• ⭐⭐⭐

Amazon üzerinden satılan ürünlere ait fiyat değişikliklerini izlemek için;

https://camelcamelcamel.com/

• Şehirdeki ulaşım opsiyonlarını ve bir yerden bir başka yere en rahat nasıl gidilir, bunun bilgisini veren bildiğiniz siteler var mı? Ben bu siteyi bulabildim, çalışıyor ve doğru gibi görünüyor ama deneyimi olanların ve uzun yıllardır yaşayanların hangi siteleri/uygulamaları kullandığını, daha iyi önerilerde bulunup bulunamayacaklarını merak ettim.

https://www.rome2rio.com/

Bir de, son olarak, ABD'de, daha spesifik olarak San Francisco'da GetirAraç tarzı bir hizmet/uygulama var mıdır? Yani harita üzerinden kiralık arabaları görebileceğim, birkaç dakikalığına veya saatliğine kiralayıp, harita üzerinde uygulamanın izin verdiği yerlerde arabayı park edip kiralamayı bitirebileceğim (en yakın bulabildiğim uygulamalar şunlar: https://www.getaround.com/ ve https://gigcarshare.com/)? GetirAraç'ta araba kiralamak için klasik araba kiralama şirketlerindeki gibi evrak imzalama, depozito, alınan yere veya anlaşmalı şirketlerin parklarına park etme vs. gibi saçmalıklar olmadığı için GetirAraç'ı büyük bir kolaylık ve araba kiralamada devrim olarak görüyorum. Ayrıca sigorta ve yakıt da GetirAraç'dan.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Haliax benim amerika kılavuzunda bu linklerden otobüs ve tren bileti alabilirsin yazmışım senin link hepsini toplamış yinede bu linklerden kontrol edebilirsin doğru mu yazıyor diye.

www.amtrak.com
    www.greyhound.com
    www.jeffersonlines.com
    www.megabus.com
    www.peterpanbus.com
    www.trailways.com
    www.boltbus.com

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   Erkan Gürsoy Erkan Gürsoy 

• Amerika'ya gitmeden önce iş ayarlayan arkadaşlar nasıl yaptınız acaba ? Ben tüm sitelerden 2 haftadır başvurular yapıyorum resume yolluyorum ama kimse dönüş yapmıyor mail kutusu hep boş. Acaba telefon numaram Türkiye nosu olduğu için mi

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Kitapsever linkedin gibi başvuru sitelerinde yer kısmını amerika olarak düzenlediniz mi telefon numarası önemli değil

• @ayvalik10 evet hepsinde Amerika yaptım

• @Kitapsever aşağıdaki başlığıda inceleyin isterseniz ⬇

Amerika'da İş Arama Süreci ve Tavsiyeler https://yesilkartforum.com/forum/post/354

• @Muhtaradana çok teşekkür ederim 🙏

• @Kitapsever, içinde söyledi: Amerika İçin Faydalı İnternet Siteleri

Amerika'ya gitmeden önce iş ayarlayan arkadaşlar nasıl yaptınız acaba ? Ben tüm sitelerden 2 haftadır başvurular yapıyorum resume yolluyorum ama kimse dönüş yapmıyor mail kutusu hep boş. Acaba telefon numaram Türkiye nosu olduğu için mi

Muhtemelen tel. numarasi sebeplerden biridir. Onun disinda, isterseniz linkedin profilinize bakabilirim.
    Not: Amerikaya gelmek uzere olan ya da burda olup egitimine ragmen is bulmakta zorlananlar olursa, linkedin profilinizi gonderirseniz, ABD standartlarina gore duzenlemenize yardimci olabilirim (ucretsiz). Ozelden mesaj olarak linkedin linkinizi gonderebilirsiniz.

• @Senay-Sirin harikasınız👏👏👏

• @Muhtaradana Sagolasin 🙂
    Kendim istedigim gibi bir is bulmakta yillarca zorlandim, baskalari da ayni zorluklari yasamasin istiyorum. Uzman degilim Linkedin konusunda ama faydali buldugum, benim is bulmamda etkisi olan seyleri paylasmak istedim. Bir katkim olursa ne mutlu bana.

• @Senay-Sirin Bilgileriniz ve cömert teklifiniz için teşekkür ederim Senay hanım

• merhabalar. 2 aylığına ev kiralama için bakıyordum da airbnb den cok pahalıya geliyor. Bu hotpads de fiyatlar neredeyse airbnb ye göre yarı yarıya. Turistler için uygun mudur bu site ev kiralamaya? Bilgisi olan paylaşabilirse sevinirim.

• @caner92, içinde söyledi: Amerika İçin Faydalı İnternet Siteleri

merhabalar. 2 aylığına ev kiralama için bakıyordum da airbnb den cok pahalıya geliyor. Bu hotpads de fiyatlar neredeyse airbnb ye göre yarı yarıya. Turistler için uygun mudur bu site ev kiralamaya? Bilgisi olan paylaşabilirse sevinirim.

hotpads günlük kiralama olarak belirtilmiş fakat ben günlüğe denk gelemedim. hepsi uzun dönemli kiralama görünüyor. ben mi yanlış bakıyorum acaba?

• @caner92, içinde söyledi: Amerika İçin Faydalı İnternet Siteleri

@caner92, içinde söyledi: Amerika İçin Faydalı İnternet Siteleri

merhabalar. 2 aylığına ev kiralama için bakıyordum da airbnb den cok pahalıya geliyor. Bu hotpads de fiyatlar neredeyse airbnb ye göre yarı yarıya. Turistler için uygun mudur bu site ev kiralamaya? Bilgisi olan paylaşabilirse sevinirim.

hotpads günlük kiralama olarak belirtilmiş fakat ben günlüğe denk gelemedim. hepsi uzun dönemli kiralama görünüyor. ben mi yanlış bakıyorum acaba?

güncel..

• Turkiye'den Turkce kitap almak isteyenler icin asagidaki websitesini tavsiye ederim. Ben kullandim ve memnun kaldim. ABD'e shipping yapiyorlar.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

93

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |