Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @karamel Tebrikler. Tecrubelerinizi paylastiginiz icin de tesekkur ederiz.

• @zerrin0 zerrin hanım iyi gunler, biz süreci TR den yürüttüğümüzden dolayı, i485 basvurusu ile ilgili bir bilgim yok ne yazıkkı .

• @Cagdas-Kilic Ben de tr'den yurutuyorum ama acaba amerikadan yurutsem daha mi hizli olur mu diye merak ettim.

• merhabalar arkadaslar bir kac sorum var yanitlanirsaniz cok sevinirim . perm onayimi aldim i140 formuna basvuracagiz.

1. nisanlimin da benim sayemde greencard alabilmesi icin hangi asamada ne zaman evlenmemiz lazim?
    2. pasaportlarimizin suresi bitmek uzere bu bir problem yaratir mi ?
    3. adres degisikligi olma ihtimali var bu asamada problem olur mu ?

• @zerrin0 evet amerıkada ımkanınız varsa daha mantıklı oldugu soylenıyor

• Arkadaslar selamlar, 28 temmuz için, mulakat mektubumuz bu sabah geldi. Heyecanlı bekleyıs basladı:)

• Merhaba,
    28 Temmuz icin mulakat mektubum geldi :)(DQ:Subat-2021)

• @Cagdas-Kilic @smile
    Tebrik ederim arkadaşlar, sorunsuz bir mülakat dilerim. Darısı başımıza DQ2021 haziran

• sayin @crazycells , 2 ay sonraya mulakat tarihimiz verildi, Mulakat gunu, pasaport gecerlilik suresinin dolmasına 2 yil 3 ay kalmis olcak. İlerde pasport yenileme ile ugrasmamak için 10 yillik pasaport cıkaratmak mantıklımı sizce? Eger mantıklı dersenız ais kaydından oncemı sonramı cıkarmak gerekli pasaportu. Tesekurler

• Merhaba. Subat 2018 de baslayan EB5 surecınde sona yaklaşıyoruz nıhayet, 27 haziranda mülakat randevumuz var. Mülakat sonrası, deneyimimizi buradan paylaşacağım. Ancak bir arkadaşım için, grupta benzer durumda olan var mı diye sormak istedigim bir konu var: Arkadaşım tıp doktoru ve doçent. Onun için NIW visa kategorisi hakkında araştırma yapıyoruz. NIW visa için job offer gerekmez derken, gördüğümüz kadarı ile aynı zamanda da çalışılan yer bilgisi ve eyaletin medical license ına sahip olması isteniyor. Grupta Amerika'da çalışıyor olmayıp da Turkiye'den NIW visaya basvuru yapan doktor var mı acaba? Ya da bu konuda bilgisi olan? Teşekkürler.

• sayin @gucarslan , 2 ay sonraya mulakat tarihimiz verildi, Mulakat gunu, pasaport gecerlilik suresinin dolmasına 2 yil 3 ay kalmis olcak. İlerde pasport yenileme ile ugrasmamak için 10 yillik pasaport cıkaratmak mantıklımı sizce? Eger mantıklı dersenız ais kaydından oncemı sonramı cıkarmak gerekli pasaportu. Tesekurler

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Cagdas-Kilic ilk olarak lütfen sürecinizi imzanıza taşıyın.
    tebrik ederim, gözünüz aydın mülakatınız için.

karar sizin aslında, biliyorsunuz ki pasaportunuzu abd'den de çıkartabilirsiniz. kur bazlı daha ucuza gelecektir 🙂 şahsen öyle yapardım sanırım ama elbette yaşayacağınız eyalet de önemli, uzaklık vb. durumlar malum kolay olmayabilir.

pasaportunuzu yenilerseniz, AIS kaydını yeni pasaport ile yapın lütfen.
    mülakatta da lütfen vizenizin yeni pasaporta basılmasını talep edin ve onu verin.

• sayın @gucarslan , hızlı mesajınız ve tebrıklerınız ıcın cok tesekur ederım. Aslında telasım konsolsun , pasaport suresının bıtmesıne daha 2,5 yıl var. neden degıstırdın .dıye bır tavır takınması. Bu olumsuz bır hava yaratırmı yada baska bır problem cıkarırmı ,idari işlem vs vs gibi.

• ⭐⭐⭐

@Cagdas-Kilic Mülakatınız hayırlı olsun, pasaport değiştirmek sorun olmaz. Ama lütfen sürecinizi imzanıza taşır mısınız ? CN kaç mesela, göremiyoruz.

Sürecinizi imzanıza taşımak için tıklayın.

• İsveren bazlı greencard surecımız ,Kusra bakmayın o sayfada fazla hareket olmadıgı ve genel bır soru oldugu ıcın burdan sormak ıstemısdım sorumu, onun ıcın ımza gerekıyorsa tabıkı yaparaım.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Cagdas-Kilic hangi vize türünde sürecinize devam ediyorsunuz, belirtir misiniz lütfen?

• EB3 EMP BASED

• @Cagdas-Kilic Tebrikler. Darisi basimiza!

• Arkadaşlar merhaba, bugün Amerika faki avukatımızdan bilgilendirme maili aldık. Benim bildiğim kadarıyla Mülakat tarihi için önemli olan Eb3 kategorisinde NVC onay tarihi.(Haziran2021) Ancak avukat önemli olan öncelik tarihi diyor ki bu tarih bizim için 2020 şubat. @Cagdas-Kilic sizin tarihleriniz hakkında bilgi verir misiniz?

Haziran 2022 bültenine göre de öncelik tarihi mayıs2019 olanlara mülakat tarihi veriliyormuş.

• @Şener Onemli olan NVC dokuman onay tarihi (documentarily qualified tarihi). NVC kendi sitesinde de bunu ima ediyor.

Benzer Başlıklar

• 2
  • 922
  • 25
  • 2053
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

74

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.1k

| | | |