Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@luiz-mascerano, içinde söyledi: Employment Based Green Card (Is sponsorlugu ile yesil kart basvurulari)

Mehraba kolay gelsin;
    Görüşmeye giderken, iş verenden alınmiş en son 1 ay tarihli istihdam doğrulama mektubu gereklimi?

Bunun gerekli olacagini sanmiyorum, zaten bu belgeyi daha once basvuru sirasinda vermis olmasi lazim. Ama uzerinden cok zaman gectiyse guncel bir belgeyi yaninizda bulundurmanizda da bir sakinca yok tabii.

• Merhabalar, Ekim ayinda randevu alanlar DQ ve Priority date lerini paylasabilir mi?

• @luiz-mascerano merhaba, isveren sponsorlugunda aliyorsaniz, istenilen ilk belge offer letter.

• @IsmailAbi
    DQ nedir?
    evrak kabul nisan 2020,
    Priority date ekim 2017

• Merhabalar, Ekim ayında sadece 1 kişi randevu almış sanırım

• @yusufalikeles77 Document Qualified, bildiğim kadarı ile. Bütün dosyalarınız onaylandı ve artık Ankaradan randevu bekliyorsunuz.

• Ekim ayında Family Based Visalarda cok hızlı bir ilerleme yaptılar, DQ:Mart-20 olan kişiler Agustos-21 de randevu alırken, DQ:Haz-21 e kadar ekim ayına randevu verdiler. Bu cok güzel bir gelişme. Normalde employed based ve family based DQ tarih randevuları paralel ilerliyordu. Ekim ayı F grubu visa bence agırlık verildi. Umarım sıra E kategorisine gelir🙏 İlk güzel haber sanırım @yusufalikeles77 den gelecek. En erken DQ kendisinin anladığım kadarı ile. Benim DQ-mart 21

• @Liv11 sizin DQ tarihiniz nedir?

• @smile tesekur ederim iyi dilekleriniz icin, 25 ekimde benden once bir arkadasin daha randevusu var.

• @yusufalikeles77 anladigim kadari ile size randevu verildi. (Saglik randevu tarihiniz belli oldugu icin boyle bir yorum yaptim) Oyle ise harika bir haber, sizin randevu tarihiniz nedir?

• @smile Bizim DQ tarihimiz Ekim-2020

• @smile kusura bakmayin, gecikmeli bakiyorum buraya. 25 ekim pazartesi. Umarim sizlerede bir an once gelir ve guzel haberlerle mutlu olursunuz. Bizde heyecan dorukda 🙂

• @yusufalikeles77 harika haberler. Cok sevindim. Şimdiden hayırlı olsun.
    Sizin randevu emailiniz ne zaman geldi? 1 ay öncemi?

Görüşme tecrübelerinizi paylaşırsanız cok sevinirim.

• Daha once family base katagorisini takip ediyordum. Oradaki arkadaslardan birisi Family base de DQ Tem-20 ve Aug-20 yok demisti( orasi daha kalabalik ve aktif). Yorumuda dogru cikti bence.

@sinobjk , @Liv11 , @Cagdas-Kilic ; E katogorisi durumuna baktigimda DQ olarak sizdende guzel haberler bekliyoruz. Randevu tarihlerinizi ve tecrubelerinizi paylasirsaniz minnettar olurum.

• Merhaba, 2 ayda bir gelen genel bilgi mesajında , "bir sonraki iletişim; ya bir randevu mesajı yada 60 gün daha randevu verilmeyeceğine dair bilgilendirme mesajıdır" şeklinde bir ibara bulunuyor. Bu mesajı aldıktan sonra 60 gün bize net randevu verilmeyecek anlamındamı? Tecrübe eden varmı ? Bu mesajı alıp 60 gün içinde randevu alan oldumu?

• @smile bahsettiginiz mail bana 4. Kere geldi her 60 gunde bir otomatik geliyor. Randevum gelene kadarda o mail gelmeye devam edecek. Sistem o maili otomatik atiyor. Beklemekten baska yapicak birseyiniz yok demenin kibar hali o mail 🙂

@yusufalikeles77 mulakatta basarilar dilerim. Mulakat tecrubenizi bizimle paylasirsaniz seviniriz. Simdiden hayirli olsun.

• @smile 60 gün email'i alıp birkaç gün sonra randevu alanlar olduğunu okumuştum. Otomatik atılan bir email,

• Arkadaslar merhaba,
    Bugun cok sukur mulakatimiz guzel gecdi.
    Sabah 10:15 deki mulakat icin 9:50 de ordaydik. Direk covid formunu doldurup iceri aldilar. Ilk basta sira numarasi verildi, ve hemen siramiz geldi, mulakat sanmistim meger evrak teslimiymis. Cv, is teklifi, sabika kaydi, evlilik cuzdani, nufus kayit ornegi, benim icin almanyadan dogum belgesi ve cevirisi( turkce ya da ingilizce haricindeki dokumanlar icin ceviri isteniyor), pasaportlar, aktif vizenin oldugu eski pasaportu verdik.
    Tekrar beklmeye koyulduk. Esimden dolayi tercuman istemistik. (25-30 dk lik beklmenin ardindan)daha once forumdan hic bahsedildigini duymadigim bir bayan cagirdi. Klasik yemin ve parmak izinin ardindan. Nereye gideceksiniz, pilot olarak mi calisiyorsunuz, kac yildir pilotluk yapiyorsunuz, peki orda ne is yapacaksiniz, daha once bu is de tecrubeniz oldu mu, amerikada ayni sirkettte calismistim deyince hangi vizeyle calistin diye sordu. Birde almanyadan kac yasinda dondun dedi( belli bir yasin ustunde polis sertifikasi istiyorlar).
    Oldukca stressiz hos bir insandi, sorarken bir tarafdan yaziyordu, sonra vizelerinizi onayladim dedi.
    Gercekten mulakat bu isin en kolay kisimlarindan biriymis. Hic stres yapmayin.simdiden hepinize hayiri olsun. Umarim biran once davetleriniz gelir ve vizelerinize kavusursunuz.

• @yusufalikeles77 tebrikler!

• @yusufalikeles77 tebrik ediyorum, yeni yasandinizda bol sans.

Benzer Başlıklar

• 35
  • 11181
  • 2
  • 4
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

89

40.2k
Users

4.3k
Topics

420.1k

| | | |