Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@serkanist, içinde söyledi: Aklıma Takılanlar Sizce ?

AKLIMA TAKILANLAR -2

EKİM İÇİN BİLETLER ALINDI GİDİŞ DONÜŞ THY DİREK 3400 TL

İZİN DİLEKÇEMİ BU HAFTA VERECEĞİM 4 AYLIK ÜCRETSİZ İZNİM .

İZİN ÇIKARSA ;

4 AY NEWYORKDAYIM- BİR YANDAN KISA SÜRELİ DİL KURSU TURİST İNGİLİZCESİ

BİR YANDAN BOŞ DURMAMAIK İÇİN KISA SÜRELİ HAFTADA 4 GÜNLÜK HARŞÇLIĞIMI ÇIKARACAĞIM BİR İŞ BAKACAĞIM

ÇOK BEKLENTİM YOK AYDA 1000 DOLAR YETER BANA GERİSİ BEN KARŞILARIM DİE DÜŞÜNÜYORUM.

HERŞEY YOLUNDA GİDERSE

OCAKTA DONUP NİSANDA VİZEMİ DEĞİŞTİRİP

BU SEFER UZUN GİDECEĞİM

GC EVLİLİK ZOR İŞLER .

BİR YANDAN BAŞLAMAK GEREK ARKDAŞLAR

BİR ADIM ATMAK İSTEDİM BENDE

UMARIM İYİ OLUR HERŞEY

TEŞEKKÜR EDERİM

ZOR OLDU AMA UMARIM İYİ OLUR. 🙂

Çok güzel haber😊Umarım her şey yolunda gider ve bu süre içinde güzel fırsatlar karşınıza çıkar. En kötü ihtimalle daha iyi gözlemleme ve tecrübe etme fırsatınız olacak. Deneyim ve gözlemlerinizi ara ara bizimle de paylaşın olurmu😀yolunuz açık olsun.

• @bidünya benımde düşüncem tam olarak buydu kesinlikle bende öyle düşünüyorum bakalım bende merak ediyorum. şuan izin onemli ücretsiz iznim umarım onaylanır .
    kesinlikle gözlemlerimi aktaracağım merak etmeyın. 🙂

iyi dilekler için çok sağolun.

• @serkanist, yanliz degilsin bizde ekim de ny gelecegiz. 🙂 Hayirli olsun simdiden.

• @serkanist turist vizesiyle mi çalışmayı düşünüyorsunuz?

• @damladav evet.

• @serkanist o durum sıkıntı yaratabilir. Kaçak is bulmanız gerekecek. Ben olsam bu plana pek güvenmezdim 🙂

• @damladav,

Sadece New York’ta yaklaşık 750 bin yasadışı göçmenin yaşadığı tahmin ediliyor.
    New York Eyalet Senatosu’nda dün yasadışı göçmenlere aynı zamanda eyalet kimliği olarak da tanınan ehliyet verilmesiyle ilgili yasa tasarısı oylandı. Tasarı, 29 hayır oyuna karşılık kullanılan 33 evet oyuyla kabul edildi.
    Yürürlüğü giren yeni yasayla birlikte yasadışı göçmenler arasındaki 250-300 bin kişinin de ehliyet alacağı tahmin ediliyor.

• @damladav damla hanım haklsınız hayır yeterince param var ama yinede çalışmak takılmak isterim sonuçta 4 ay kalmayı düşünüyorum deneyimlemek için bir seyler yapmazsan sıkılıyrım- oyle yada böyle bir şeyler yapmak lazım .
    kısa süreki dil kursu yapabilirim
    bir yerlerde harçlık için orneğin haftalık 200 250 dolar hanı isteğim bu yoksa haklsınız zor 😕

• sanırım turist vizesi varken alamıyorum ama oğrenci olarak sanırım ehliyet alabilirim . onu gelecek yıl işallah.

• Iyi gunler arkadaslar bir sorum olacakdi sizi simdi annemin kimliginde almanyanin bi sehrinde dogdugu yaziyor simdi biraz arastirma yapdim alman vatandasiymis kimligini kaybetmis dediler orda almanyadan sordurursan vatandaslik verirler dediler bi bilgisi olan varsa yardimci olabilirmi tesekurler

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ali-eren, içinde söyledi: Aklıma Takılanlar Sizce ?

Iyi gunler arkadaslar bir sorum olacakdi sizi simdi annemin kimliginde almanyanin bi sehrinde dogdugu yaziyor simdi biraz arastirma yapdim alman vatandasiymis kimligini kaybetmis dediler orda almanyadan sordurursan vatandaslik verirler dediler bi bilgisi olan varsa yardimci olabilirmi tesekurler

Vatandaslik zamanla suresi gecen bir durum degil, o nedenle eger Almanya Vatandasi ise, anneniz Almanya Konsoloslugu araciligiyla pasaport alabilir. Konsoloslukla iletisime gecip sureci ogrenebilirsiniz.

• 4 AY ÜCRETSİZ İZNİM ÇIKTI 🙂

İLK ADIMI ATMIŞ OLDUM ARKDAŞLAR 5 DE GİDİYORUM

HAYIRLISI OLSUN .

• ⭐⭐⭐

@serkanist, içinde söyledi: Aklıma Takılanlar Sizce ?

4 AY ÜCRETSİZ İZNİM ÇIKTI 🙂

HAYIRLISI OLSUN .

Tebrik ederim. Hadi hayırlı olsun. Umarım her şey istediğin gibi olur ve güzel haberlerini alırız.
    Şansın, yolun açık olsun...

• @bidünya teşekkürler 🙂 umarım güzel bir gözlem olur uzun kalmak benım içinde farklı olacak.

çok teşekkürler.

• @serkanist, içinde söyledi: Aklıma Takılanlar Sizce ?

4 AY ÜCRETSİZ İZNİM ÇIKTI 🙂

HAYIRLISI OLSUN .

Hayirli olsun serkanist, 🙂 umarim kalici olursun. Bizde 2 hafta sonra geliyoruz biletler alindi gc beklemekle olmaz bu isler 13 yildir bekliyoruz artik harekete gecme vakti geldi de geciyor bile.

• @vermaynen EN İYİSİN BU ÇÜNKÜ - BEN GERİ DÖNECEĞİM AMA MAYIS NİSAN GİBİ 9 AYLIK GERİ KALAN İZİNİMİ ALIP DİL EĞİTİMİNE BAŞLICAM F1 İLE. SONRASI YUKSEK LİSANS YADA 2 YILLIK CC DÜŞÜNÜYORUM -
    AÇIKÇASI - ARTIK GC BEKLEMEK BOŞ İŞ BENCE-

NE YAPARSAN ŞİMDİ YAPACAKSIN BAŞKA ÇARE YOK -

6 GİDİYORUM İŞALLLAH

BAŞARILAR HEPİMİZ İÇİN İYİ OLUR UMARIM.:)

• @serkanist

Hayırlı olsun . Senin adın sevindim. Hayallere ulaşmak için Bir yerden başlamak en iyisi ...

• @serkanist, içinde söyledi: Aklıma Takılanlar Sizce ?

@vermaynen EN İYİSİN BU ÇÜNKÜ - BEN GERİ DÖNECEĞİM AMA MAYIS NİSAN GİBİ 9 AYLIK GERİ KALAN İZİNİMİ ALIP DİL EĞİTİMİNE BAŞLICAM F1 İLE. SONRASI YUKSEK LİSANS YADA 2 YILLIK CC DÜŞÜNÜYORUM -
    AÇIKÇASI - ARTIK GC BEKLEMEK BOŞ İŞ BENCE-

NE YAPARSAN ŞİMDİ YAPACAKSIN BAŞKA ÇARE YOK -

6 GİDİYORUM İŞALLLAH

BAŞARILAR HEPİMİZ İÇİN İYİ OLUR UMARIM.:)

@serkanist, Kesinlikle katiliyorum. 🙂
    Yolculuk zamani geldi catti desene. Hazirliklari tamam mi ?
    Abd giris yaptiktan sonra ne kadar sure giris izni verildi, giriste ne gibi sorular soruldu kisaca paylasirsan seviniriz. 🙂
    Hayirli ucuslar...

• @smesut teşekkür ederim dostum 🙂

• @vermaynen tamm yazacağım işalllah unutmam 🙂

Benzer Başlıklar

• 211
  • 349
  • 152
  • 28
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

89

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.1k

| | | |