Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Dolar isterse 5 TL olsun siz kurayı kazandıktan sonra para bir şekilde hallediliyor en azından sadece hesapta görmeleri yetiyor sormuyorlar kaynağını. Borç yada kredi de çekilebilir. Önemli olan kurayı kazanmak ve sıranın size gelebilmesi

• ⭐⭐

@damladav çok sevindim 😊 mutlu bir hayat diliyorum. Darısı bize

• @damladav selamlar. Kısa sürede iş bulmanız çok iyi bir haber. Sanırım ingilizceniz iyi. Seattle da ne iş yapıyorsunuz? Saatlik kısa süreli bir iş mi yoksa kendi uzmanlığınızdaki bir işimi yapıyorsunuz? Kısaca bilgi vermeniz mümkünmü? Bende inşallah seattlle düşünüyorum.

• Bu ileti silindi!

• @roccorocco ben anaokulunda çalışıyorum haftalık 40 saat olmak üzere full time. Eşim de bir catering firmasında calisiyor su an. Bu isleri bize buradaki akrabalarımız ve onların arkadaşları buldu. Ben saatlik 15,50 eşim 15 kazanıyor. Su an icin geçimle ilgili sıkıntımız yok. Bundan sonraki adımımızı düşünüyoruz. Mesela seattle Amazon Microsoft expedia nin MERKEZİ. Eşim Microsoft a ben ise expedia ya girmek istiyorum. Asil mücadele şimdi başlayacak. Bakalım başarabilecek miyiz 😁

• @hadi @HockeyUmpire2 tesekkurler darısı basınıza 🙂

• @damladav selam anaokulunda çalışmak için diploma denkliği ya da başka bir şey gerekiyor mu

• @damladav selam. Bilgilendirmeler için teşekkürler. Akrabalarınız ve onların tanıdıkları olması çok büyük bir şans. İnşallah kısa sürede istediğiniz firmalarda istediğiniz bölümlere yerleşebilirsiniz. Bol şanslar.

• @kivooo hayır gerekmiyor. Ben öğretmen kadrosunda değilim. Sınıf yardımcısı gibi birşey. Ama merit denilen 30 saatlik bir eğitim var. Onu alırsanız ve iyiyseniz öğretmen de olabiliyorsunuz bir süre sonra. Tabi bunun eğitimini almış birisinin önceligi ve kazanacağı para farklı oluyor.

• @damladav Seattle nasıl Damla Hn? Eyalet olarak tavsiye eder misiniz?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

• ⭐⭐

artık yazmaya bile değmiyor.ümitsizlik ,karamsarlık ,mutsuzluk bu arada hala mutlu olan birileri varmı bu ülkede? nefes alamıyorum.................

• @damladav Hanım başarılar diliyorum karı koca 5000 dolar civarı sanırım - Nasıl geçim oluyormu kolaymı yaşamak.

• ⭐⭐

@hockeyumpire2 Doların hızla artışı $ içinde söyledi:

artık yazmaya bile değmiyor.ümitsizlik ,karamsarlık ,mutsuzluk bu arada hala mutlu olan birileri varmı bu ülkede? nefes alamıyorum.................

En azından geri sayımdasınız. 1 sene kadar sabır... Bu arada para biriktirin ve hazırlık yapın...

• @serkanist NYC'de yaşayıp, ortalama 5K ile geçinen bekar arkadaş var. Yetiyor diyordu.

• @serkanist su bi icin yetiyor gözüküyor ancak o saatlik ücretler 5k etmiyor bilginize. Çıkan rakamdan %12-13 kesin elinize geçen o.

• Dolar tekrar yukselis e gecti tl miz eriyor. Dusus olur mu tekrar abd ye gitmeden once dolar a gecmem gerekiyor keske 5.50 lerden alsaydik simdi 5.75 oldu malesef.

• ⭐⭐⭐⭐

@vermaynen 7 yi görecek bu hızla dolar çıktığı yeri unutmaz 7 de biraz takılır in çık in çık sonra tekrar tavan yapar bir süre sonra

• @Rhonster, içinde söyledi: Doların hızla artışı $

@vermaynen 7 yi görecek bu hızla dolar çıktığı yeri unutmaz 7 de biraz takılır in çık in çık sonra tekrar tavan yapar bir süre sonra

ileride ne olur bilinmez tabi de suan ki mevcut durumdan bahsetmek istemistim aslinda. 1 haftalik bir surecten. tskler yinede. 🙂

• dun gece dolar yine 6.40 lari gormus yine birileri kazandi.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

69

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |