Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

Bavul Hazırlama - Yeni Hayat , Yeni Bir Başlangıç ...

• @yekta teşekkürler darısı basınıza 🙂 Washington state başlığına birkaç şey yazmıştım devamini zamanla yazarim mesela bugün araba bakmaya gideceğiz 🙂

• arkadaşlar acaba Amerika'ya gittikten sonra geride bıraktığımız eşyaları kargo yaptırsak UPS yada başka bir şirket ile çok maliyetli olur mu? yada böyle bir tecrübe yaşayan arkadaş var mıdır?

• Ups ile sanmiyorum da 🙂 konteyner kiralanabildigini duymustum boyutuna gore 1 ayda gidiyordu sanirim.acikcasi pek mantikli gozukmuyor

• @damladav ingilizceniz ne alemde iyi seviyedemi siizn ve esinizin

• @metert Bavul Hazırlama - Yeni Hayat , Yeni Bir Başlangıç ... içinde söyledi:

Ups ile sanmiyorum da 🙂 konteyner kiralanabildigini duymustum boyutuna gore 1 ayda gidiyordu sanirim.acikcasi pek mantikli gozukmuyor

@metert konteyner kiralama ücretine verdiğimiz para ile Amerika da bir evi dayar döşeriz sanırım 😃 benim kastetmek istediğim 1 koli 2 koli eşya öyle mobilya eşyası gibi ağır malzemeler değil :))

• 🙂 ups nin sitesinde hesaplama cetvelu var ordan bakabilirsiniz

• "el çantası" ile "sırt çantası" aynı şey mi ? yani biri sırtda biri elde çanta taşıyabiliyor muyuz yoksa sadece sırt veya sadece el çantası mı?
    aradan kaynasak farkederlermi 😃

• @yekta evet İngilizcemiz iyi seviyede

• @kturkay firmaya göre değişiyor sanırım ama Lufthansa bize söyle demişti; erkekler icin ya el bagajı ya sırt çantası, kadınlar içinse el bagajı ve bir aksesuar çanta. Ben sırt çantası almıştım 😁

• @kturkay adam basi bir adet kucuk boy cekcek bavul/canta + bir sirt cantasi. Cekceklerin kabine alinabilen boyutunu canta bavul satan esnaf biliyor

• @damladav thy olunca?

• @sadriabi abiiii, yani o zaman dediğim doğru. bir çekçek bir sırt çantası kabine alıyorlar. iki adetde 2x23kg bagaja.

o zaman (thy için) 2 adet valiz arka bagaja (2x23 kg) bir el çantası bir de çekçek

• @kturkay evet dogru

• lufthansa ve united tek valize izin veriyor ikinciye 100 dolar istiyorlar yine de thy'den ucuz oluyor :))))

• @gkhanfeez lufthansa ile izmir-boston, adam basi ikiser bavulla geldik. ekstra ucret istenmiyor.

• Lufthansanin kalitesi nasil peki? Direk ucus oldugunu bilmiuordum thy ile ne kadar bir fark var acaba

• @metert izmirden direk degil aktarmali geldik. kalitesi iyi.

• Kalitesi iyi ama son zamanlarda hosteslerle ilgili şikayetler var. İnsanlara baya ters davranıyorlarmış. Bize de kedi konusunda öyle yaptılar. Aramızdaki koltuk boş olmasına rağmen sürekli kediyi yere koyun dediler.

• @sadriabi Bavul Hazırlama - Yeni Hayat , Yeni Bir Başlangıç ... içinde söyledi:

@gkhanfeez lufthansa ile izmir-boston, adam basi ikiser bavulla geldik. ekstra ucret istenmiyor.

https://www.lufthansa.com/us/en/Free-baggage-rules
    tabi 23 kilo economy class tek valiz. offical sitelerinde 1 bavul 23kg yazıyorda 🙂 premium economy ve üstü iki valiz x 23kg 🙂 fakiriz ağam biz 🙂

• @sadriabi istanbuldan kastetmiştim zaten

Benzer Başlıklar

• 35
  • 11
  • 3
  • 180
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

103

40.2k
Users

4.3k
Topics

420.1k

| | | |