Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

Forum ile İlgili Hatalar, Görüşler, Öneriler ve Sorularınız

• @FreeWoRLD
    Su anda ios tan deneyebiliyorum ama hata vermiyor elinize sağlık...

• ⭐⭐⭐

@Muhtaradana, içinde söyledi: Forum ile İlgili Hatalar, Görüşler, Öneriler ve Sorularınız

Merhaba, takip ettiğim başlıkla ilgili mesaj bildirimi geldiğinde, bildirimin üzerine basıyorum fakat ilgili mesaja gitmiyor(2-3 gündür bu şekilde)sadece o mesajın bulunduğu sayfaya gidiyor
    Ancak o bildirime bir daha bastığımızda, sayfa içinde ilgili bildirim mesajına gidiyor, çok büyük bir problem değil ama forum kullanımının konforunu değiştirebilir diye bilgi vermek istedim, iyi çalışmalar

Sayin @Muhtaradana

Tekrar deneyebilir misiniz bir sonraki kullanimda?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Mrbye evet o sayfa numaralari geri gelecek, merak etmeyin. Daha once zamansiz bir gecis yaptigimizi soylemistim, bu sayfa numarasi degisikligini yaptigimiz eklenti maalesef su anki surumle hala calismiyor, birkac hafta icerisinde bu sorunu cozecegimizi dusunuyorum...

• @crazycells
    Ok Teşekkür ederim ilgin için ...

• Merhaba Arkadaşlar.

Forum sayfasındaki yukarıdaki renkli konu kartlarına tıkladıgımızda önceden ilgili konunun ilk sayfasını açar hemen sağ alttan bir bildirimle o konuda en son kalınan yere yönlendirme için kısayol kutusuna tıklayarak ilgili konuda en son kaldıgımız mesaja yönlendirirdi sayfayı. Şimdi o özellik kaldırılmış galiba ve yukarıdaki konu kartına tıkladıgımızda konunun sonlarına dogru yönlendiriyo ama dikkat ettiğim kadarıyla ilgili konuda kaldığımız mesaja yönlendirmiyor bizi.
    Bu konuylada ilgili birşey yapılabilirse diyerekten bildirmek istedim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@optimistic, içinde söyledi: Forum ile İlgili Hatalar, Görüşler, Öneriler ve Sorularınız

Merhaba Arkadaşlar.

Forum sayfasındaki yukarıdaki renkli konu kartlarına tıkladıgımızda önceden ilgili konunun ilk sayfasını açar hemen sağ alttan bir bildirimle o konuda en son kalınan yere yönlendirme için kısayol kutusuna tıklayarak ilgili konuda en son kaldıgımız mesaja yönlendirirdi sayfayı. Şimdi o özellik kaldırılmış galiba ve yukarıdaki konu kartına tıkladıgımızda konunun sonlarına dogru yönlendiriyo ama dikkat ettiğim kadarıyla ilgili konuda kaldığımız mesaja yönlendirmiyor bizi.

Evet sayin @optimistic , bu hatayi bildirdim kendilerine, duzeltmelerini bekliyoruz su an henuz bir guncelleme gorunmuyor bu eklentide, yakinda duzelteceklerdir. Bu dediginiz ozellik geri gelecek.

• Bold -kalın harf işlemiyor galiba ,son iletimde kullandım olmamış,iletiyi yeniden düzenledim yine olmadı..

• @DonTurcos bazen metnin sonunda noktalama yada sembol varsa site bu işlemi algılamıyor sizin yazınızdaki örneği inceledim

"bosanma."**sözünüzden; şimdi bütün ülkelerde boşanma mahkemeler önünde olur ama eşiniz bulunduğu ülkede (ABD) zaten boşanmış,başka ülkelerde tekrar mahkeme önünde boşanmasına gerek olmaması lazım.Sadece boşanmış olduğunu Türkiye makamlarına kanıtlaması gerekir nüfus kaydının düzeltilmesi için bana göre.Siz sorunuzu boşanmak değilde "boşanma tescili" "

Burada sorun "sözünden" kelimesi önündeki tırnak işareti

eğer cümleyi kalınlaştırırken tırnak işaretinide kapsayacak şekilde işaretlerseniz sorun çözülüyor

bosanma."sözünüzden; şimdi bütün ülkelerde boşanma mahkemeler önünde olur ama eşiniz bulunduğu ülkede (ABD) zaten boşanmış,başka ülkelerde tekrar mahkeme önünde boşanmasına gerek olmaması lazım.Sadece boşanmış olduğunu Türkiye makamlarına kanıtlaması gerekir nüfus kaydının düzeltilmesi için bana göre.Siz sorunuzu boşanmak değilde "boşanma tescili"

• @Muhtaradana Tırnak işareti dahil denemiştim ama herhalde önceki ve sonraki sözcüklerle arada bir boşluk bırakmak gerekiyor.İlginiz için teşekkür ederim.

• @FreeWoRLD maalesef aynı durumda

• @crazycells, içinde söyledi: Forum ile İlgili Hatalar, Görüşler, Öneriler ve Sorularınız

@optimistic, içinde söyledi: Forum ile İlgili Hatalar, Görüşler, Öneriler ve Sorularınız

Merhaba Arkadaşlar.

Evet sayin @optimistic , bu hatayi bildirdim kendilerine, duzeltmelerini bekliyoruz su an henuz bir guncelleme gorunmuyor bu eklentide, yakinda duzelteceklerdir. Bu dediginiz ozellik geri gelecek.

Ali Cihan Bey, geri bildiriminiz için teşekkür ederim.

• ⭐⭐⭐

İphone 6s cihazımla safari tarayıcı ile pdf gösteren bir sayfaya girdiğimde yavaşlık oluyor. Telefonum biraz eski olduğu için olabilir ama yine de belirtmek istedim.

Örnek sayfa: https://yesilkartforum.com/forum/topic/3366/4-ekonomik-yardim-paketi/19

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@keysnambır evet, bende de ayni sey oldu. Bilgilendirme icin tesekkurler... Sorunun nedenini arastiracagim.

• ⭐⭐⭐⭐

aklıma gelmişken yazayım benim çokca sıkıntı çektiğim " 😃 " emojisi : ye bastıktan sonra D yapınca çok farklı emojiler çıkıyor direk enter yapınca köpek emojisine geçiyor ilk sıraya kahkaha emojisinin konulması çok daha hoş olur bence 😃

• Banned

@crazycells, içinde söyledi: Forum ile İlgili Hatalar, Görüşler, Öneriler ve Sorularınız

@keysnambır evet, bende de ayni sey oldu. Bilgilendirme icin tesekkurler... Sorunun nedenini arastiracagim.

Merhaba GC bekleme odasina bi gerisayim programi ekleme imkanimiz varmi acaba? Cekilis icin kac saat kaldi gorebilmek icin..Hem degisik birsey olur ilgi ceker..Yada ansayfaya olabilir ..

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Rhonster, içinde söyledi: Forum ile İlgili Hatalar, Görüşler, Öneriler ve Sorularınız

aklıma gelmişken yazayım benim çokca sıkıntı çektiğim " 😃 " emojisi : ye bastıktan sonra D yapınca çok farklı emojiler çıkıyor direk enter yapınca köpek emojisine geçiyor ilk sıraya kahkaha emojisinin konulması çok daha hoş olur bence 😃

o listeye etki etmek cok zor, denedim ama basarili olamadim maalesef. : ve D den sonra direkt bosluk birakirsaniz forum onu otomatik olarak 😃 olarak ceviriyor... yani enter yerine bosluk birakmayi denediniz mi?

• Kullanıcılara ait tüm iletileri nasıl görebiliyoruz? Profillerinde son 5-6 ve popüler iletileri var sadece.

• @alpen Kullanıcıya ait tüm iletileri kronolojik sıralamda görmek için.

İlgili kişinin profiline girdiğinizde sağ üst köşedeki 3 noktaya bastığınızda açılan pencerede "ileti" yazısına tıkladığınızda o kullanıcıya ait tüm yorumlarını kronolojik sırada görebilirsiniz.

• @optimistic çok teşekkürler.

• Bence takip ettiğimiz kişilerin hangi bildirimlerinin geleceğiyle ilgili bir opsiyon olmalı. Takip etmeye değer bulduğum birkaç insan var, onları takip ediyorum ama yeni mesaj yazdıklarında bildirim gelmiyor. Sadece konu açtıklarında bildirim geliyor ki çok yetersiz bence. Konu açtıklarında bilgilendir, her attıkları mesajı ve açtıkları konuyu bilgilendir gibi bu konularda bildirim opsiyonları olursa bence daha iyi olur.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

107

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.1k

| | | |