Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

Forum ile İlgili Hatalar, Görüşler, Öneriler ve Sorularınız

• Forum ile İlgili Hatalar, Görüşler, Öneriler ve Sorularınız için bu bölümü kullanabilirsiniz yahut [email protected] adresine email gonderebilirsiniz.

Yesilkart Forum üyelerinin forum ziyaretlerini önemsiyoruz, o nedenle forumla ilgili fikirlerinizi çekinmeden dile getirebilirsiniz.

• Firefox browserında Forum ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz..Şeklinde uyarı çıkıyor bilginiz olsun..Ayrıca kayıt ekranında da sıkıntı çıkarıyor veya herhangi bir post atamıyorsunuz..kontrol edersiniz..

• @trader Bilgilendirme icin tesekkurler Sayin Trader! Hemen ilgilenecegiz.

• Yeni geldim hayırlı olsun . Arkadaşlar

• ⭐⭐⭐⭐⭐

hosgeldiniz sayin @serkanist 🙂

1. Sayfa Numaralandırma çubuğu sayfanın sadece altında var. Üstüne de eklense daha kullanışlı olur diye düşünüyorum.
    2. Mesaj kısmına direkt resim atmak mümkün olsa iyi olur.
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

Sayin @iskenderp ,

1. haklisiniz, hemen arkadaslara iletecegim. Bu arada sayfanin en ustundeki cubukta arama butonunun yaninda da oklar var, onlar da benzer amacla kullanisli. Eger gozunuzden kactiysa dikkatinize getirmek istedim 🙂

2. aslinda direkt resim atmak mumkun; ama bu biraz bilgisayarinizla alakali. Guncel surum OS ve web browser kullandiginiza emin olun isterseniz. Ben de ayni durumu arkadaslara bildirmistim, ama sonra forumun bu ozelliginde bir sorun olmadigi, is yerindeki bilgisayardan resim atamamama ragmen evdeki bilgisayar atabildigimi gordum. Sizin de guncelleme probleminden oturu resim atamamaniz olasi.

• @crazycells 1. Hım.. Cehaletimi maruz görün arama çubuğuna tıklayınca istenilen yere transfer ediyormuş. Başarılı, sevdim. 🙂
    2. Chrome kullanıyorum, Google amca boş geçmez günceller aslında. demek ki chrome desteği yok. Zahmet olmazsa Chrome uyumluluğu yükleyebilirler mi Html'ci kardeşlerimiz ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@iskenderp aslinda ben de chrome kullaniyorum; ama isletim sisteminin guncelligine gore en guncel surumu farkli olabilir. sanirim su an en guncel surum 61.0.3163 imis... benimki 60.0'larda (kullandigim isletim sistemine yuklenebilecek en guncel surum bu)... sizinkinin durumu nedir acaba? Ona gore bilgi vereyim arkadaslara...

• Kategoriler arasına birtane haberler bölümü açarsak Amerikada ve Türkiyede amerika ile ilgili haberleri o kategoride paylaşabilir birbirimize duyurabiliriz. Böylece greencard bölümündeki diğer konuların arasına karışmamış olur. Buda diğer önerim olsun takdir yönetimin. Eğer varsada göremediysem özür dilerim

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Bu aksam halledecegim Sayin @Takip , sizce bu bolum serbest kursu'nun bir parcasi mi olsun? Yoksa haberler diye farkli bir kategori mi acalim?

• Nasıl isterseniz 😉 Serbest kürsü altında olursa da güzel olur. Hem kategori kalabalıklığı oluşmamış olur.

• Bence haberler başlığı açmak daha iyi olur.Türkiye deki haberleri bir şekilde duyuyoruzda Amerika da ki haberleri az çok takip etmeye çalışıyorum.Oradaki önemli haberleri de orada yaşayan arkadaşlar paylaşırsa bilgi sahibi oluruz.Fırsat buldukça Fox news izliyorum.Geçen hafta yeni gelir vergisi ile ilgili bir haberler revaçta idi.Fakat detaylı olarak bilgi sahibi olmak isterim.Benim gibi daha çıkma umudu yaşayanlar bir yana yakında gidecek olan arkadaşlar için oldukça önemli konu.

• merhaba;
    uzun zamandır takip ettiğim foruma üye olarak aranıza katıldım. Çok seviyeli ve yararlı bir forum olduğundan tüm admin arkadaşlara teşekkür ederim.
    Bu sene de dahil olmak üzere 3. kez başvuruyu yaptım. 34 yaşındayım ve özel bir bankada yöneticiyim. Kısmet olursa Eşim, kızım ve yeni doğacak oğlumla Amerika'ya göç etmeyi planlıyoruz.
    herkese bol şans ve iyi forumlar diliyorum.
    saygılarımla.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

hosgeldiniz sayin @ethan_ironstone ...

• Ben bir öneride bulunmak istiyorum Amerikada çalışan yada green card kazandıktan sonra burdan iş bulup gidenlerden bilgi alabileceğimiz bir sayfa yoksa oluşturabilir mısınız? Yani herkes gittim çalışıyorum diyor da ben anlamıyorum o iş nasıl bulunuyor kaç para eline geçiyor belki özel olduğu için paylaşmak istemiyorlar ama belki yardımcı olmak isteyen de olur

• Yani bana çıksa ve ben gitsem valla herşeyi açık açık yazarim temizlikcilik yapsam da yazarim

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@reader Forum ile İlgili Hatalar, Görüşler, Öneriler ve Sorularınız içinde söyledi:

Ben bir öneride bulunmak istiyorum Amerikada çalışan yada green card kazandıktan sonra burdan iş bulup gidenlerden bilgi alabileceğimiz bir sayfa yoksa oluşturabilir mısınız? Yani herkes gittim çalışıyorum diyor da ben anlamıyorum o iş nasıl bulunuyor kaç para eline geçiyor belki özel olduğu için paylaşmak istemiyorlar ama belki yardımcı olmak isteyen de olur

fikir icin tesekkurler, bu konuyla en yakin zamanda ilgilenecegim.

• Aranıza yeni katıldım, düşüncelerimi aktarma ihtiyacı hissettim.
    Şimdiye kadar rastladığım, gerek tasarımı olsun gerek cevapların doğruluğu ve tatmin ediciliği olsun bence her konuda en güzel forum.
    Eminim üye sayısı hızla artacaktır. Ben de elimden geldiğince tanıtmaya çalışacağım.
    Teşekkür ve başarı dileklerimle.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@taurussian Forum ile İlgili Hatalar, Görüşler, Öneriler ve Sorularınız içinde söyledi:

Aranıza yeni katıldım, düşüncelerimi aktarma ihtiyacı hissettim.
    Şimdiye kadar rastladığım, gerek tasarımı olsun gerek cevapların doğruluğu ve tatmin ediciliği olsun bence her konuda en güzel forum.
    Eminim üye sayısı hızla artacaktır. Ben de elimden geldiğince tanıtmaya çalışacağım.
    Teşekkür ve başarı dileklerimle.

hosgeldiniz 🙂
    fikir paylasiminiz icin cok tesekkurler.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

79

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.0k

| | | |