Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@FreeWoRLD hocam eline sağlık teşekkür ederiz

• Merhaba. Bazı başlıklardaki yazıları okurken sayfayı kafasına göre yenileyerek sayfayı belli bir girdiye kaydırıyor, bu girdi bazen sayfadaki ilk girdi bazen de sayfanın ortalarında ki bir girdi oluyor. Sayfayı ne kadar aşağı kaydırırsam kaydırayım tekrar aynı girdiye dönüyor. Bu her başlıkta böyle değil ve nedenini anlayamadım. Telefonum Iphone 6s ve internet hızımda herhangi bir sıkıntı yok. Nedenini bilen var mıdır?

• ⭐⭐⭐

@girift, içinde söyledi: Forum ile İlgili Hatalar, Görüşler, Öneriler ve Sorularınız

Merhaba. Bazı başlıklardaki yazıları okurken sayfayı kafasına göre yenileyerek sayfayı belli bir girdiye kaydırıyor, bu girdi bazen sayfadaki ilk girdi bazen de sayfanın ortalarında ki bir girdi oluyor. Sayfayı ne kadar aşağı kaydırırsam kaydırayım tekrar aynı girdiye dönüyor. Bu her başlıkta böyle değil ve nedenini anlayamadım. Telefonum Iphone 6s ve internet hızımda herhangi bir sıkıntı yok. Nedenini bilen var mıdır?

Teşekkürler bu bilgi için.

Bir süredir bu sorunun farkındayım. Şimdiye kadar ulaştığım sebep, sayfa üzerindeki iletilerin saat bilgisi değişikliği olduğu anda kayma meydana geldiği yönünde (İlgili satırın sağa kayması ile).

Üzerinde çalışıyorum ve çözüldüğünde bilgi vereceğim.

Ek olarak, eğer bahsettiğiniz sorun bu değilse o halde bir kullanıcının mesaj düzenleme sonrası sayfanın yenilenmeside olabilir.

• Ben şikayetçi olduğum bir çok konuyu şu kutucuğun üzerindeki tiki kaldırarak çözdüm,sayın @FreeWoRLD bu ayar foruma üye olduğumuzda otomatik olarak mı geliyor, yoksa ben ayarları kendim mi değiştirdim hatırlamıyorum
    Ama foruma ilk üyelikte ayarlarda bu kutucuk seçili geliyorsa bu ayarı değiştirmek forum kullanımını daha kolaylaştırabilir20200123_201024.jpg

• ⭐⭐⭐

@Muhtaradana Bu konuyu mutlaka görüşelim. Teşekkürler

@crazycells

• ⭐⭐⭐

Su siralar konularda kaldigim son nokta yerine daha ileride bir yere koyuyor cizgiyi. Sanki bazi iletileri okumusum gibi atliyor ama okumadigima eminim.

• ⭐⭐⭐

Sayın @keysnambır biraz daha detaylandırabilme imkanınız olur mu bu sorunu?

• ⭐⭐⭐

@FreeWoRLD Aşağıdaki görseldeki son kalınan yeri gösteren mavi çizgiden bahsediyorum. Sorunu yazmadan önceki bir kaç gün yaşadım, daha sonra karşılaşmadım. Acaba bazı tablar açıkta kaldı ve orada kendiliğinden okunmuş olarak mı işaretledi postları emin değilim. 😕

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@keysnambır eger konu basligina tikladiysaniz sizi en son kaldiginiz yere goturuyor, eger bir iletinin linkine tikladiysaniz sizi o iletiye goturuyor... Genelde karistiriliyor bu kisim, ben kullanirken problem yasamiyorum; ama bu problemi surekli yasayan baska arkadaslar varsa bu durumu nodeBB'ye rapor edebiliriz.

• ⭐⭐⭐

@crazycells o dediklerinizin farkındayım. Forumu https://yesilkartforum.com/forum/unread kısmından takip ediyorum. 🧐

• Merhaba,
    Son zamanlar bi hata oluyor
    -konuyla ilgili son sayfaya gidiyorum ama mesela ta ekim kasım gönderilerini gösteriyor
    Telefon 🔴 redmi note 7

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Manwe6265, içinde söyledi: Forum ile İlgili Hatalar, Görüşler, Öneriler ve Sorularınız

Merhaba,
    Son zamanlar bi hata oluyor
    -konuyla ilgili son sayfaya gidiyorum ama mesela ta ekim kasım gönderilerini gösteriyor
    Telefon 🔴 redmi note 7

Acaba ilk iletinin altinda veya sayfalarin altinda bulunan "Sirala" butonuna dokunup, iletileri farkli sekilde siralamis olabilir misiniz?

Eger "En eskinden en yeniye" dogru bir siralama varsa, hangi konuda bu problemi yasadiginizi yazar misiniz?

• @crazycells tamamdır nasıl yaptıysam yanlışlıkla en çok oylananı seçmişim şimdi oldu sağolun 🙂

• Merhaba, 2020 GC talihlileri tablosunun alfabetik olmasının bir sebebi var mı? Önce A-Z düzenlendi şimdi Z-A şeklinde. Ben sınırlı bilgimle eski haline case numbera göre sıralamaya çalıştım ama başaramadım. Eğer böyle olmasının özel bir sebebi yoksa eski haline çevirmeye biri yardımcı olabilir mi? @crazycells @Muhtaradana

• @znerus maalesef devamlı birileri oynuyor

• @Muhtaradana umarım kasıtlı yapılan bir şey değildir. teşekkür ederim 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@znerus evet, katiliyorum... insanlar istedikleri degisiklikleri yapip bakabilir, ama cizelgeden cikmadan once cizelgeyi eski haline getirmeyi adet edinmeleri gerekiyor. Sayin @Muhtaradana telegram grubunda da duyurusunu yapar misiniz lutfen? Cizelgeyi bozup cikmasinlar 🙂 eger cizelgeyle oynamak istiyorlarsa kendileri icin bir kopya cikartip onunla oynayabilirler...

• @crazycells tamamdır hemen duyurusunu yapıyoruz

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Muhtaradana, içinde söyledi: Forum ile İlgili Hatalar, Görüşler, Öneriler ve Sorularınız

@crazycells tamamdır hemen duyurusunu yapıyoruz

cok tesekkurler.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Forum uyelerinin istenmeyen ozel mesajlarla veya uygunsuz davetlerle rahatsiz edilmesi kesinlikle yasaktir.

Foruma girer girmez uyelere spam mesaj atan @younes23 ve @lonelyheart adli kullanicilar forumdan engellenerek cikartilmislardir. Lutfen bu durum baska kullanicilarla devam ederse bana haber verin.

Iyi forumlar.

Benzer Başlıklar

• 3
  • 10
  • 1673
  • 247
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

93

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |